הקורס שאתם חייבים לצרף לקורות החיים

רוצים להגביר את הסיכויים להתקבל למשרה נחשקת? יש קורס שיפתח לכם את הדלת למשרת החלומות שלכם, וזה ממש לא מה שחשבתם עליו

מאת: וואלה! סקול

כל מי שחיפש עבודה בתקופה הקרובה כנראה נתקל לא פעם אחת בדרישה לידע בתכנת ה-Excel. בין אם מדובר בידע בסיסי או שהדרישה היא לידע מתקדם ונרחב בתחום, אנחנו חושבים שאסור שזה יהיה המכשול שלכם בדרך למשרת החלומות שלכם. לכן הגיע הזמן לשנס מותניים ולסמן וי גם על תכנת האקסל בקורות החיים שלכם. 

התוכנה שתלווה אתכם מהאוניברסיטה עד הבית.

לפני שנתחיל בהסבר על התכונה נספר לכם שתוכנת האקסל היא חלק מתוכנות ה'אופיס' של מיקרוסופט, ומטרתה היא ליצור ולנהל גיליונות אלקטרוניים, לנהל מסדי נתונים ובשורה התחתונה להפוך את העבודה שלכם לפרודוקטיבית, קלה ומהירה הרבה יותר. 

ניתן להבין למה התכנית היא כל-כך פופולארית שכן היא חשובה לכל מהלך חיינו. זה מתחיל כבר זה מתחיל כבר באקדמיה, שם אתם נדרשים לדעת לשלוט בתכנת האקסל לשם ביצוע מחקרים, והגשת מטלות שונות, זה ממשיך כאמור לשוק התעסוקה, ומתגלגל גם לחיים האישיים, שכן זוהי דרך נכונה לעקוב ולנהל בצורה חכמה הוצאות שוטפות. 

התכנה שאתם חייבים להוסיף לקורות חיים
התכנה שאתם חייבים להוסיף לקורות חיים (צילום: shutterstock)

קורס האקסל מעניק ללומדים ידע מעמיק בתפעול התוכנה, הידע הזה מאפשר לנהל נתונים בצורה חכמה, לבנות טבלאות וליצור גרפים שימושיים, וגם אם אתם לא ממש אנשים של מתמטיקה תוכלו להשתמש בפונקציות מתמטיות בקלות ובאמצעותן לחשב חישובים מורכבים שממש לא הייתם רוצים לבצע עם דף ועט.
אקסל ושוק התעסוקה: מה עושים עם זה?

בכל חברה יש מאגרי מידע, הדרישה בעידן הנוכחי היא לנהל אותם בצורה חכמה, אחת מהדרכים הנכונות לעשות זאת הוא להשתמש בתכנת האקסל שעוזרת לבנות מאגרי מידע עצומים החברות ענקיות ולייעל את העבודה בארגון.

הלימודים הם חיוניים במיוחד למי שעיקר עיסוקו הוא בתחום הפיננסי למשל רואי חשבון, מנהלי חשבונות וגם כלכלנים ימצאו את התכנה כקריטית במיוחד בעבודתם. אבל לא רק, שכן גם מי שמאייש או עתיד לאייש משרות בתום האדמיניסטרטיבי עתיד להשתמש בתוכנה לאורך כל תפקידו ולהפיק באמצעותה ניתן להפיק דוחות מורכבים. 

ללמוד אקסל בכל מקום
ללמוד אקסל בכל מקום (צילום: shutterstock)

את הקורס המקוון ניתן ללמוד בשתי רמות, ברמת המתחילים ורמת המתקדמים, כאשר בין הקורסים הנלמדים ניתן ללמוד אקסל 2007 שמתאים לוינדוס 2007, אקסל 2010 למתקדמים, אקסל 2010 למנהלים, אקסל טבלאות ציר, אקסל 2013 חידושים, וקורס אקסל 2010 רגיל.

נושאי הלימוד הם מגוונים והקורסים כוללים היכרות עם התוכנה, בניית טבלאות, שימוש בגרפים, מסד נתונים מרובה טבלאות, דיאגרמות וכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך את העבודה שלכם לקלה יותר ואת הבוס שלכם לשבע רצון.

מה אתם חושבים על לימודי תכנת ה-Excel? רשמו לנו כאן בתגובות או בדף הפייסבוק של וואלה! סקול