רוני גולן: "העולם שייך לצעירים"

שילוב הטכנולוגיה במערכת החינוך מוביל לשינויים בתחום ההוראה בכל רחבי הארץ. רוני גולן, ראש המועצה המקומית תל מונד, מתאר כיצד תיראה מערכת החינוך בעוד עשר שנים

מאת: וואלה! סקול

התקדמות הטכנולוגיה משפיעה על מערכת החינוך בישראל ומובילה את תחום ההוראה לעבר למידה מתוקשבת. רוני גולן, ראש המועצה המקומית תל מונד, השתתף בכנס לתקשוב וחינוך EduTech, שנערך השנה בתל אביב בסימן חדשנות בלמידה, והגיע בכדי לקדם את הטמעת הטכנולוגיה במערכת החינוך.

(כתבת: הדס נתנאל, צילום: רועי לוי, עריכה: קשת סידי)

מוסדות החינוך משלבים את הטכנולוגיה במערך החינוך, בתל מונד המחשב כבר תפס מקום מרכזי בהוראה, שכן לאחרונה כל תלמיד קיבל מחשב נייד משל עצמו. "נתנו לכל ילד מחשב חדש עם תוכנות עם לימוד של קורס למשך שנה", משתף גולן, "תורם אנונימי עשה את זה לטובת הכלל".


לדבריו של גולן, תחום החינוך בתל מונד הוא מבין המובילים בארץ, "זה הכל תלוי ברצון, זה לא רק יכולת", הוא מציין. "אני מאמין שאם יש רצון טוב, החינוך רק יכול להתקדם, גם אם אין מספיק משאבים", הוא אומר.


"העולם שייך לצעירים", צוחק גולן, שמעודד את המעבר לעבר למידה מתוקשבת. ואם תשאלו אותו כיצד תראה מערכת החינוך בעוד כעשר שנים, לדעתו "החינוך במדינת ישראל יהיה בין המובילים בעולם".

רוני גולן:
"אם יש רצון טוב, החינוך רק יכול להתקדם", רוני גולן
(צילום מסך, פייסבוק)

גם אתם רוצים להתקדם ולהתחיל ללמוד דרך המחשב? אתר וואלה! סקול מציע אלפי שיעורי וידאו ותרגולים המותאמים לכל הגילאים. בין השיעורים ניתן למצוא שיעורי מתמטיקה, ביולוגיה, היסטוריה, הכנה לבגרויות, שיעורים ממקצועות האקדמיה וקורסי העשרה למבוגרים. השיעורים מועברים על ידי מיטב המורים ומספקים חוויית לימוד נגישה ופשוטה.