איך תצליחו בתואר בלי לצאת מהבית

האפשרות לראות כל שיעור, תרגול, או הרצאה בכל זמן שתרצו ישירות מהמחשב או הסמארטפון שלכם היא ללא ספק מקפצה לשיפור הציון ודרך בטוחה להצליח בלימודי התואר. איך ואיפה משיגים כזה שירות? כל המידע ממש כאן

מאת: נאור קמה

כל סטודנט מכיר את הרגע הזה שבו הוא מרגיש את עומס המידע והנתונים שלמד וצריך איכשהו להבין, לזכור ולשנן את כל החומר הלימודי, במקביל לניסיון לקיים חיים סטודנטיאליים תוססים, ואנחנו נמצאים רק בחודש הראשון לסמסטר!

אז איך כנגד כל הסיכויים בכל זאת תצליחו "לאחסן" את כל המידע, ואפילו תוכלו להרשות לעצמכם מידי פעם פחות להקשיב בהרצאה? אתר וואלה סקול סידר לכם פתרון והוא פשוט ונוח להפליא.

מורה פרטי אצלכם בכיס
אתר וואלה! סקול מספק שיעורים אקדמיים באינטרנט המותאמים לצפייה מכל מכשיר, וכך פותר את אחד האתגרים הגדולים שניצבים מול הסטודנטים ומאפשר להם ללמוד בקצב, בזמן ובמקום אותו יקבעו.

למדתם במהלך סוף השבוע ושכחתם כבר על מה הייתה ההרצאה ביום ראשון? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוף את הסמארטפון ולצפות בשיעור פעם נוספת. לא הצלחתם לקום לשיעור בשמונה בבוקר? לא נורא, כל החומר יחכה אצלכם בלפטופ לצפייה חוזרת.

סטודנטים שהשתמשו בעבר במערכת השיעורים שלנו, מעידים שאחד היתרונות המהותיים ביותר בשיעורים אונליין, זאת האפשרות לעבוד תוך כדי הלימודים והשלמת השיעורים שפספסו בזמנם הפנוי. "מרגיש כאילו יש לי מורה פרטי שזמין אפילו ב 2 בלילה" - רחל ו. סטודנטית למשפטים אוניברסיטת בר אילן.

טוען וידאו...

למי זה מתאים?
למעשה כל סטודנט שרוצה להצליח בתואר ימצא באתר את השיעורים הרלוונטיים אליו: ניתן לבחור שיעור לפי מוסד לימודים או מקצוע, תואר ראשון או שני, ולראות כל שיעור בסרטון ספציפי וממוקד.

מעבר לכך, תלמידים בעלי בעיות קשב וריכוז ימצאו את מערך השיעורים המקוונים כפתרון מושלם עבורם, שיעזור להם לצלוח את שנת הלימודים בקלות ולשפר את הציונים משמעותית.

"הדבר החשוב ביותר עבור כל הסטודנטים, היא האפשרות ללמוד את החומר מתי שנוח לאורך כל השנה ולהבין בצורה מיטבית את הנלמד בכל קורס, כך אין צורך לשנן את כל החומר בבת אחת בתקופה קצרה (תקופת המבחנים). כשאתה מבין אתה זוכר" - עידית ק. מרצה באוניברסיטת חיפה.

על מנת שכל סטודנט ילמד בדיוק את החומר הנדרש לפי המוסד בו הוא לומד. כל השיעורים נבנים ומתואמים למרבית מוסדות הלימוד האקדמיים בישראל. ממכללת תל חי בצפון ועד בן גוריון באילת. וואלה סקול מזמינים אתכם להצטרף לאלפי סטודנטים שכבר נרשמו ולומדים בקלות, מכל מקום ובכל שעה.  לחצו כאן לפרטים