חשבון לכיתה ב'

חשבון לכיתה ב' – מה שכל הורה חייב לדעת

חשיבות מקצוע החשבון בכיתה ב' הינה עצומה. בכיתה ב' ידרשו התלמידים להתמודד יותר ויותר עם תרגילים המכילים מספרים מופשטים, דבר המצריך שינוי בתפיסה והבנת הנושאים בצורה אחרת ממה שהיו רגילים עד כה. דרכי הלימוד הפשוטות יחסית, כגון ספירת אצבעות בכפות הידיים, שימוש בבדידים והמחשות יהפכו במשך הזמן לנחלת העבר.

בוואלה! סקול – סרטוני לימוד בליווי דפי עבודה להדפסה בהתאם למשרד החינוך, סרטונים אלו יעזרו לילדיכם להיות מקדימה בכל מה שקשור למקצוע החשבון ביחס לבני גילם, להבין את הנושאים על בורים ולא רק לדעת לפתור כמו תוכים. אל תתנו לילד שלכם להישאר מאחור. הירשמו עוד היום לוואלה! סקול

מה מצפה לתלמידי כיתה ב' במקצוע החשבון?

תלמידי כיתה ב' יכירו בצורה מעמיקה יותר את ציר המספרים הטבעיים עד 100, ויוצגו בפניהם פעולות חשבוניות כגון חיבור וחיסור במאונך. כמו כן, יכירו את פעולת הכפל, לוח הכפל ,יוצגו בפניהם תרגילים בחשבון ברמות שונות ומבחן בחשבון לכיתה ב'.

איך לבנות בסיס מתמטי חזק ולחסוך אלפי שקלים על מורים פרטיים?

ידע במתמטיקה נבנה בשלבים, תלמיד אשר ידע את לוח הכפל בצורה מושלמת בכיתה ב' ויבין כיצד הדברים עובדים, יבזבז פחות זמן ואנרגיות בחישובים כשהנושאים יהיו יותר מסובכים. הדברים הם עד כדי כך פשוטים...

שיעורי החשבון בוואלה! סקול מועברים תוך הקפדה על מחקרים וידע פדגוגי שייתנו לילד שלכם בסיס חזק שילווה אותו גם בלימודי המתמטיקה בהמשך הדרך. 

שיעורים לצפייה בחינם

ה-0 בכפל
ה-0 בכפל
זיהוי ושמות
זיהוי ושמות
תיבה, קוביה ופירמידה
תיבה, קוביה ופירמידה
הכרות העשרות השלמות
הכרות העשרות השלמות
מכפלות של 10
מכפלות של 10
מדידת היקפים של מצולעים (תזכורת)
מדידת היקפים של מצולעים (תזכורת)
ה-0 וה- 1 בפעולות חשבון
ה-0 וה- 1 בפעולות חשבון
טוען וידאו...
חשבון לכיתה ב'

בכיתה ב', התלמידים לומדים על ציר המספרים הטבעיים עד 100, לוח הכפל וכיצד לבצע חיבור וחיסור במאונך. בשנה זו נתקלים התלמידים לראשונה במבחן בחשבון. חשוב מאוד לא לצבור פער בשנה חשובה זו ולוודא שילדכם מבין כראוי את הנלמד.

בוואלה סקול סרטוני הלימוד מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך, כך שהילד שלכם יוכל ללמוד בקצב ובזמן המתאימים לו. נסו עכשיו את שיעורי ההדגמה החינמיים ועזרו לילד שלכם להצליח בלימודים.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד