כיתה ב' – נכנסים לקצב בלימודי חשבון

בכיתה ב' הלימודים כבר מתחילים להיות רציניים, שנה שבה הילד שלכם יפגוש בפעם הראשונה את הפורמט הידוע בשם "מבחן בחשבון". ובכן כיצד תעזרו לו להתמודד עם הבחינה ואיך תאפשרו לו לעמוד בקצב הלמידה?

מאת: וואלה! סקול

בכיתה ב' הילד שלכם מפסיק להיות הקטן של בית הספר ומתחיל באמת להתמודד עם בחינות, עבודות וקצב למידה שהולך ומתגבר. בתוך כל זה אתם כהורים רוצים לסייע, לחזק את ילדכם ובעיקר לשמור על החיוך וההנאה – כי ללמוד זה כיף, ואף אחד לא רוצה שהילד שלו ישכח את זה.

כיתה ב: קצב הלמידה הולך ומתגבר
כיתה ב: קצב הלמידה של שיעורי החשבון הולך ומתגבר
(צילום: shutterstock) 

הכל עניין של גישה

ציר המספרים הטבעיים עד 100, לוח הכפל וחיבור וחיסור במאונך – אלה הם רק חלק מהחומרים אליהם ייחשף ילדיכם בשיעורי החשבון, בנוסף ללחץ הכללי להשיג ציונים טובים, להשלים את כל שיעורי הבית ועל הדרך גם ליהנות מחוגים וחיי חברה. נשמע קשה? לא, הכל עניין של גישה, וכאן בדיוק נכנס לתמונה אתר הלימודים און ליין - וואלה! סקול.

הסברים פשוטים שכל ילד יבין

בוואלה! סקול אנחנו מבינים שילדים הם לא מבוגרים קטנים, הם ילדים, וצריך להשתמש בכלים שהם מבינים על מנת לאפשר להם לנצל את הפוטנציאל האישי של כל אחד ואחד מהם. לכן, בוואלה! סקול תמצאו סרטונים מהנים המלמדים בצורה טובה חשבון לכיתה ב'.

אז במקום לחפש מורים פרטיים, או לשבת חסרי אונים עם ילדכם מול חוברות הלימודים, אתם מוזמנים להשתמש במדיום שכל כך אהוב על הילדים עצמם - שיעורי אונליין.

השיעורים באתר המאפשרים לתלמידים ללמוד את החומר לעומק באמצעות הנפשות והדגמות ויזואליות. הרי חכמים מאיתנו כבר אמרו ש"טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים". כמובן שכל אחד מהשיעורים והסרטונים מותאם לתוכנית הלימודים ומועבר על ידי מורים מוסמכים, היודעים באיזה אופן הכי נכון להעביר לילדים את החומר כך שהוא יהיה מספיק ברור ומובן.

מחפשים שיעורים גם לילדים גדולים יותר? מצאו כאן>> חשבון לכיתה ה | חשבון לכיתה ו