כמה עולה קורס פוטושופ?

נראה שבשנים האחרונות תוכנת הפוטושופ נמצאת בכל מקום, החל בעיצוב גרפי ועד חוקים בכנסת. איפה לומדים פוטושופ וכמה זה עולה?

מאת: מיכל כהן

פוטושופ היא אחת התוכנות המוכרות והאהובות ביותר, ולא בכדי, כבר שנים שהתוכנה מבית Adobe ממשיכה להיות תוכנת העיצוב המועדפת עבור מיליוני משתמשים ברחבי העולם, למגוון רחב של משימות, כולל עריכת תמונות, עיצוב גרפי, טיפוגרפיה, איורים, מודלים בתלת מימד ואנימציה. התוכנה זמינה גם לווינדאוס וגם למערכת מקינטוש, ונוכח מגוון האפשרויות בה משתמשים בה כמעט בכל מקום עבודה, ובעיקר מעצבים גרפים וצלמים. מהסיבה שפוטושופ מיועדת בעיקר לאנשי מקצוע, היא עשויה להיות מאתגרת לשימוש, במיוחד כשנתקלים בה לראשונה. רוצים לקחת קורס פוטושופ? בואו תראו איפה עושים את זה, ומהן העלויות.

כמה עולה קורס פוטושופ במכללות

קורס פוטושופ ניתן ללמוד במכללות שונות ברחבי הארץ המתמחות בתחום המדיה. קיימים מגוון קורסים ברמות שונות, שכן, לא צריך להכיר את תוכנת הפוטושופ על בוריה, בכדי להגיע לתוצאות מרשימות. קורס מקיף הנמשך על פני סמסטר שלם (120 שעות לימוד) מתחיל ב-2000 ש"ח ויכול להגיע עד ל-8000 ש"ח. בעוד סדנאות בסיסיות יעלו בין 250 ל-700 ₪. כמובן, שבכל מכללה מספר שעות הלימוד והתכנים משתנים.

כמה עולה קורס פוטושופ באינטרנט

קורס פוטושופ המועבר אונליין עולה משמעותית פחות מאשר כזה של מכללה ומעניק ברוב המקרים את כל הידע לו אתם זקוקים בהרבה פחות זמן וכמובן כסף. באתר וואלה! סקול המציע מגוון קורסים מקצועיים תוכלו להתמקצע בתוכנת הפוטושופ בעבור תשלום של 49 ש"ח לחודש ולהתמחות בתחום. בנוסף, קצב הלימוד יקבע על ידכם - ניתן לצפות בשיעור מסוים כמה פעמים שתצטרכו, לחזור אחורה וקדימה והכל בקצב שלכם, מתי ואיפה שנוח לכם. קורס פוטושופ מועבר על ידי מומחי פוטושופ, מעצבים גרפיים בעלי ניסיון רב שנים, ומוניטין בתחומם.

אפשר להגיע לתוצאות מדהימות גם מבלי להכיר את כל התוכנה
אפשר להגיע לתוצאות מדהימות גם מבלי להכיר את כל התוכנה
(צילום: shutterstock)