ארז פורת: רותמים את הטכנולוגיה לפדגוגיה

מהפכת החינוך הטכנולוגי כבר כאן, אך רגע לפני שהיא משנה את פני החברה, נדרשת עבודת הכנה מול המורים "אנחנו שמים דגש על קידום ופיתוח מקצועי של המורים בכל התחומים", מסביר מנהל תחום האקדמיה ברשת, ארז פורת

מאת: וואלה! סקול

האם בקרוב הטאבלט יהפוך בקרוב לילקוט החדש? במסגרת כנס לתקשוב בחינוך EduTech, שנערך השנה בתל אביב בסימן חדשנות בלמידה, מנהל תחום אקדמיה ברשת, ארז פורת, מסביר כי אנחנו מתקרבים לשם בצעדי ענק "אנחנו מאוד חזקים בטכנולוגיה ועושים מאמצים לרתום אותה יחד עם הפדגוגיה כדי להוביל לשינוי גם במערכת אצלנו". 

(כתבת: גל יונגר, צילום: ערן פז, עריכה: קשת סידי)

פורת, שמגיע מאגף טכנולוגית המידע במשרד החינוך, טוען כי כמו בכל מהפכה, חיובית ככל שתהיה, נדרשת התאמה נכונה בין הישן לחדש. הוא מסביר כי "תפקיד המורה הוא מאוד רלוונטי ויש התאמה חדשה של תפקידו. הוא אינו רק אוטוריטת המידע בכיתה, אלא משמש כמדריך, מכוון, מתווך ומסייע להבין את תהליכי הלמידה באמצעות הטכנולוגיה". 

"הטכנולוגיה יכולה להעצים מיומנויות למידה", ארז פורת
"הטכנולוגיה יכולה להעצים מיומנויות למידה", ארז פורת
(צילום: shutterstock)


פספסתם שיעור? זקוקים לתגבור נוסף שיסדר לכם את הראש? הגעתם למקום הנכון - אתר הלימודים החדש וואלה! סקול מבית פורטל התוכן וואלה! אתר התוכן המוביל בישראל, מאפשר לכם חוויות לימוד נגישה באמצעות קורסי אונליין דרך המחשב. החל מקורסים בלשון, אנגלית, סטטיסטיקה, מתמטיקה וקורסי פסיכומטרי, תוכלו להפוך את הלמידה לנוחה יותר, אישית יותר והכי חשוב - בקצב שלכם.