המורה הפרטי שחוסך לכם כסף לקראת כיתה ה'

איך שיעורי חשבון, מבחן המיצ"ב וגיל ההתבגרות שבפתח משתלבים יחד? ועוד לא התחלנו לדבר על החוגים, המסיבות הכיתתיות, הטלוויזיה ושאר גוזלי זמן שמפריעים ללימודים. הפתרון? מורה פרטי ואין סיבה שתשלמו יותר מידי


כיתה ה' מביאה איתה מגוון פרמטרים חדשים שצריכים להילקח בחשבון בחיי ילדכם – הלימודים הופכים להיות מורכבים יותר, מבחן המיצ"ב מטלטל את המערכת כולה וחוץ מזה הקטן (או הקטנה) גדל והופך להיות אט אט נער מתבגר עם תחומי עניין מגוונים ואפס זמן ללימודים.

הפורמטים הטכנולוגיים הם אלו שימשכו את ילדיכם ללמידה בבית
הפורמטים הטכנולוגיים ימשכו את ילדיכם ללמידה בבית
(צילום: shutterstock)

הפתרון הידוע – מורה פרטי

מורים פרטים הם הפתרון של ההורים במשך שנים רבות, בייחוד כאשר רוצים לחזק את הילד ולהיות בטוחים שהוא לומד. מורה פרטי טוב יודע לנתק את הילד מההפרעות הסביבתיות ולגרום לו, לפחות לשעה, להתמקד בחומר הנלמד. הבעיה היא שכיום קשה יותר לנטרל את ההפרעות הסביבתיות, והמורים הפרטיים, שמגיעים  לבית עם דפים ועפרונות, לא נראים כל כך מעניינים. מה עושים? משתמשים בהפרעות ככלי למידה!

מורה פרטי אונליין

"ההפרעות" הן בעצם פורמטים טכנולוגיים מתקדמים כגון מחשבים, טאבלטים וטלפונים חכמים. בוואלה! סקול החלטנו להצטרף לטרנד העולמי שמגייס את הפורמטים האלה לטובת הלומד באמצעות שיעורי אינטרנט אישיים המותאמים לקצב החיים של היום. כך הילד שלכם מרוויח, בעלויות נמוכות, שיעורים פרטיים המותאמים לתוכניות משרד החינוך, מועברים על ידי מורים בעלי ניסיון רב ומאפשרים חוויה של הנאה באמצעות המחשבות, מצגות וסרטונים.

אז רגע לפני שאתם מוציאים מאות שקלים על מורים פרטיים, אנחנו מזמינים אתכם לצעוד קדימה, לתוך עולמם של הילדים ולגלות שהמורה הפרטי הטוב ביותר (והמשתלם ביותר) נמצא במרחק הקלקה על העכבר.