מתמטיקה לכיתה ח'

מה אתם חייבים לדעת לגבי מקצוע המתמטיקה בכיתה ח'?

תכנית הלימודים במתמטיקה לכיתה ח' הינה העמוסה ביותר בחטיבת הביניים. מגוון רחב של מושגים חדשים, חוקים ונוסחאות עלולים להביא את התלמיד למצב המקשה עליו להתמודד לבד עם החומר הנלמד. לתלמידים חלשים כיתה ח' מהווה את אחת ההזדמנויות האחרונות לתקן ולהשתפר, לפני שיאלצו להשתבץ בהקבצה נמוכה עד לסיום התיכון.

מה צפוי לתלמידי כיתה ח' במקצוע המתמטיקה?

שנת הלימודים השנייה בחטיבת הביניים מאופיינת בלמידת מושגים חדשים, אלגבריים וגיאומטריים אשר ילוו את התלמידים עד למבחני הבגרות. לדוגמא חוקי חזקות, נוסחאות הכפל המקוצר, פונקציות ריבועיות, הסתברות, משולשים ומעגלים. בנוסף, יהיו הרבה מבחנים במתמטיקה לאורך כל שנת הלימודים כולל מבחן מיצב במתמטיקה (מבחן ארצי בפיקוח משרד החינוך)

מה ניתן לעשות כדי להבטיח שילדכם ישלוט בחומר הנלמד?

בעוד חלק מההורים בוחרים לנסות ולמצוא מורה פרטי עבורו ישלמו אלפי שקלים בשנה, הורים רבים בוחרים לרשום את ילדיהם לוואלה! סקול – אתר ללימוד באינטרנט המכיל סרטוני לימוד בליווי דפי עבודה להורדה והדפסה. האתר מסודר לפי כל הנושאים במתמטיקה לכיתה ח'. תלמיד מתקשה יוכל לבחור את הסרטון המדויק בנושא אותו הוא רוצה ללמוד ואף ולהוריד דפי תרגילים.

שיעורים לצפייה בחינם

משפט חפיפה ז.צ.ז
משפט חפיפה ז.צ.ז
משולשים חופפים
משולשים חופפים
שרטוט תיכון במשולש
שרטוט תיכון במשולש
חלוקת שטחים במשולש על ידי תיכון
חלוקת שטחים במשולש על ידי תיכון
התיכון ליתר - משפט הפוך
התיכון ליתר - משפט הפוך
גובה, תיכון וחוצה זווית במשולש
גובה, תיכון וחוצה זווית במשולש
טענה וטענה הפוכה
טענה וטענה הפוכה
טוען וידאו...
מתמטיקה לכיתה ח'

נבחנים השנה במבחני מיצב במתמטיקה? ואיך אתם בבעיות תנועה, פונקציות ומשולשים? זקוקים לחזרה נוספת על החומר? עם השיעורים בוואלה סקול תוכלו להתכונן למבחנים במתמטיקה כמו שצריך, ולהצליח בקלות.

בין אם פספסתם שיעור או לא הבנתם משהו בכיתה, בוואלה סקול תמצאו עשרות שיעורי וידאו ממיטב המורים בארץ שיסבירו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת, בזמן ובקצב שלכם. צפו בשיעורים החינמיים שבאתר וגלו איך תוכלו להצליח בגדול במבחני מיצב ובלימודים בכלל.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד