איך תוציאו את הציון הגבוה ביותר בפסיכומטרי?

עומדים לפני מבחן פסיכומטרי? רוצים להגיע לתוצאה הגבוהה ביותר שתוכלו להשיג? אתם חייבים לקרוא את הכתבה הבאה

מאת: רחל ויינר

מקובל לחשוב שכדי להוציא ציון גבוה בפסיכומטרי, חייבים לעשות קורס פרונטלי בכיתה אצל מכוני הפסיכומטרי השונים, וכי זה המפתח להצלחה. בפועל, המציאות מראה נתונים שונים לחלוטין - תלמידים אשר לקחו קורסים של לימוד עצמי הראו ממוצע ציונים גבוה משמעותית משאר התלמידים ושיפור של 60 עד 100 נקודות ממכונים אחרים.

מה עושים מי שאין ביכולתם או ברצונם להשקיע את הכסף והזמן בקורס פסיכומטרי פרונטלי ואינטנסיבי אבל עדיין רוצים להגיע לתוצאה מרשימה במבחן? או כאלו שכבר עשו קורס כזה אבל אינם מרוצים מהתוצאה ורוצים לנסות שיטת לימוד שונה שתיקח אותם גבוה יותר? פשוט מאוד, הם נרשמים לשיעורי הפסיכומטרי של וואלה סקול הכוללים את ההסברים המפורטים ביותר, המחשות ויזואליות ושיטות לימוד ייחודיות והכל במרחק קליק ומבלי לזוז מהכיסא.

הדרך הבטוחה לציון הגבוה ביותר במבחן הפסיכומטרי (צילום: Shutterstock)
הדרך הבטוחה לציון הגבוה ביותר במבחן הפסיכומטרי (צילום: Shutterstock)

שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים

בעזרת שיעורי הפסיכומטרי של וואלה סקול תוכלו להגיע להישגים הכי גבוהים ולתוצאות מדהימות, גם אם אתם מתכוונים ללמוד בקורס וגם אם אתם מתכוונים ללמוד לבד. אם אתם לומדים בקורס תוכלו לחזק את מה שכבר למדתם בעזרת הסבר מהמדריכים שלנו, שגם כותבים ספרי פסיכומטרי וגם מכשירים מדריכים למכונים, ויש מצב גדול שדווקא בהסבר של מדריך אחר מהמדריך שלכם ייפול האסימון והחומר יתבהר.

במה הקורס של וואלה! סקול שונה מקורסי פסיכומטרי אחרים?

השוני העיקרי הינו שהקורס שלנו הינו קורס אישי בו הקצב והרמה נקבעים על ידי הגולש. להבדיל מלמידה בכיתה שם אין כמעט מקום לשאלות וקצב ההתקדמות בקורס הינו קבוע מראש, בקורס של וואלה סקול ניתן לראות את מערכי השיעור שוב ושוב ובמידה וישנם שאלות ניתן לשאול ישר את המדריך ולקבל תשובה מפורטת ומיידית.

נגיד לכם גם יותר מזה, ההמחשות הוויזואליות בהן תצפו בשיעורים באתר יעזרו לכם לחדד את החומר ולהבין אותו הרבה יותר טוב. מעבר לזה, בשיעורי הפסיכומטרי של וואלה סקול תגלו שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים שלא קיימים באף קורס אחר.

הסברים מפורטים, המחשות ויזואליות ושיטות ייחודיות (צילום: Shutterstock)
הסברים מפורטים, המחשות ויזואליות ושיטות ייחודיות (צילום: Shutterstock)

שיעורים מקיפים ואפקטיביים

שואלים את עצמכם האם השיעורים האלו כוללים את כל החומר שצריך לבחינה? כמובן! אתם יכולים להתרווח לאחור ולהיות רגועים כי השיעורים מקיפים את כל החומר שצריך להכיר וללמוד. מה שיותר משמח זה שהשיעורים כוללים דוגמאות, הסברים מפורטים ושיטות נבחרות ומיוחדות שהולכות להקל עליכם את הפתרון. כאמור, גם במקרה ואתם משתייכים לאלו שחייבים גם את המסגרת של הקורס תוכלו לסגור את הפינות שלא מובנות בזכות איכות והיקף השיעורים והשיטות של וואלה סקול.

אז כמה נקודות הקורס הזה הולך לשפר לכם לעומת קורס אחר או לאחר לימוד בקורס אחר? לא ניכנס לסטטיסטיקות אבל רק נאמר לכם שזה לא משנה אם אתם לומדים לבד או בקורס, השיעורים בוואלה סקול יביאו אתכם למקום גבוה יותר ויעזרו לכם להוציא ציון גבוה יותר מקורסים אחרים. בכמה גבוה יותר? זה כבר תלוי בכם ובמידת ההשקעה שלכם, בספרים הנוספים מהם תלמדו ועוד, אבל מהניסיון שלנו בדרך כלל מדובר בעשרות נקודות.

ואיך מתרגלים את החומר?

הקורס של וואלה סקול מתאים לכל ספרי הפסיכומטרי. בשיעורי הוידיאו תלמדו את החומר ואת ההסברים לכל הנושאים ואת התרגול עצמו תוכלו לבצע בעזרת כל ספר. חשוב לציין כי הקורסים באתר מועברים על ידי המדריכים של חברת פסיכו וההסברים בשיעורים מותאמים לספרים אלו באופן מושלם. לכן, אם יש לכם את האפשרות מומלץ ביותר ללמוד עם הספרים האלו ובמקרה בו תהיו זקוקים לתרגול אקסטרא תוכלו לשלב גם ספרים נוספים.