מתמטיקה לכיתה ט'

מתמטיקה לכיתה ט' – מה אתם חייבים לדעת?

רמת המתמטיקה בכיתה ט' היא זו שקובעת לאן ישלחו התלמידים עם עלייתם לתיכון. האם לכיתות הכנה ל- 3 יחידות בגרות במתמטיקה, או שאולי ל- 4 ו- 5 יחידות לימוד.

כיתה ט' היא ההזדמנות האחרונה לרכוש ידע ויכולות בכדי להתברג להקבצות הגבוהות יותר בתיכון.

זכרו! קשה עד בלתי אפשרי לעבור מהקבצת לימוד נמוכה להקבצה גבוהה יותר בתיכון. בגרות ב- 4-5 יחידות תעלה משמעותית את ממוצע ציון הבגרות והיא תנאי הכרחי לקבלה למוסדות לימוד רבים.

בכיתה ט' יהיה מבחן מפמ"ר במתמטיקה.

מה צפוי לתלמידי כיתות ט' במקצוע המתמטיקה?

בכיתה ט' יתרכזו המורים בהכנת התלמידים למבחן מפמ"ר (מבחן ארצי בפיקוחו של משרד החינוך) והשתלבות חלקה בתוכנית הלימודים של התיכונים.
כמות המבחנים במתמטיקה תגדל והם יהפכו לארוכים יותר וקשים יותר.

בין הנושאים שילמדו: משפט פיתגורס, פונקציות, חוקי חזקות, משוואות ריבועיות ועוד.

מהיום לא צריך יותר ללמוד לבד - בוואלה! סקול סרטוני לימוד ותכנים להורדה שהוכנו ע"י טובי המורים למתמטיקה בארץ. מהיום ניתן להיכנס לוואלה! סקול, לבחור נושא ולשבת ללמוד מול המחשב עם תמיכה מלאה ותכנים להורדה.

אז מה אפשר לעשות כדי להקל על הקושי?

המציאות בכיתות הלימוד בחטיבות הביניים גורמת לרבים מהתלמידים לא להבין את החומר הנלמד בצורה טובה מספיק, והם נאלצים לפנות לעזרה מחוץ למערכת החינוך.

לפני שתבזבזו אלפי שקלים על מורים פרטיים, כדאי שתדעו כמה דברים.

וואלה! סקול הוא אתר ללימוד באינטרנט הגדול בישראל ומרכז את כל נושאי הלימוד במתמטיקה לכיתה ט' בצורה בהירה ועניינית דרך סרטוני לימוד משולבים בדפי תרגול ונוסחאות להורדה והדפסה. המורים בוואלה! סקול נבחרו בקפידה ומלמדים במוסדות הלימוד היוקרתיים בישראל. בדקו את הסרטונים לדוגמא שבאתר!

שיעורים לצפייה בחינם

כפל של חזקות בעלות בסיסים שווים
כפל של חזקות בעלות בסיסים שווים
חילוק של חזקות בעלות בסיסים שווים
חילוק של חזקות בעלות בסיסים שווים
חזקה של מכפלה
חזקה של מכפלה
חזקה בעלת מעריך שלילי
חזקה בעלת מעריך שלילי
הגדרת החזקה
הגדרת החזקה
טוען וידאו...
מתמטיקה לכיתה ט'

רגע לפני המעבר לתיכון, אתם ודאי מרגישים צורך לסגור פינות בכמה מקצועות בחטיבה, כשמתמטיקה ללא ספק נמצאת בראש הרשימה עם מבחן מפמ"ר. אם אתם לא ממש שולטים בחוקי חזקות, משפט פיתגורס, יודעים מה זה טרינום, או באופן כללי מרגישים שאתם יכולים להיעזר בתרגול נוסף, הירשמו לאתר וואלה סקול ותשלימו פערים באמצעות מאות שיעורי לימוד ודפי עבודה ממיטב המורים בארץ, בצמוד לתוכנית הלימודים של משרד החינוך. נסו את השיעורים החינמיים שבאתר ותלמדו כיצד תגיעו מוכנים לתיכון.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד