סטודנטים רוצים להצליח במבחנים? קבלו עזרה

רגע לפני סוף הסמסטר אתם פתאום קולטים שאין לכם מושג איך אתם הולכים לעבור את המבחן הקרוב. מכיוון שייאוש לא בא בחשבון, היכנסו לשיעורי עזר און-ליין שילמדו אתכם מההתחלה את כל החומר לבחינה. בהצלחה

מאת: הדר גילת

לא מבין כלום, בא לי לבכות
לא מבין כלום, בא לי לבכות #ייאוש
(צילום: shutterstock)

השיעור מתחיל, המרצה עובר בחמש דקות על פרק שלם בחדו"א ואתם לא מבינים שום דבר. מישהו שואל שאלה, המרצה מסביר בשנית, אבל עדיין אין לאף אחד בכיתה מושג איך התשובה יוצאת בסוף 21. אין לכם את מי לשאול, כי ברור שאף אחד לא באמת הבין את החומר, ועוד לפני שהשיעור מסתיים אתם שוב מרגישים את אותה תחושת חוסר אונים שמלווה אתכם כל הסמסטר. ואלוהים, איך עוברים בכלל את המבחן?

בעבר סטודנטים רבים, בעיקר בתחומים הריאליים, היו לוקחים שיעורים פרטיים שעזרו להם להבין טוב יותר את החומר, אז נכון שעדיין צריך מישהו שיסביר את החומר, אבל זה ממש לא חייב להיות מורה פרטי, היום זה יכול להיות אפילו המחשב.

* בוא למצוא כאן הסברים לשיעורים שאף אחד לא מבין >>

אלגברה ליניארית #דיכאון
אלגברה ליניארית #דיכאון
(צילום: shutterstock)

כמו בכל התחומים בחיים, גם בעולם הלימודים אפשר היום להיעזר במחשב וללמוד און ליין. אתר וואלה! סקול,  בשיתוף עם אתר GOOL, עוזר לכם להצליח בתואר עם שיעורים קצרים און ליין, הסברים ברורים ומפורטים, ודוגמאות להמחשה, כך שתצליחו להבין את כל החומר שבכיתה הוא היה נראה מאוד מסובך.

כל הדרך עד קבלת ציון טוב במבחן

לא מאמינים שזה באמת עובד? דנה מספרת שהיא לא הבינה כמעט כלום מהחומר שנלמד בכיתה, אבל הצליחה להתגבר על הקשיים בעזרת הלימודים האישיים מול המחשב. "אני קצת פחות טובה בקורסים ריאליים והאתר עזר לי מאוד להשלים חומר ולחדד דברים שקצת התקשתי בהם. הסרטונים איכותיים וברורים. שווה כל שקל!".
גם ענת, סטודנטית למדעי החברה באוניברסיטה הפתוחה, הצליחה להבין את החומר בעיקר בזכות הלימודים און ליין. "השיעורים באתר וואלה! סקול  קלים להבנה ומוסברים בצורה רהוטה וברורה. גם סטודנטים שאינם בעלי רקע מתמטי רחב יכולים להיעזר בו בקלות ולהצליח במבחנים".

ייאוש זה לחלשים. לומדים קורסים באינטרנט #הצלחה
ייאוש זה לחלשים. לומדים קורסים באינטרנט #הצלחה
(צילום: shutterstock)

אנה, סטודנטית להנדסה באוניברסיטת בן גוריון, מספרת ש“כל הסמסטר לא ידעתי כלום, 5 ימים לפני המבחן, התחלתי ללמוד מאפס דרך המחשב, והצלחתי להוציא באלגברה ליניארית 98".

ואנה היא לא היחידה. עדי, סטודנט לכלכלה וניהול מאוניברסיטת אריאל, כבר כמעט התייאש כשהגיע למועד ב' עם חוסר הבנה מוחלט של החומר. “יומיים לפני מועד ב' במיקרו לא ידעתי כלום, אבל בזכות אתר וואלה! סקול קיבלתי 90”.

שיעורים און ליין המותאמים לכל מוסד לימודים

השיעורים באתר וואלה! סקול מחולקים לפי מוסדות לימוד. מכיוון שהחומר הנלמד מעט שונה בין מוסד למוסד, חילקנו לכם את החומר לפי המוסד שבו אתם לומדים, כך שתלמדו רק את מה שרלוונטי אליכם ושעליו גם תיבחנו בסוף הסמסטר.

לאחר שסימנתם את מוסד הלימודים שלכם, בחרו את הקורס שבו אתם רוצים לקחת שיעורי עזר און ליין, הביאו מחברת והתחילו ללמוד ולהבין את החומר, כדי שתוכלו להצליח בבחינה בקלות בלי לפחד.