אנגלית לכיתה ט

אנגלית לכיתה ט - אנסין, מבחנים ודרישות גבוהות

לא קל ללמוד אנגלית לכיתה טהמבחנים מתחילים להידמות יותר ויותר למבחני הבגרות. הדרישות עולות, נלמדים חוקי דקדוק מורכבים וזמנים מתקדמים, מבני משפטים מסובכים יותר וגם אוצר המילים מתרחב. המורים שמים יותר דגש על כתיבה נכונה וחוקי דקדוק, ואתם נדרשים להביע את עצמכם באנגלית בכתב באופן רהוט ולהשתמש באוצר מילים גדול יותר מכפי שהיה בשנים קודמות. בספרי הלימוד מופיעים טקסטים ברמה גבוהה יותר ואתם מוצאים את עצמכם צריכים להתאמץ יותר מכפי שהתרגלתם כדי להבינם וכדי להשתמש באופן נכון בחוקי הדקדוק והזמנים החדשים שאתם לומדים. 

במבחנים מופיעים הרבה קטעי אנסין (UNSEEN). אנסין אנגלית לכיתה ט דורש ידע רחב יותר בשפה. מידת ההבנה שלכם את הטקסטים ויכולתכם להתמודד איתם היטב ולענות על שאלות אודותיהם באופן מדוייק יקבעו את ציוניכם והצלחתכם במבחנים, וכעת הסטנדרטים מחמירים יותר ותאבדו נקודות אם לא תבינו או תענו נכון.

המבחנים באנגלית לכיתה ט רבים, וההכנה אליהם עלולה לגזול מכם זמן רב, להלחיץ ולהטריד. רבים מהתלמידים מגלים קושי, לא שולטים לגמרי בחוקים, הנושאים ואוצר המילים החדשים הנלמדים בכיתה. זמנים כגון Past progressive ,Present perfect וחוקי Grammar עלולים להיות לא ברורים וקשים להבנה, ואין בדרך כלל מספיק זמן למורה לגשת לכל תלמיד ולסייע לו להבין ולתרגל. 

גם אם אתם לומדים בהקבצת לימוד חזקה וגם אם לא, באנגלית תמיד אפשר לשפר את הידע, להרחיב את אוצר המילים, לרכוש מיומנויות הבנת הנקרא, הבעה בכתב, לתרגל את חוקי הדקדוק, ועוד. אף פעם לא מאוחר לנסות ולהצליח יותר ולשפר ציונים לקראת התיכון. ככל שתתקדמו יותר השנה, כך המעבר לתיכון יהיה חלק יותר, ותתקלו בפחות קשיים בהמשך. 

מבחני אנגלית לכיתה ט - כיצד להצליח בקלות?

לקחנו על עצמנו את המשימה לאפשר לכם ללמוד אנגלית באינטרנט, בצורה המתקדמת ביותר וללכת ישר למטרה. בחרנו בקפידה את המורים הטובים ביותר לאנגלית, העברנו את כל הנושאים של אנגלית לכיתה ט בהתאם לתוכנית הלימודים לסרטוני לימוד ומצגות. עם וואלה! סקול תוכלו ללמוד למבחנים בזמן שלכם בקצב שלכם ומכל מקום. היכנסו לסרטונים לדוגמא שבאתר וגלו איך אתם עתידים לעבור את המבחנים הבאים בהצלחה גדולה.

רוצים לשפר את האנגלית שלכם? כך תעשו זאת:

וואלה! סקול איתרה את המורים הטובים ביותר להוראת אנגלית בישראל. בעזרתם נבנו שיעורי הוידאו שלנו, הכוללים כל שאתם צריכים כדי להצליח במבחנים ולשפר את האנגלית שלכם. 

השיעורים תואמים את תוכנית הלימודים באנגלית ודרישות מערכת החינוך. הם בנויים באופן מדורג, עם הרבה אמצעי המחשה ודוגמאות, כך שכל אחד יכול להצליח. 

סרטוני הווידאו שתמצאו באתר נבנו במיוחד עבור תלמידי אנגלית לכיתה ט. יש בהם שילוב של מצגות וסרטוני ווידאו ברורים וקלים להבנה. לכל אחד מהם מצורפים דפי עבודה ותרגול, שבעזרתם תוכלו לתרגל וליישם את מה שלמדתם בסרטון, כדי לעזור לכם להפנים ולזכור את החומר החדש.  תוכלו ללמוד בקלות מהבית, מהטלפון, המחשב או הטאבלט, בכל מקום וזמן. תוכלו לצפות בכל סרטון כמה פעמים שתרצו, לחזור או לדלג על קטעים לפי הצורך. אתם קובעים את קצב הלימוד שלכם, ואף אחד לא שופט אתכם ולא מפריע לכם ללמוד, כמו שקורה פעמים רבות בכיתה. זאת הדרך הנוחה, הקלה והמהירה ביותר ללמוד אנגלית. 

בדקו את הסרטונים לדוגמא שבאתר והתרשמו בעצמכם.

שיעורים לצפייה בחינם

Imperatives - ציווי
Imperatives - ציווי
Present Perfect Progressive: Negative Form - הווה מושלם ממושך: צורת השלילה
Present Perfect Progressive: Negative Form - הווה מושלם ממושך: צורת השלילה
Idioms - Weather Idioms - ניבים ופתגמים: מזג אוויר
Idioms - Weather Idioms - ניבים ופתגמים: מזג אוויר
Present Simple vs Present Progressive - הווה פשוט לעומת הווה ממושך
Present Simple vs Present Progressive - הווה פשוט לעומת הווה ממושך
Idioms - Animal, Body and Food - ניבים ופתגמים: בעלי חיים, גוף ואוכל
Idioms - Animal, Body and Food - ניבים ופתגמים: בעלי חיים, גוף ואוכל
Adjectives Overview - שמות תואר - סקירה
Adjectives Overview - שמות תואר - סקירה
Future: Will vs Going To - עתיד: השוואה בין המילה willgoing to
Future: Will vs Going To - עתיד: השוואה בין המילה willgoing to
טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
אנגלית לכיתה ט'

אוטוטו אתם עולים לתיכון, ושם תחולקו להקבצות בהתאם ליחידות הלימוד שתיבחנו בבגרות. זה הזמן לשפר את האנגלית שלכם - לדעת איך להתמודד עם קטעי unseen, כיצד לכתוב חיבור ומהי הדרך להימנע מבלבול הזמנים השונים באנגלית.

בוואלה סקול תמצאו עשרות שיעורים לפי תכנית הלימודים של משרד החינוך. מיטב המורים בארץ יסבירו לכם בשיעורי ההדרכה את כל מה שדורש חזרה נוספת, בקצב ובזמן שמתאימים לכם. נסו את השיעורים החינמיים וגלו כמה פשוט ללמוד אנגלית.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס

חדשות ועדכונים