פסיכומטרי אונליין? להצליח יותר בפסיכומטרי

לימודי הפסיכומטרי מטילים אימה בשנים האחרונות, אנשים רבים מוצאים את עצמם עושים את מבחן הפסיכומטרי מספר פעמים כדי להתקבל למקצוע בו הם חושקים. אז מהי הדרך הכי טובה כדי להגיע לציון המבוקש?

מאת: קיינר סלע

קורסים שלא נגמרים, שעות של שיעורי בית כשאין אף מדריך שיעזור ויסייע, מילים מוזרות בעברית שגם בפעם השלושים עדיין לא תזכור את המשמעות שלהן. או מה שצריך לכתוב בפסקה השנייה של חלק החיבור, הן לא תלונות שחדשות לנו. 

המהפכה כבר כאן:

אז מה כן חדש? מהפכת הלימוד העצמי. בתקופה האחרונה נחשפנו לתלמידים רבים שהבינו כי עדיף להם ללמוד לבד. המהפכה עדיין בתחילת דרכה אך היא לחלוטין נמצאת במגמת עלייה ומספר האנשים שבוחרים ללמוד למבחן הפסיכומטרי בשיטת לימוד עצמי כמו קורס הפסיכומטרי המקוון של וואלה סקול הולך וגדל מרגע לרגע. הדור הצעיר כבר לא מפחד מהאינטרנט, הם מעזים להשתמש בו ולנצל אותו למען מטרתם האישית.

אז מה טוב בשיטה קצת אחרת של וואלה סקול? במקום ללמוד בקורס אחד את כל החומר שתקף לכל אחד מהתלמידים ולהתעכב על כל אחד מהקשיים של כל הכיתה, הלימוד העצמי מאפשר לתלמידים לבחור במה להתרכז, כמה להתרכז ומתי להתרכז. ניצול הזמן הוא מקסימלי, תוך התמקדות בחוזקות ובחולשות אישיים. וזה לא הפלוס היחיד של הלימוד העצמי, תדמיינו עולם יפה שבו אתם קמים בבוקר ולא צריכים להתלבש, להכין אוכל, להיתקע בפקקים ולחפש במשך שעות חנייה. העולם הזה קיים, כשאתם לומדים למבחן הפסיכומטרי בזמן שנוח לכם.

אם אתם מפחדים מחוסר משמעת עצמית או רגשי הבדידות אנחנו שמחים לבשר לכם שלימוד פסיכומטרי עצמי עם וואלה סקול, הוא ההפך הגמור מכך. התמיכה היא רבה יותר ותכופה יותר שכן המדריכים זמינים לתלמידים באופן שוטף. בניגוד לקורס שבו צריך לחכות עד למפגש הבא בכדי להעלות שאלות, הלימוד העצמי מאפשר זמינות ומידיות אונליין לכל שאלה, בכל שעה. לימודים עצמיים עם וואלה סקול מלווים בתוכנית לימוד מפורטת יומית שמגדירה לוז ותורמת לסדר וארגון. ישנה אפשרות גם ללווי אישי למשך כל הקורס, או לתקופת המרתון.  

ויש עוד פלוס מה עוד יכול להיות פלוס בלימוד עצמי לפסיכומטרי עם וואלה סקול? הבדל כספי משמעותי שיאפשר לכם להתפנק בעוד כמה יציאות עם חברים. לימוד עצמי עולה בסביבת 300-360 שקלים בניגוד לאלפי שקלים שמתבזבזים בעוד ועוד קורסים חוזרים.

אם כבר עשיתם פסיכומטרי אין סיבה שתתמקדו במה שלא צריך, אם אתם מגדירים את עצמכן כתלמידים חזקים אין סיבה שתתעכבו במה שלא ברור עוד לכל הכיתה, חוץ מכם. אם אתם אוהבים להתפנק ולקבל יחס אישי, הלימוד העצמי בהחלט יספק את זה, ואם אתם גאונים ורוצים לסיים את הביג אישיו של מבחן הפסיכומטרי עוד בזמן התיכון, לימוד עצמי לפסיכומטרי עם וואלה סקול יאפשר לכם שעות גמישות ונוחות. אז אם אתם אחד מארבעת סוגי האנשים האלה אין לנו ספק שלימוד עצמי לפסיכומטרי הוא הפתרון המושלם בשבילכם.  

 קורס פסיכומטרי בלימוד עצמי מאפשר שיטת לימוד אחרת, היא עובדת על חשיבה ולא חישוב. השאלות במבחן הפסיכומטרי הן מיוחדות, השאלות הקשות של המבחן ניתנות לחישוב גם באופן שונה ממה שמלמדים בקורסים. פסיכו מלמדים את קיצורי הדרך היצירתיים שמובילים ליתרונות מובהקים במבחן. השיטה הוכיחה את עצמה כשהצליחה להקפיץ באופן משמעותי את ציוני התלמידים באילת שנחשבו עד אז כתלמידים הכי חלשים בארץ. המטרה של מבחני הפסיכומטרי היא למיין את התלמידים, למדוד את היכולות שלך ללמוד באקדמיה.  

חשוב לנו להרגיע אתכם ולספר לכם שמבחני הפסיכומטרי לא מאיימים כמו שאומרים, ובסופו של דבר הם גם הרבה יותר פשוטים מהדרך שמלמדים. אז זה הזמן שלכם ללמוד בשיטה קצת אחרת, מחכים לשמוע שקיבלתם 750 לפחות! בהצלחה

פסיכומטרי אונליין? להצליח יותר בפסיכומטרי
shutterstock.com