כיתה ה' - דברים שחשוב לדעת

כיתה ה' , מה כל כך קריטי?

כיתה ה' היא קריטית להמשך, מכיוון שבכיתה זו נלמדים נושאים חדשים וחשובים שישמשו אתכם מעתה ואילך. בכיתה ה' נערכים יותר מבחנים מאשר בכיתות קודמות ומתקיימים מבחני מיצב במדעים, חשבון ואנגלית (מדדי יעילות וצמיחה בית ספרית).

באתר וואלה סקול תוכלו למצוא את כל מקצועות הליבה וללמוד אליהם בצורה המתקדמת ביותר ועם המורים הטובים ביותר והכל בלחיצת כפתור, מהבית.

כיתה ה' – מה לומדים?

בכיתה ה' נלמדים נושאים רבים וחדשים וכן הרמה תעלה. בחשבון ישנה קפיצת מדרגה ברמה ולקראת סוף השנה מתקיים מבחן מיצב.

באנגלית לומדים הרבה מאוד מילים חדשות, חוקי GRAMMAR (דקדוק), עתיד, משפטי שאלה ועוד, וגם בנושא זה מתקיימת בסוף השנה בחינת מיצ"ב.

בעברית, כמעט כל קטעי הבנת הנקרא יהיו בלי ניקוד, הרמה תעלה והתשובות יראו דומות מתמיד. בוואלה סקול, תמצאו סרטוני לימוד של כל השיעורים שנלמדים בבית הספר, ובנוסף תוכלו להוריד ולהדפיס מהאתר דפי עבודה לתרגול.

הורים, רוצים ילד שמבין ולא תוכי?

בכיתה ה' נלמדים נושאים חדשים ומורכבים יותר, שלא בטוח שאתם כהורים שולטים בהם כפי ששלטתם בחומר שנלמד בכיתות הנמוכות יותר בבית הספר היסודי. מעבר לשימוש הברור מאליו - לתת לילד שלכם לצפות בשיעורים בוואלה סקול ולחזור על כל מה שלא הבין בכיתה, גם אתם כהורים יכולים למצוא באתר שימוש - צפו גם אתם בשיעורים על מנת שתוכלו לעזור לילדכם בצורה טובה יותר.

אם גם אתם, כמו הרבה הורים אחרים, מתקשים לפנות לכך זמן, לפחות תנו לילד שלכם לקבל מאיתנו עזרה. המורים שלנו יודעים להסביר את החומר בצורה מושלמת, והילד יוכל לחזור על כל מה שלא הבין, ללמוד לפני מבחנים, לעצור ולחזור אחורה - בקיצור, ללמוד בקצב שלו ובזמן שלו, בסביבה שהוא מרגיש בה הכי נח בעולם - מול המחשב.

מתקשים בהכנת שיעורי הבית והתכוננות למבחנים?

כידוע, ללא תרגול, החומר הנלמד אינו ברור במאת האחוזים. באתר וואלה סקול תוכלו למצוא סרטוני לימוד וסרטוני תרגול בליווי דפי עבודה להורדה. בוחרים נושא, צופים בשיעור ומורידים את דפי העבודה. משהו לא ברור? פשוט לוחצים על סרטון ההסבר וצופים בפתרונות התרגילים.

לפרויקט של וואלה קול גייסנו את המורים הטובים ביותר, כי ברור לנו שאם אתם תהיו מרוצים, אתם תמשיכו איתנו שנים קדימה, ושנינו נהיה מרוצים. צפו בשיעורים החינמיים לדוגמא ותנו לילד שלכם ללמוד בסביבה שהוא רגיל אליה ובלאו הכי מבלה בה את מרבית שעותיו. אם כבר במחשב, לפחות שינצל את זה גם לדברים חשובים. 

שיעורים לצפייה בחינם

חישוב שטח של משולש - 3 אפשרויות
חישוב שטח של משולש - 3 אפשרויות
הרחבה וצמצום של השבר העשרוני
הרחבה וצמצום של השבר העשרוני
עוד על הממוצע
עוד על הממוצע
מהשבר העשרוני אל השבר הפשוט
מהשבר העשרוני אל השבר הפשוט
בנית מרובעים מזוגות של משולשים
בנית מרובעים מזוגות של משולשים
מצולעים
מצולעים
קווים מאונכים
קווים מאונכים

רוצה להצליח גם בכיתה ה' וההורים כבר לא יכולים לעזור לך?


בשיטה של וואלה סקול לומדים באינטרנט ומצליחים להתמודד עם שיעורי הבית בקלות

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
רוצה להצליח גם בכיתה ה' וההורים כבר לא יכולים לעזור לך?

איך להצליח בכיתה ה?

בכיתה ה' אתם נבחנים במבחני מיצ"ב (מדדי יעילות וצמיחה בית-ספרית) הקובעים את רמת ההישגים שלהם ביחס לרמה הבינלאומית, צריכים עזרה עם שיעורי הבית? רוצים להגיע מוכנים למבחן? צפו בשיעורים של וואלה סקול, בקצב שלכם, ובזמן שנוח לכם ותגיעו מוכנים למבחן.

איך ללמוד באינטרנט עם וואלה סקול?

באתר שלנו תוכלו למצוא את כל השיעורים, בהנחיית המורים הכי טובים, והכל בדיוק כמו שלומדים בבית הספר. בנוסף, הכנו גם תרגילים כדי שתבדקו אם אתם מבינים את החומר, וגם סרטונים קצרים שמראים את הפתרונות לתרגילים, עם הדרך המלאה לתשובה הנכונה.