בואו להכיר את כל הסודות של האקסל

שליטה בתוכנת אקסל מספקת לכם יתרונות ממשיים כשאתם ניגשים לראיונות עבודה או כשאתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לנהל את המידע שנמצא ברשותכם. בוואלה! סקול אנו מעמידים לרשותכם קורס אקסל אונליין, מהיר וממוקד

מאת: וואלה! סקול

כיום ניהול מידע איכותי מתבצע באמצעות תוכנות מחשב. אקסל, אחת התוכנות המובילות בשוק, מאפשרת לכל אחד לנהל את המידע שברשותו בצורה הטובה והחכמה ביותר, אבל בשביל שזה יקרה - צריך לדעת לנצל את כל מה שתוכנת האקסל מציעה.

היכרות עם התוכנה תמקם אתכם במקום הראשון
היכרות עם התוכנה תמקם אתכם במקום הראשון
(צילום: shutterstock)
 

רוב האנשים לא מכירים את כל מה שאפשר לעשות בתוכנת האקסל, ומנצלים רק אחוז אחד מהפונקציות שטמנות בה, שכן דרושה היכרות עמוקה עם כל הפיצ'רים והיכולות הקיימים.

צרו לכם יתרון יחסי

מעבר לעובדה שתוכנת אקסל מאפשרת לכם ניהול מידע בצורה איכותית, מהירה ופשוטה, היכרות עם התוכנה מספקת לכם יתרון יחסי, וממצבת אתכם הרבה יותר גבוה מכל השאר. כאשר תיגשו לראיונות עבודה תגלו שהעובדה שאתם מכירים לעומק את יכולות האקסל שמה אתכם בראש רשימת המועמדים ומבטיחה לכם יחס רציני מצד המראיין.


בנוסף, התוכנה יכולה לסייע לכם בניהול החיים היומיומיים – ניהול מידע בעבודה והפגנת יכולותיכם, ניהול התקציב הביתי, ניהול ועד הבית ועוד.

לימודי אונליין – ללמוד מהר ונכון

לימודי אונליין מאפשרים לכם ללמוד כל נושא לעומק ובמהירות, במיוחד כאשר מדובר בתוכנות מחשב הדורשות תרגול רב על מנת להתמחות בהן. בוואלה! סקול יצרנו עבורכם קורס אקסל שיחשוף אתכם לכל הפונקציות והפעולות הקיימות בתוכנה. השיעורים כולם נכתבו על ידי מומחים בתחום, שיודעים שניהול נכון של מידע פירושו כוח אמיתי.

מעבר לאיכות השיעורים, קורס האונליין של וואלה! סקול מאפשר לכם לקיים את הלימודים בקצב שלכם, לחזור על חומר שלא הובן ובעיקרון לנהל את הלימוד ולקיים אותו בזמן ובמקום שנוח לכם. כך אתם יכולים לשפר את ידיעותיכם מבלי לבזבז זמן מיותר, ואולי אפילו להפתיע את הבוס כאשר תציגו יכולות חדשות שיסייעו לעסק ויקדמו אתכם בארגון.