בגרות באנגלית 4 יחידות לימוד

מה מיוחד בקורס הבגרות באנגלית 4 יחידות של וואלה! סקול?

התשובה פשוטה - עשינו כל מה שאנחנו יכולים כדי שלכם יהיה הכי קל שאפשר וכדי שתעברו את הבחינה בהצלחה.

המורים שלנו – המורים שבחרנו לוואלה! סקול הם רק כאלה שיש להם ניסיון מוכח ואחוזי הצלחה מוכחים, מורים שלימדו ומלמדים במקומות הכי נחשבים, מורים שמעבירים הכשרות למורים אחרים ומורים שכותבים את ספרי הלימוד והמבחנים. אלה המורים שיודעים להסביר את החומר בצורה הטובה ביותר, כך שאין מצב שלא תבינו.

השיעורים שלנו – היתרון בשיעורים בוידאו הוא שניתן להסביר דברים על ידי המחשות שפשוט אי אפשר לעשות על לוח בכיתה, ולכן ההסברים ברורים יותר ומובנים יותר. בנוסף, תמיד תוכלו לעצור ולראות את ההסבר שוב ושוב, עד שתבינו. כמה פעמים אפשר לבקש מהמורה שיחזור שוב לפני שהוא או שאר התלמידים יאבדו סבלנות?

התרגול שלנו – כדי לוודא שהבנתם את השיעורים כמו שצריך, הוספנו לכל נושא דפי תרגול להורדה בחינם. תורידו, תפתרו, ובכל שאלה שתתקעו בה תוכלו ללחוץ על סרטון ההסבר ולצפות בסרטון של המורה פותר את השאלה ומסביר כל שלב ושלב, כך שגם אם לא הבנתם משהו קודם, עכשיו אין מצב שלא תבינו.

מה היתרון בלימוד באמצעות האינטרנט?

קורס ההכנה לבגרות 4 יחידות באנגלית בוואלה! סקול מציע סרטוני וידאו מפורטים בכל הנושאים, הכוללים תרגול רב ופתרונות מלאים. לאחר הצפיה בשיעור תוכלו להוריד את דפי התרגול, ובכל פעם שתתקלו בשאלה לא מובנת, תוכלו לצפות בסרטון ההסבר - יש פתרונות מלאים לכל השאלות! חומר הלימוד מסודר לפי נושאים עבור כל שאלון אליו תרצו להתכונן (C,D ו-E), ועבור כל נושא בשאלונים בנפרד – כגון דקדוק, כתיבת מאמר,UNSEEN ועוד.

אז לפני שאתם רצים למורים פרטיים ומוציאים מאות ואלפי שקלים, היכנסו לוואלה! סקול וצפו בשיעורים - אין לנו ספק כי בעזרתנו תוכלו לסגור את כל הפינות והנושאים שאתם לא מבינים, ותחסכו זמן וכסף. נכון, אתם לא חייבים להאמין לנו - פשוט היכנסו לשיעורים לדוגמא שבאתר וראו בעצמכם.

איך נעזור לכם ללמוד יותר חומר בפחות זמן

הניסיון הרב של המורים שלנו ושיטות הלימוד המעולות שלהם יאפשרו להם ללמד אתכם בצורה האופטימלית, כך תבינו כל דבר הרבה יותר מהר. בנוסף, כשאתם לומדים בקצב שלכם ובזמן שנוח לכם, אתם פשוט לומדים יותר טוב. לא מרוכזים? תעשו הפסקה ותמשיכו אחר כך. הבנתם נושא מסוים? פשוט דלגו קדימה. כך תוכלו לנצל את הזמן שלכם טוב יותר וללמוד את החומר מהר יותר.

שיעורים לצפייה בחינם

תחיליות וסופיות  prefixes and suffixes
תחיליות וסופיות  prefixes and suffixes
הווה מושלם פשוט - present perfect simple
הווה מושלם פשוט - present perfect simple
פעלי עזר -  modals \ semi modals
פעלי עזר -  modals \ semi modals
מודול D
מודול D
איך להתמודד עם אנסין
איך להתמודד עם אנסין
מודול D
מודול D
הביטוי  there is there are
הביטוי  there is there are
טוען וידאו...
אנגלית 4 לבגרות

אם קצת קשה לכם בשיעורי האנגלית, אתם לא ממש מבינים את חוקי הדקדוק, הזמנים, או מהי הדרך לענות על שאלות אנסין (unseen), הגעתם למקום הנכון.

בעזרת וואלה סקול תוכלו להתכונן לבגרות באנגלית בקלות באמצעות שיעורי וידאו מאת מיטב המורים בליווי דפי תרגול ופתרונות. חומר הלימוד מסודר לפי נושאים ושאלונים (C, D, E) כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם לא מפספסים שום דבר, והכל בקצב ובזמן המתאימים לכם. נסו את השיעורים החינמיים והגיעו מוכנים לבגרות באנגלית.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 59 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים