חשבון לכיתה ו'

חשבון לכיתה ו' - מה שכל הורה חייב לדעת

קרוב לוודאי שבתחילת שנת הלימודים ילדיכם לא ידווחו עדיין על קשיים חריגים בתחום החשבון, אך לאחר תקופת הסתגלות ראשונית הרמה תעלה בצורה משמעותית, התרגילים בחשבון בכיתה ו' יהפכו למורכבים יותר ותלמידים רבים עלולים להיתקל בקשיים שונים. בשל העובדה שבמרבית חטיבות הביניים יפוזרו התלמידים להקבצות בהתאם לרמתם בחשבון, חשוב ומומלץ לטפח את הבנתם והידע של התלמידים במקצוע זה בכיתה ו' ולהביא אותם למיצוי מלא של יכולותיהם כדי להבטיח את מקומם בהקבצת לימוד ברמה גבוהה בחטיבת הביניים.

מה מצפה לתלמידי כיתה ו' במקצוע החשבון?

לימודי החשבון בכיתה ו' עוסקים בחידוד הידע המתמטי שנצבר בכל שנות הלימוד הקודמות בבית הספר היסודי, ובבניית הידע המתמטי הדרוש להמשך בחטיבת הביניים. כמות נושאי האב החדשים שילמדו לא תהיה גדולה, אך רמת התרגילים תהיה גבוהה מאוד ביחס לשנים הקודמות. בנוסף יערכו מבחנים רבים בחשבון והנדסה לאורך כל שנת הלימודים. הנושאים המרכזיים שילמדו בחשבון הם: שברים, פעולות בשברים, אחוזים, מספרים עשרוניים ובעיות מילוליות. הנושאים המרכזיים שילמדו בהנדסה: מעגל, שטח העיגול, גליל, תיבה, מנסרה, פירמידה וחרוט.

רוצים שילדכם יעלה להקבצה הגבוהה ביותר בשנה הבאה?

לא, כבר אין צורך להשקיע אלפי שקלים בשיעורים פרטיים ולבזבז זמן בנסיעות למורים וקורסים פרטיים ובחזרה. כיום מציע האינטרנט את סביבת הלימודים של העתיד. בוואלה! סקול תמצאו סרטוני לימוד בחשבון המסודרים לפי נושאים. אלו נבנו במיוחד עבור תלמידי כיתה ו', ונכתבו בהתבסס על צרכים לימודיים שהוצגו על ידי תלמידים ומורים בבתי ספר יסודיים במשך מספר שנים. הסרטונים מלווים בדפי עבודה בחשבון והנדסה להורדה והדפסה. התלמיד יוכל להדפיס את הדפים ולצפות בשיטה הכי טובה לפתור את התרגילים תוך כדי שהוא מתרגל בעצמו. אל תחכו שיהיה מאוחר מדי, הירשמו עוד היום לוואלה! סקול. 

שיעורים לצפייה בחינם

גופים משוכללים
גופים משוכללים
בעיות מילוליות ביחס
בעיות מילוליות ביחס
בעיות מילוליות של תנועה
בעיות מילוליות של תנועה
אחוזים
אחוזים
חילוק שברים פשוטים
חילוק שברים פשוטים
שכיחות ושכיחות יחסית
שכיחות ושכיחות יחסית
חילוק - המנה, מספר מעורב
חילוק - המנה, מספר מעורב
טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
חשבון לכיתה ו'

בכיתה ו' רמת התרגילים מטפסת ועולה, וגם כמות המבחנים גדלה. בנוסף, בחטיבת הביניים תחולקו להקבצות בהתאם לרמת הידע שלכם במתמטיקה - זה הזמן לדאוג לשיבוץ להקבצה טובה.

וואלה סקול מציגה את הדרך הנכונה, היעילה והפשוטה ללימודי חשבון, באמצעות מאות סרטוני לימוד, בצמוד לתכנית הלימודים של משרד החינוך. השיעורים מועברים על ידי מיטב המורים בארץ. תוכלו כמובן, להוריד דפי עבודה לתרגול. הירשמו לאתר וגלו כמה פשוט ללמוד ולהצליח במבחנים.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים