קורסים מקצועיים אונליין

ללמוד מקצוע חדש במהירות ובקלות

בעולם המודרני, כבר לא מקובל ללמוד מקצוע ואחר כך לעבוד בו במשך ארבעים שנה. עובדים בימינו לומדים מיומנויות ומקצועות חדשים כל הזמן כדי לעמוד בקצב השינויים הטכנולוגיים והצרכים המשתנים שלהם ושל עולם העבודה. עובדים רבים, במיוחד בתחומים הטכנולוגיים, צריכים לעדכן את המיומנויות שלהם מדי תקופה קצרה. אחרים מעוניינים בהסבה מקצועית שתאפשר להם להשתלב במקצועות רווחיים או מתקדמים יותר. מה שלמדנו באוניברסיטה כבר אינו מספיק לכל החיים, ורבים אינם מעוניינים עוד לעסוק בתחום אחד לאורך כל שנות עבודתם. 

בשל כך פונים רבים לקורסים מקצועיים בתחומים שונים, המאפשרים להם לרכוש מיומנויות חדשות ולעשות הסבה מקצועית מלאה או חלקית, להשלים ידע ופערים טכנולוגיים ועוד. 

בוואלה! סקול תוכלו ללמוד דרך קורסים אונליין, בזמנכם הפנוי, מתי שתרצו. תוכלו לחזור על שיעורים כמה פעמים שתצטרכו וללמוד בקצב שלכם, ללא הפרעות והסחות דעת מתלמידים נוספים בקורס. הקורסים נבנו ומועברים על ידי מיטב המורים בתחומי הלימוד, מדריכים מנוסים שסייעו לאלפי תלמידים להצליח ברכישת הידע החדש. 

מה מיוחד בקורסים בוואלה סקול?

בוואלה סקול תוכלו למצוא קורסי אונליין רבים, כגון - עריכת וידאו, תכנות, עיצוב גרפי ועוד.
השקענו כל שביכולתנו ולא חסכנו בדבר כדי שתקבלו את הקורסים הטובים והמעודכנים ביותר מבלי לצאת מהבית.

המורים שלנו – כדי לוודא שבכל קורס יהיו המורים הטובים ביותר, זימנו אלינו מורים רבים המלמדים במכללות ברחבי הארץ ובדקנו פרמטרים רלוונטיים, כגון: המלצות, וותק, ידע במקצוע, שיטות לימוד ועוד.

כל מורה נבדק אינדיבידואלית על ידי הצוות המקצועי שלנו כדי שאתם תוכלו ליהנות מן המורים הטובים ביותר.

השיעורים שלנו – היתרונות בשיעורים בוידאו הם בכך שאתם יושבים מול המורה לבד ולא עם עוד עשרות תלמידים, שולטים בקצב ההתקדמות ונהנים מהמחשות וויזואליות שאינן אפשריות לביצוע בלוח מול כיתה, אלא רק על מסך המחשב.

לא מאמינים? היכנסו לסרטונים לדוגמא שבאתר והתרשמו בעצמכם כי מדובר בסרטונים ברמה גבוהה ביותר.

קורסים באינטרנט – כך תלמדו יותר בפחות זמן

ללמוד בקצב שלך - במקום שתאלצו לשמוע שאלות מתלמידים אחרים הלומדים איתכם בקורס פרונטלי אשר אינן רלוונטיות עבורכם, עם וואלה! סקול תוכלו לרוץ קדימה ולהתקדם עם החומר בצורה ובקצב שהכי נוחים ומתאימים עבורכם.

הנושאים כתובים מראש - בוואלה! סקול לא תצטרכו לחכות שהמורה יכתוב על הלוח, המידע מופיע באופן מיידי על מסך המחשב.

מערך קורס מובנה לפי נושאים - אם אתם מכירים חלק מחומר הלימוד, למה שתאלצו לבזבז זמן יקר לצפות בסרטון שלא רלוונטי עבורכם? פשוט דלגו לנושאים הרלוונטים עבורכם ולמדו בצורה מהירה יותר.

איך זה שהמחיר כל כך נמוך?

בוואלה! סקול תשלמו עבור כל הקורס מחיר נמוך יותר מעלות מחיר הדלק והחנייה הנדרשים כדי להגיע ולחזור מכל קורס רגיל.

החזון שלנו הוא לאפשר למשתמשים ללמוד במחיר שווה לכל נפש, ולרכוש ידע שיעזור להם להתקדם בחיים ולתרום לקהילה.

בעזרת קורסים הנלמדים אונליין לא צריך לשלם עבור שכירת כיתות לימוד, מזכירות, טלפנים ומורים, שצריכים ללמד את כל החומר שוב ושוב בכל קורס. המורים שלנו אף פעם לא נשחקים ותמיד סבלניים!

שיעורים לצפייה בחינם:

שיעור מספר 1
שיעור מספר 2
שיעור מספר 3
שיעור מספר 4

קורסים מקצועיים, קורסי מחשב וקורסי העשרה


כל מה שאתם רוצים ללמוד, בקצב שלכם, בזמן שלכם ומכל מקום. וואלה! סקול, ללמוד באינטרנט

טוען וידאו...
קורסים מקצועיים, קורסי מחשב וקורסי העשרה

מחפשים קורסים להעשרת הידע?

משפט ידוע אומר :"מי שמשכיל באמת, מעולם לא סיים את לימודיו." בוואלה! סקול אנו מסכימים עם כל מילה. מעוניינים להעשיר את הידע המקצועי או הפרטי שלכם במגוון נושאים? הגעתם למקום הנכון, הכנו לכם קורסי וידאו בשיתוף עם המורים הטובים ביותר

מה תוכלו למצוא אצלנו?

בוואלה! סקול תוכלו למצוא סרטונים ממיטב המומחים, במגוון אדיר של תחומי המחשבים (אקסל, פאואר פוינט, פוטושופ, אילוסטרטור, פלאש ועוד), העשרה ( אומנות, תיווך, עריכת דין ועוד) וכל מה שאפשר ומעניין ללמוד.