רגע לפני התיכון, מסיימים את כיתה ט'

הדברים החשובים באמת: רגע לפני שהופכים להיות באופן רשמי תיכוניסטים, רגע לפני שהמילה "בגרויות" הופכת להיות נוכחת באופן תמידי בחייכם ומנצלים כל דקה לפני ההתבגרות האמיתית, יש כמה דברים שכדאי שתעשו

מאת: וואלה! סקול

ללמוד בתיכון זה כבר לא משחק ילדים. כל שיעור הוא הכנה לבגרות, כל ציון יכול להשפיע על עתידכם, ולכן כדאי להגיע לתיכון מוכנים. אנחנו מניחים שיש הרבה נושאים שהייתם שמחים להתחזק בהם, ואחד מהם הוא תחום המתמטיקה.
שיעורי המתמטיקה נחשבים לשיעורים המאתגרים של בית הספר. הם דורשים ידע והבנה, ולפעמים מספיק שיעור אחד שלא הבנתם את החומר הנלמד בו, ופתאום אתם מרגישים שנשארתם מאחור. איך מונעים שדבר כזה יקרה בתיכון? מתכוננים.

חייבים להגיע מוכנים לתיכון
חייבים להגיע מוכנים לתיכון
(צילום: shutterstock)

ההצלחה נמצאת בידיים שלכם

כדי לעמוד בקצב של לימודי התיכון חשוב שתגיעו מוכנים, זאת האחריות שלכם. כן כן, אנחנו יודעים שפתאום יש לכם אחריות על המון דברים, אבל אם אתם רוצים ליהנות מהחיים בתיכון (ואפשר ליהנות) חשוב שתלמדו מהן הטכניקות שיאפשרו לכן ללמוד טוב, בצורה מדויקת ונוחה, כבר עכשיו, לפני שאתם הופכים לתיכוניסטים.
מכיוון שאנחנו נמצאים בעידן בו המחשבים והטלפונים החכמים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, אין סיבה לא להשתמש בהם גם ללימודים. שיעורי אונליין הפכו להיות עניין שבשגרה באוניברסיטאות ומרכזי לימוד מובילים בעולם, ולא סתם. שיעורי אונליין הם קצרים וממוקדים, ומאפשרים לכל תלמיד ללמוד בקצב שלו, לחזור על החומר כמה שהוא רוצה וללמוד אותו לעומק.

תיק, מחברת ואייפון

זהו, הטלפון והלפטופ שלכם הם באופן רשמי חלק מתיק בית הספר שלכם. בוואלה! סקול יצרנו עבורכם מאגר של שיעורי מתמטיקה לכיתה ט שיאפשרו לכם להגיע לתיכון עם כל הידע הדרוש. איך עשינו את זה? קיבצנו את המורים הטובים ביותר שכתבו שיעורים מדויקים וקצרים, מחלקת הקריאייטיב שלנו הפכה אותם לשיעורי אונליין מעניינים ומכאן זה בידיים שלכם – אתם יכולים ללמוד איפה שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים, עם מי שאתם רוצים וכמה שאתם רוצים.

קרא עוד: מתמטיקה לכיתה ט'