חשבון לכיתה ד

חשבון לכיתה ד' – מה שכל הורה חייב לדעת

הכנסת נושאי לימוד רבים לתוך תכנית הלימודים בחשבון לכיתה ד' עלולה להכביד על התלמיד ולפגום בהבנה המלאה של הנושאים החשובים. אפילו אם הילד מצליח במבחנים בחשבון, אין זה אומר שהוא מבין את הנושאים על בורים, מה שעלול לחזור אליו כ"בומרנג" בהמשך הדרך וליצור אצלו תחושת "אנטי" כלפי מקצוע החשבון.

מה עושים כשהילד מפתח אנטי כלפי חשבון?

כהורים, הדבר הראשון שאנו רוצים לעשות הוא לעזור לילד. אך מה עושים כשהילד לא מוכן לקבל עזרה בחשבון? כשאין לנו זמן לעזור? כשאנו לא מעוניינים לבזבז אלפי שקלים על מורים פרטיים? לכן פיתחנו את וואלה! סקול, אתר המרכז את כל סרטוני הלימוד בחשבון הדרושים לתלמידי כיתה ד' במקביל לתוכנית הלימודים הארצית, מלוויים בדפי עבודה אותם יפתרו התלמידים תוך כדי צפייה בסרטונים. עם דפי עבודה, תרגילים בחשבון וסרטונים מובנים שנכתבו על ידי טובי המורים בארץ, ללמוד מעולם לא היה פשוט כל כך.

מה מצפה לתלמידי כיתה ד' במקצוע החשבון?

כיתה ד' הינה שנת לימודים עם כמות רבה מאוד של חומר חדש בחשבון. בכיתה ד ילמדו נושאים כלליים חדשים כגון שברים עשרוניים, מספרים עד מיליון, אומדנים למספרים גדולים, גימטרייה, סדר פעולות חשבון ועוד רבים אחרים אשר ילוו את התלמידים מעתה והילך בלימודי המתמטיקה בעתיד הקרוב והרחוק. בניית בסיס חזק עכשיו והבנת החומר בצורה מוחלטת, תהפוך את לימודי המתמטיקה בעתיד להרבה יותר קלים ואף מהנים. בוואלה! סקול הסברים והמחשות דרך סרטוני לימוד מלווים בדפי עבודה בחשבון והנדסה. הנושאים מסודרים שלב אחר שלב, בצורה ברורה ובהירה. התלמיד יוכל לחזור אחורה, לעצור, לקפוץ קדימה וללמוד בקצב שלו, בכל זמן ובכל מקום.

שיעורים לצפייה בחינם

תכונות ה-0 בפעולות החשבון: מדוע אסור לחלק ב-0
תכונות ה-0 בפעולות החשבון: מדוע אסור לחלק ב-0
אומדנים למספרים גדולים
אומדנים למספרים גדולים
סוגריים קודמים לכל
סוגריים קודמים לכל
בעיות דו שלביות
בעיות דו שלביות
המלבן - חקירת תכונותיו
המלבן - חקירת תכונותיו
חישובי היקף ושטח למלבנים
חישובי היקף ושטח למלבנים
המחשות שבר בריבוע באופנים שונים
המחשות שבר בריבוע באופנים שונים
טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
חשבון לכיתה ד'

בכיתה ד' לומדים לראשונה שברים עשרוניים, אומדנים למספרים גבוהים, סדר פעולות חשבון ומגוון נושאים נוספים שילוו את לימודי המתמטיקה אפילו עד סוף התיכון.

רוצים להבין בכיתה הכל? רוצים לעשות את שעורי הבית בקלות? הירשמו לאתר ותיהנו מהסברים פשוטים וברורים המועברים על ידי "המורים של המורים", בתיאום מלא עם תכנית הלימודים של משרד החינוך. בנוסף, תוכלו להוריד דפי עבודה מהאתר בחינם. נסו עכשיו את שיעורי הווידאו החינמיים ותופתעו לגלות כמה פשוט ללמוד ולהבין.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים