חשבון בכיתה ג': לדבר בשפת המספרים

חשבון הוא אחד המקצועות הנלמדים ביותר במערכת השעות של ילדכם ועם השנים החומר הנלמד הופך להיות מאתגר יותר. רגע לפני שאתם מתחילים לדבר עם מורים פרטיים, כדאי שתבינו שלפעמים כל מה שצריך זה מחשב

מאת: וואלה! סקול

בכיתה ג' אף אחד כבר לא זוכר את הגן ואת ההתרגשויות של הימים הראשונים בכיתה א'. בשנתו השלישית במסגרת בית הספר הילד שלכם נמצא עמוק במרוץ הלימודים ואם זה לא מספיק, זאת בדיוק השנה בה שיעורי החשבון הופכים להיות מאתגרים יותר.

הילדים של היום חיים דרך המחשב, נצלו זאת לטובת למידה
 
דור המחשבים

הילדים של היום הם לא הילדים של פעם, וגם ילדי כיתה ג' כבר חיים את עולם המחשבים, אם דרך המחשב האישי ואם דרך הטלפון החכם שלהם. כיום קיימים מגוון כלים לימודיים אינטרנטיים – שיעורים, מצגות, הרצאות, תרגולים - שעומדים לרשות התלמידים ונמצאים במקום האהוב עליהם ביותר, ברשת. עובדה זו מאפשרת להם לגשת ללימודים בראש פתוח ובתחושה של הנאה. אנחנו בוואלה! סקול, מזמינים אתכם לספק לילדכם חיזוק ולאפשר להם ליצור ארגז כלים לימודי איכותי באמצעות שיעורים אינטראקטיביים, קצרים ונהירים.

וואלה! סקול – לימודים בשפה שלהם

מהירי תפיסה ועם חוש ביקורת מפותח, אלה הם הילדים שלנו. לכן בוואלה! סקול התאמנו את שיעורי החשבון לכיתה ג' בדיוק לדרך בה הם תופסים את העולם – שיעורים חוויתים, קצרים, המועברים בשפה פשוטה על ידי מורים בעלי ניסיון רב בתחום. השימוש בשפה מדויקת, אך עם זאת ברורה, חשוב בשלב זה בו שיעורי החשבון "עולים כיתה" והופכים להיות מורכבים יותר. 

אל תשאירו את הילד שלכם להתמודד לבד עם המספרים והסימנים. בהקלקה על העכבר אתם יכולים לגלות, יחד איתו, ששיעורי חשבון זה בעצם די פשוט. 

מחפשים שיעורים גם לילדים גדולים יותר? מצאו כאן>> חשבון לכיתה ה | חשבון לכיתה ו