להגשים את החלום בעזרת מבחן מימ"ד

אם החלטתם ללמוד, חשוב שלא תוותרו לעצמכם באף שלב. הציון במבחן מימ"ד קובע לאיזה מסלול לימודים תשובצו, ולכן חשוב שתכננו אליו בקפידה. כן, אנחנו יודעים שכבר מזמן לא ישבתם ולמדתם, אבל זה לא מה שיעצור אתכם

מאת: וואלה! סקול

יש כאלה שיודעים בדיוק מה הם רוצים להיות כשהם יהיו גדולים, ויש את אלה שרגע לפני האוניברסיטה מבינים מה הכיוון שלהם. גם אלה וגם אלה צריכים לעמוד בקריטריונים מסוימים שישפיעו על מהלך הלימודים ולאחר מכן הקריירה. אחד הקריטריונים הוא מבחן מימ"ד, מבחן מיון למכינה, שהציון בו קובע לאיזה מסלול לימודים תשובצו ולאיזו מכינה קדם-אקדמית תלכו.

העתיד חשוב לכם? המבחן שיקבע באיזה מסלול לימוד תשובצו
העתיד חשוב לכם? המבחן שיקבע באיזה מסלול לימוד תשובצו
(צילום: shutterstock)

מרעננים את התאים

עברית, מתמטיקה, אנגלית – מבחן מימ"ד מכיל נושאים שהרבה זמן  לא התעסקתם איתם. לכן המבחן דורש הכנה מוקדמת ורענון של הידע שלכם. הוא שם הידע, אל תדאגו, אבל אתם חייבים להיזכר, לרענן ולשלוף אותו ממחסני הזיכרון.

כדי שתגיעו מוכנים למבחן מימ"ד חשוב שתעשו קורס הכנה שמסביר את החומר הנלמד לעומק ובצורה מדויקת, קורס המכין אתכם למבחן הספציפי הזה ומאפשר לכם לתרגל, על מנת שתוכלו להביא לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל שלכם, להגשים את החלום וללמוד בתחום אליו אתם שואפים.

וואלה! סקול – מימד חדש של לימודים

אין סיבה שתגיעו לא מוכנים למבחן מימ"ד. בוואלה! סקול אנו מעמידים לרשותכם קורס לימודים איכותי שיכין אתכם גם למבחן וגם למכינה. הקורס כולל הסברים קצרים ומדויקים על הנושאים השונים המופיעים בבחינה והסבר על הנדרש מכם במהלך הבחינה. בנוסף, קורס האונליין של וואלה! סקול מאפשר לכם להתעמק בתכנים השונים בזמן שלכם ובקצב שלכם. כך תגיעו מוכנים לבחינה ותוכלו לעלות על המסלול בדרך להגשמת השאיפות בתחום הלימודים.

•    כל השיעורים נכתבו ומועברים על ידי מורים מובילים המכירים את מבחן מימ"ד ודרישותיו.
•    מאגר השיעורים מגוון ומאפשר למידה של חומר מדויק בזמן קצר.
•    כל סטודנט יכול ללמוד בקצב שלו, בכל מקום ובכל זמן, ולהחליט כיצד לנהל את הלימודים כך שיתאימו לצרכיו.