נגשים למבחן אמי"ר ומראים את היכולות שלכם

מבחן אמי"ר בא לבחון מהן היכולות שלכם בשפה האנגלית על מנת לשבץ אתכם לקורס המתאים או לתת לכם פטור מקורס באנגלית באוניברסיטה או במכללה, לכן חשוב להביא לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל שלכם. איך עושים את זה?

מאת: וואלה! סקול

יש מושגים שרק סטודנטים או סטודנטים לעתיד מכירים. אחד מהם הוא מבחן אמי"ר. סטודנטים יודעים עד כמה מבחן אמי"ר הוא חשוב – מיצוי מלוא הפוטנציאל שלכם בבחינה יכול לפטור אתכם מעוד קורס במערכת השעות העמוסה שלכם, או לפחות להבטיח כי תהיו בקורס שמתאים בדיוק ליכולות שלכם.

לומדים נכון ומשובצים לקורסים המיועדים לכם באמת
לומדים נכון ומשובצים לקורסים המיועדים לכם באמת
(צילום: shutterstock)

לשכלל את הפוטנציאל

עברו כבר כמה שנים מאז שלמדתם אנגלית (אם לא מחשיבים את הבחינה הפסיכומטרית), לכן חשוב שלקראת מבחן אמי"ר תרעננו את תאי הלמידה במוח, תתיישבו ותזכרו בכל החוקים, הזמנים והדרכים הנכונות לענות על שאלות במבחן.

גם אם טיילתם באנגליה והאנגלית שלכם השתפרה, אל תוותרו על הכנה למבחן! קיים הבדל מהותי בין לדבר את השפה ובין להבחן בה. זכרו " הבחינה בודקת שליטה סבילה בשפה האנגלית ברמה אקדמית, כפי שהיא באה לידי ביטוי בקריאת קטעי טקסט והבנתם." (מאתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה)

לומדים תוך כדי התואר

אין סיבה שתוסיפו למערכת השעות שלכם קורס הכנה למבחן אמי"ר שידרוש מכם לפנות זמן (שאין לכם) במהלך השבוע ולהגיע ללימודים. לרשותכם עומד קורס הכנה איכותי, אונליין, שנכתב על ידי מורים מעולים, ומאפשר לכם להתכונן למבחר באמצעות תרגול ממוקד המתבסס על הידע שנצבר על מבחני אמי"ר.

בוואלה! סקול אנו מודעים ללוח הזמנים הצפוף בו אתם חיים ולרצון שלכם להקל על עצמכם. לכן אנו מזמינים אתכם להביא לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל שלכם במהלך הבחינה, בזכות הכנה מוקדמת ואיכותית אונליין הכוללת תרגילים קצרים וממוקדים והתאמת מהלך הלימוד לצרכים שלכם – הן מבחינת החומר הנלמד והן מבחינת הזמן העומד לרשותכם.

•    כל השיעורים נכתבו ומועברים על ידי מורי פסיכומטרי מובילים.
•    מאגר השיעורים כולל תרגילים להורדה. מאפשר למידה של חומר מדויק בזמן קצר.
•    כל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, בכל מקום ובכל זמן, ולהחליט כיצד לנהל את הלימודים כך שיתאימו לצרכיו.