הדבר הגדול הבא בלימודי חשבון לכיתה ו'

רגע לפני שהילד מסיים את הלימודים ועובר לחטיבת הביניים, כדאי שהוא יהיה מספיק טוב בחשבון כדי להצליח ולהיכנס להקבצה א'. רוצים לעזור לו ולא יודעים איך? הכירו את לימודי האון ליין, העתיד של הלימודים

מאת: וואלה! סקול

כיתה ו' היא הכיתה המשמעותית ביותר בבית הספר היסודי, מכיוון שמי שיהיה תלמיד טוב יצליח להתקבל להקבצה טובה יותר במתמטיקה ובאנגלית. יחד עם זאת, ככל שחולפות השנים, השיעורים וחומרי הלימוד בחשבון הופכים להיות יותר ויותר מורכבים וצריך להיות עם האצבע על הדופק ולהבין את החומר, כדי לא להישאר מאחור.

אז איך עושים את זה? איך מצליחים להתחזק בלימודים ולהתקדם? הכירו את עולם לימודי אונליין שפותחים לתלמידים אפשרויות למידה מעניינות ומגוונות.

מתכוננים לחטיבת הביניים באמצעות לימודי אונליין
מתכוננים לחטיבת הביניים באמצעות לימודי אונליין
צילום: shutterstock

ללמוד כמו בכל העולם

לימודי האונליין כבר כבשו מזמן את האוניברסיטאות והמכונים המתקדמים בעולם, וזה לא נעצר שם. לימודי אונליין מספקים מענה לקהל רחב של אנשים, מהרצאות אינטרנטיות ועד שיעורים ייעודים בנושאים שונים. ללימודי אונליין כמה יתרונות מובהקים – אפשר לקיים אותם בכל זמן ומכל מקום, הם מספקים מענה ספציפי לכל תלמיד ותלמיד וניתן להתאים אותם לקצב הלמידה של הלומד, כך שאף תלמיד לא מרגיש שהוא מעכב כיתה שלמה כי הוא לא הבין. עם זאת, חשוב מאד שהשיעורים האינטרנטיים יינתנו בשפת האם של הלומד, מכיוון שזאת הדרך המהירה והפשוטה ביותר בה ניתן להעביר חומר מורכב, כמו החומר הנלמד בשיעורי חשבון.

לומדים חשבון לכיתה ו' בעזרת המחשב

בוואלה! סקול החלטנו להרים את הכפפה וליצור מערך של שיעורים איכותיים בעברית עבור כל כיתות הלימוד. השיעורים של וואלה! סקול מותאמים לתוכנית הלימודים ומועברים על ידי מורים בעלי שם בתחומם.

בנוסף, החומר שמועבר בעזרת שיעורים קצרים, הנפשות ומצגות – מאפשר לתלמידים לחוות לימודים מהנים ומאתגרים. פתאום החומר המשעמם של הכיתה הופך להיות מאתגר מול המחשב. צפו לדוגמא בשיעור על בעיות מילוליות

כיתה ו' היא הזמן להתחיל בשיעורי האונליין של וואלה! סקול. במהלך השנה ילדיכם יוכל להיעזר בשיעורי חשבון לכיתה ו' אונליין, וכך הוא יגיע לחטיבת הביניים עם ארגז כלים איכותי שיאפשר לו להתברג בקלות בלימודים ולפרוח, הן מול מוריו והן מול חבריו.