בכיתה ד' לומדים אצל המורים של המורים

אומדנים למספרים גבוהים, סדר פעולות חשבון ומגוון נושאים נלמדים בכיתה ד'. נושאים אלו הם הבסיס ללימודי מתמטיקה עד סוף התיכון ולכן חשוב לוודא כי ילדיכם הבינו אותם כראוי. כיצד? באמצעות המורים של המורים

מאת: וואלה! סקול

בשלוש הכיתות הראשונות ללימודיו ילדכם לומד את הבסיס ללימודי החשבון. בכיתה ד' הוא נחשף לבסיס ללימודי המתמטיקה שילוו אותו עד בחינות הבגרות. תלמיד שמתקשה בחומר הנלמד בכיתה ד' ולא מקבל מענה מדויק ומהיר, עלול לקחת איתו את הקשיים לכיתות הגבוהות יותר, ולפתח התנגדות ללימודי חשבון.

שילוב מנצח: עולם הלימודים הוותיק עם עולם האינטרנטי החדש
שילוב מנצח: עולם הלימודים הוותיק עם עולם האינטרנטי החדש
(צילום: shutterstock) 

יוצרים בסיס איכותי

הורים תמיד שואפים לסייע לילדים שלהם ולספק להם מענה איכותי לצרכיהם, גם כאשר זה מגיע ללימודים, אך פעמים רבות הם נתקלים בהתנגדויות. מעבר לשיעורי חשבון מורכבים כיתה ד' מביאה איתה גם התפתחות חברתית שמתבטאת בשעות רבות מול הרשתות החברתיות, התכתבויות בטלפון החכם ומשפטים כגון "תעזבו אותי" או "אני בטלפון עם חבר/ה". בדיוק בגלל שזהו השלב בו הילד שלכם בונה את עולמו הפרטי, אנו ממליצים לכם להשתמש באותם הכלים שהוא אוהב, ולספק לו חיזוק לימודי איכותי.

וואלה! סקול – להתחבר לעולם שלהם

בוואלה! סקול אנו מחברים שני עולמות – עולם הלימודים הוותיק ובעל הניסיון והעולם האינטרנטי החדש שמתאפיין בקצב מהיר. באמצעות שני העולמות אנו מספקים לילדים שלכם שיעורים איכותיים, קצרים ומדויקים המותאמים לתוכנית הלימודים של משרד החינוך ושנבנו על ידי מורים מובילים או כמו שאנחנו קוראים להם "המורים של המורים" – אותם אנשי מקצוע שנחשבים לשם דבר בתחומם גם בקרב המורים עצמם. 
השילוב בין השניים יוצר פורמט מתקדם המתאים לילדכם ולדרך בה הוא חווה את העולם, מאפשר לו לחזק את הבסיס המתמטי ללא התנגדויות, ומבטיח לכם, ההורים, שבאמת אפשרתם לילדכם ליהנות מהפתרון האיכותי ביותר.