יש דרך קלה להתכונן למבחן במתמטיקה

כמעט כל תלמיד יסכים שמבחני המתמטיקה הם בין המבחנים הקשים בבית הספר – הרבה חומר שדורש שינון והבנה. בוואלה! סקול אנו מעמידים לרשותכם כלים אינטראקטיביים שיסייעו לכם ללמוד למבחן ולהוציא את הציון שמגיע לכם


מבחנים ומבדקים במתמטיקה הם מהמאתגרים בבית הספר, ובכיתה ח' מתווסף גם מבחן המיצ"ב למאגר הבחינות אליהן אתם צריכים להתכונן. הלחץ – מצד ההורים, המורים ובית הספר – מתווסף לרצון האישי להצליח ולצורך בסיוע ועזרה. הבעיה היא שמורי בית הספר לא תמיד פנויים לשבת עם התלמידים ולא כל ההורים מבינים את החומר ויכולים לעזור לילדיהם. אז מה עושים?

עכשיו יש הזדמנות לחזור על החומר בקצב שלכם, לימודי מתמטיקה און ליין
עכשיו יש הזדמנות לחזור על החומר בקצב שלכם, לימודי מתמטיקה און ליין
(צילום: shutterstock)

מה עושים? לומדים!

אוהבים את הסמארטפון שלכם? מבלים שעות מול המחשב בבית? מעולה! זאת הדרך הטובה ביותר ללמוד. בין אם אתם מתכוננים לעשות בגרות במתמטיקה 3 יחידות, 4 יחידות או 5 יחידות, בוואלה! סקול אנו מעמידים לרשותכם מאגר של שיעורי מתמטיקה אונליין לכיתה ח שיאפשרו לכם לחזור על החומר הנלמד בכיתה בצורה מדויקת, בקצב שלכם ובזמן שנוח לכם – בלי הורים שיושבים על הראש ובלי הלחץ של החבר'ה מהכיתה והמורה. בדרך הזאת, אתם נהנים משיעור פרטי חוויתי שאתם קובעים את הקצב שלו – הן מבחינת ההבנה שלכם והן מבחינת לוח הזמנים העומד לרשותכם.

ללמוד, ליהנות, להצליח

ללמוד בקלות למבחן במתמטיקה

אין שום סיבה שלימודי המתמטיקה יהיו קשים ומתסכלים. ברגע שהשיעור מותאם לקצב ולצרכים שלכם הכל נראה פשוט יותר, והרבה פחות מלחיץ. בווואלה! סקול בנינו, בעזרת המורים המובילים בתחום המתמטיקה, מערך של שיעורים במתמטיקה לכיתה ח' שמאפשר לכל תלמיד למצוא את הדרך המתאימה לו וללמוד בקצב שלו,  לבד. בנוסף, מחלקת האינטרקטיב שלנו לקחה את השיעורים והפכה אותם לחוויה אינטראקטיבית אמיתית שמאפשרת לכם לא רק ללמוד אלא גם ליהנות, ולגלות את היופי שבמספרים.


אז נכון, אולי זה נשמע כאילו אנחנו לא מבינים על מה אנחנו מדברים (איך מתמטיקה יכולה להיות פשוטה?), אבל תאמינו לנו, כשלומדים בצורה שמתאימה לדרך בה אנו חיים, פתאום הכל נהיה פשוט יותר.