חשבון לכיתה ב'

חשבון לכיתה ב' – מה שכל הורה חייב לדעת

חשיבות מקצוע החשבון בכיתה ב' היא עצומה. בכיתה ב' נדרשים התלמידים להתמודד יותר ויותר עם תרגילים המכילים מספרים מופשטים, דבר המצריך שינוי בתפיסה והבנת הנושאים בצורה אחרת ממה שהיו רגילים אליו עד כה. דרכי הלימוד הפשוטות יחסית, כגון ספירת אצבעות בכפות הידיים, שימוש בבדידים והמחשות, הופכים במשך הזמן לבלתי מספיקים ועל התלמידים לעשות קפיצה מחשבתית ותפיסתית שתאפשר להם לפתור בעיות ותרגילים ללא אמצעי המחשה. 

בוואלה! סקול תוכלו למצוא סרטוני לימוד בליווי דפי עבודה להדפסה בהתאם להנחיות ותוכנית הלימוד של משרד החינוך. סרטונים אלו יעזרו לילדיכם להתקדם במקצוע החשבון ביחס לבני גילם, להבין את הנושאים על בוריים, ולא רק לדעת לפתור אוטומטית כמו תוכים. אל תתנו לילד שלכם להישאר מאחור. הירשמו עוד היום לוואלה! סקול.

מה מצפה לתלמידי כיתה ב' במקצוע החשבון?

תלמידי כיתה ב' יכירו בצורה מעמיקה יותר את ציר המספרים הטבעיים עד 100, ויוצגו בפניהם פעולות חשבוניות כגון חיבור וחיסור במאונך. כמו כן, יכירו את פעולת הכפל, לוח הכפל, יוצגו בפניהם תרגילים בחשבון ברמות שונות ויערכו מבחן בחשבון לכיתה ב'.

איך לבנות בסיס מתמטי חזק ולחסוך אלפי שקלים על מורים פרטיים?

ידע במתמטיקה נבנה בשלבים. תלמיד אשר ידע את לוח הכפל בצורה מושלמת בכיתה ב' ויבין כיצד הדברים עובדים, יבזבז פחות זמן ומאמץ בחישובים כשהנושאים יהפכו למסובכים יותר. הדברים הם עד כדי כך פשוטים.

שיעורי החשבון בוואלה! סקול מועברים תוך התבססות על מחקרים וידע פדגוגי שייתנו לילד שלכם בסיס חזק שילווה אותו גם בלימודי המתמטיקה שבהמשך הדרך. 

שיעורים לצפייה בחינם

ה-0 בכפל
ה-0 בכפל
זיהוי ושמות
זיהוי ושמות
בעיות בכפל וחילוק
בעיות בכפל וחילוק
אומדן לתרגילי חיבור וחיסור
אומדן לתרגילי חיבור וחיסור
משמעות החילוק
משמעות החילוק
מדידת היקפים של מצולעים (תזכורת)
מדידת היקפים של מצולעים (תזכורת)
מספרים זוגיים ואי זוגיים
מספרים זוגיים ואי זוגיים
טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
חשבון לכיתה ב'

בכיתה ב', התלמידים לומדים על ציר המספרים הטבעיים עד 100, לוח הכפל וכיצד לבצע חיבור וחיסור במאונך. בשנה זו נתקלים התלמידים לראשונה במבחן בחשבון. חשוב מאוד לא לצבור פער בשנה חשובה זו ולוודא שילדכם מבין כראוי את הנלמד.

בוואלה סקול סרטוני הלימוד מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך, כך שהילד שלכם יוכל ללמוד בקצב ובזמן המתאימים לו. נסו עכשיו את שיעורי ההדגמה החינמיים ועזרו לילד שלכם להצליח בלימודים.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים