להצליח בשיעורי אנגלית כבר בכיתה ז'

אנגלית טובה היא המקפצה בדרך לכיבוש העולם שלכם, אז אם אתם בכיתה ז' ומתקשים בשיעורי האנגלית, עדיין לא מאוחר לפתור את זה ולהצליח עם כל חוקי הדקדוק והמילים החדשות. איך? בעזרת השיעורים של וואלה! סקול

מאת: וואלה! סקול

אנחנו חיים היום בעולם קטן, מעין כפר גלובלי בו אנגלית היא השפה השלטת, אז אם אתם רוצים לפתוח את כל הדלתות לעתידכם – דלתות של לימודים, עבודה, היכרות עם אנשים מעניינים וכדומה, אתם חייבים לדעת אנגלית, ואת זה מומלץ לעשות כבר בתחילת הדרך, בחטיבת הביניים. אם אתם בכיתה ז' ומתקשים עם הלימודים, עדיין לא מאוחר להצליח ולשלוט בשפה, והכי טוב זה לעשות את הלימודים בכיף.

לימוד שפה חדשה, כי רק תרגול בקצב אישי יביא להצלחה
לימוד שפה חדשה, כי רק תרגול בקצב אישי יביא להצלחה
(צילום: shutterstock) 

Past, Present, Future

דקדוק, זמנים - פאסט סימפל, פרזנט סימפל וכל אלה, הטיית מילים, הבנה של קטעי קריאה חדשים – לא פשוט כל הנושא הזה של לימוד שפה חדשה, ומה שלא הבנתם בכיתה, תתקשו אחרי זה לגשר על הפערים ולהבין. המורה רצה קדימה, צריכה להספיק את החומר, להגיע למבחנים עם כיתה מוכנה, ואין לה זמן לשבת עם כל תלמיד ותלמיד.

מודאגים מהעתיד? אתם לא צריכים לדאוג, כי בדיוק בשביל זה יש את שיעורי האונליין שמאפשרים לכל תלמיד להתקדם בקצב שלו, בבית, בלי הלחץ הכיתתי מסביב. השיעורים האלה עומדים לרשותכם בכל מקום ובכל זמן, כדי שתלמדו בקצב שלכם. 

ללמוד מהטובים ביותר

לימודי שפה דורשים הוראה מדויקת באיכות גבוהה. אנחנו בוואלה! סקול הבנו שיש בידנו את הכלים לספק לכם את האיכות הזאת – מורים מעולים, אפשרויות טכנולוגיות והבנה של הצרכים שלכם. לכן יצרנו מערך שיעורי אנגלית לכיתה ז', שמאפשר לכם ללמוד בקלות את החומר ולהצליח בעתיד. 

אז לפני שאתם מסתכלים על המורה במבט של What???? היכנסו לשיעורים של וואלה! סקול ומהר מאוד תבינו את כל ה- Present Progressive וה- Present Simple.

קרא/י עוד: מתמטיקה לכיתה ז'