מסיימים כיתה ט'? גם האנגלית עולה לתיכון

עוד רגע אתם בתיכון. מה זה אומר? בעיקר לימודים מאתגרים, לחץ של זמן, חלוקה להקבצות ובגרויות באופק. איך מסתדרים עם כל זה? פשוט עושים Enter

מאת: וואלה! סקול

שיעורי אנגלית בתיכון כבר דורשים מכם הרבה יותר. אם בחטיבת הביניים מצאתם את עצמכם רצים יחד עם המורה אחרי החומר, פה הריצה הופכת למרתון. מרתון הבגרויות. אין זמן לעשות חזרות על החומר, לשאול עוד ועוד שאלות ולעכב את הכיתה. זה הזמן לקחת אחריות על הלימודים, מתוך הבנה שכל ציון משפיע על העתיד שלכם, כלומר על תעודת הבגרות שלכם.

קופצים לתיכון? מרתון ללימודי אנגלית מתחיל
קופצים לתיכון? מרתון ללימודי אנגלית מתחיל
(צילום: shutterstock)

איך מגיעים לתיכון מוכנים?

המעבר מחטיבת הביניים לתיכון הוא לא פשוט. מעבר לשינוי החברתי ישנו גם שינוי בקצב ובדרך הלימוד. לכן, הדרך הטובה ביותר להגיע מוכנים לתיכון, בעיקר לשיעורי האנגלית, היא להתכונן במהלך השנה שלפני. באמצעות שיעורי אונליין כל תלמיד יכול להתמקד בחומר בו הוא צריך חיזוק, לחזור עליו ולתרגל אותו, בקצב ובזמן שלו.

שיעורי אונליין מזמן הפכו להיות דבר שבשגרה במוסדות הלימוד המובילים בעולם. היתרון העיקרי שלהם הוא בהתאמה המדויקת לכל תלמיד ותלמיד – הן מבחינת קצב הלמידה והן מבחינת התכנים ודרך הלימוד. כיום עומדים לרשותכם מערך לימודי אנגלית בעברית, שמותאמים לתלמידים הישראלים, ומאפשרים לכם להתקדם, להבין ולהצליח.

וואלה! סקול – כל הכלים ללמידה איכותית

מאגר השיעורים שעומד לרשותכם בוואלה! סקול מאפשר לכם להצטיין גם אם אנגלית היא לא שפת האם שלכם. מעבר לשיעורים האיכותיים שנכתבו על ידי המורים המובילים בישראל, השיעורים בוואלה! סקול מספקים לכם גם חומרי עזר וחומרים לתרגול, וכך אתם נהנים מארגז כלים איכותי.

אל תתפשרו על העתיד שלכם! באמצעות השיעורים הקצרים והמדויקים בוואלה! סקול, העומדים לרשותכם בכל מקום ובכל זמן, אתם יכולים לשפר את ידיעותיכם באנגלית והתוצאות יהיו בהתאם. חזרו על חוקי הדקדוק, הזמנים - פרזנט סימפל, פאסט סימפל וכו', התחביר ואוצר המילים. כך תוכלו להגיע לתיכון בלב שקט, וליהנות מהישגים גבוהים בבחינות. משם הדרך לבגרות טובה ולעתיד בו כל הדלתות פתוחות בפניכם, היא קצרה.

קרא עוד: אנגלית לכיתה י'