קורס הכנה למבחן אמירם / אמיר

למי מיועד קורס הכנה למבחן אמירם / אמיר ?

קורס הכנה למבחן אמירם מיועד לכל מי שצריך לגשת למבחן אמיר או למבחן אמירם (קורס ההכנה מתאים לשניהם) ולעבור אותם בהצלחה. בדרך כלל, המבחן נעשה על ידי סטודנטים משני סוגים:

סטודנטים שלא עברו מבחן פסיכומטרי - אם לא התבקשתם או מסיבה אחרת לא עברתם בחינה פסיכומטרית, תחויבו לעבור את מבחן אמיר או את מבחן אמירם על מנת לקבוע את רמת האנגלית שלכם. לפי תוצאות המבחן יוכל המוסד הלימודי בו תלמדו לקבוע כמה קורסי אנגלית תידרשו להשלים במהלך התואר כדי להגיע לרמה הנדרשת.

סטודנטים המעוניינים לשפר את ציון האנגלית שקיבלו במבחן קודם - אם כבר יש לכם ציון רמה באנגלית (בין אם עשיתם פסיכומטרי או מבחן אמיר/ם), תוכלו לגשת למבחן אמיר/ם כדי לנסות לשפר את הציון (במטרה להזדקק לפחות קורסי אנגלית במהלך התואר האקדמי), ואפילו על מנת לנסות לקבל פטור מלא (ציון אמיר +234 או ציון אמירם +134).

מה כולל קורס הכנה לאמירם / אמיר של וואלה סקול?

קורס הכנה לאמירם של וואלה! סקול מספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח במבחן - שיעורי וידאו עם הסברים מפורטים על כל החומר, הכוללים שיטות בלעדיות וטכניקות פתרון לכל סוגי השאלות, דפי תרגול להורדה, ופורום תמיכה מהמדריכים שלנו שיעזרו לכם בכל שאלה במהלך הקורס הכנה לאמירם.

האם הקורס און ליין הכנה לאמירם/ אמיר מלמד את כל מה שצריך לבחינה?

כמובן! קורס הכנה לאמירם או ליתר דיוק הכנה למבחן אמירם כולל את כל מה שאתם צריכים לדעת - החל מהסברים בסיסיים המלמדים כיצד לקרוא אנגלית נכון, דרך הסברים כלליים על המבחן (מבנה הבחינה, איך מחושב הציון), וכלה בהסברים וטכניקות פתרון לסוגי השאלות בבחינה (איך לפתור שאלות השלמת משפטים, מבחנים לדוגמא, שאלות ניסוח מחדש והבנת הנקרא).

האם יש גם ספרי תרגול להכנה למבחן אמירם / אמיר?

בוואלה! סקול מקבלים ספר הכנה למבחן אמירם הכולל תרגולים רבים. כמו כן, תקבלו את הערכה המקיפה והמקצועית ביותר שתכין אתכם למבחן אמיר/ אמירם. צפו בשיעורים לדוגמא באתר ותבינו בדיוק למה אנו מתכוונים.

כמה עולה קורס הכנה למבחן אמירם / אמיר בוואלה! סקול?

האגרה למבחן עולה לכם יותר...
קורס הכנה למבחן אמירם / אמיר שלם הכולל הסברים בוידאו של כל החומר, דפי תרגול להורדה ותמיכה של המדריכים שלנו 24/7 - הכל במחיר נמוך יותר מתשלום האגרה למבחן :)

איך נרשמים למבחן אמירם / אמיר?

למבחן אמיר ניתן להרשם באופן עצמאי, דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. למבחן אמירם (אמיר ממוחשב) ניתן להרשם רק דרך המכללה אליה אתם רשומים, ולא ניתן לגשת אליו באופן עצמאי.

מה ההבדל בין מבחן אמי"ר למבחן אמיר"ם?

מבחן אמי"ר (ראשי תיבות של "אנגלית מיון רמה") הוא מבחן לקביעת רמת האנגלית שלכם, המיועד לסייע למוסד הלימודי להחליט כמה קורסי אנגלית תידרשו להשלים במהלך התואר כדי להגיע לרמת האנגלית הנדרשת. שני המבחנים כוללים בדיוק את אותם סוגי השאלות, ורמת הקושי שלהם זהה. אך בכל זאת ישנם שני הבדלים בין המבחנים:

  1. ההבדל הראשון הוא שמבחן אמיר מתבצע באמצעות נייר ועפרון, ואילו מבחן אמירם מתבצע באמצעות מחשב (אמיר"ם - אמיר ממוחשב).
  2. הבדל נוסף - מבחן אמירם הוא מבחן אדפטיבי - רמת השאלות משתנה בהתאם לתשובות שלכם. אם אתם עונים נכון - רמת השאלות עולה, ואם אתם טועים - רמת השאלות יורדת.

מה כולל מבחן אמיר / אמירם?

מבחן אמיר/ אמירם כולל שלושה סוגי שאלות:

השלמת משפטים - נתון משפט שחסרה בו מילה (או מילים), וארבע תשובות אפשריות להשלמה. השאלות מופיעות בסדר קושי עולה.

ניסוח מחדש - נתון משפט, ואחריו ארבע הצעות לניסוח מחדש של המשפט. השאלות מופיעות בסדר קושי עולה.

הבנת הנקרא - נתונים שני קטעי קריאה ולאחר כל אחד מהם יש 5 שאלות. השאלות מופיעות לפי סדר הופעתן בקטע.

מה הציון שצריך כדי לקבל פטור באנגלית?

הציון במבחן אמיר נע בין 150 ל-250, ועל מנת לקבל פטור יש לקבל ציון 234 ומעלה.

הציון במבחן אמירם נע בין 50 ל-150 (בדומה לציון האנגלית בפסיכומטרי), ועל מנת לקבל פטור יש לקבל ציון 134 ומעלה.

מה עדיף - מבחן אמיר או מבחן אמירם?

תלמידים רבים מעדיפים לגשת למבחן אמירם, מכיוון שניתן בו זמן רב יותר לכל שאלה ולכן הם סבורים שהוא קל יותר. אך זוהי אשליה בלבד, שכן המבחן הוא אדפטיבי, ועודף הזמן נלקח בחשבון בחישוב הציון. בפועל, לא משנה לאיזה מבחן תיגשו - בסופו של דבר תקבלו בדיוק את אותו הציון.

שיעורים לצפייה בחינם

איך לקרוא אנגלית?
איך לקרוא אנגלית?
מבוא למבחן אמיר / אמירם
מבוא למבחן אמיר / אמירם
איך לומדים אנגלית למבחן אמיר / אמירם
איך לומדים אנגלית למבחן אמיר / אמירם
שיטות ללימוד מילים
שיטות ללימוד מילים
מבנה פרק אנגלית במבחן אמיר
מבנה פרק אנגלית במבחן אמיר

קורס הכנה מושלם להצלחה במבחן אמיר/אמירם

שיעורי וידאו
ספר הסברים
ותרגולים
מילון כיס בעברית
ובאנגלית
מדריכים צמודים
בפייסבוק
בחינות לדוגמא
טוען וידאו...
מבחן אמיר/ם

רוצים לקבל פטור באנגלית? לימוד לאמי"ר מתבסס בעיקר על לימוד עצמי, והקורס למבחן אמיר בוואלה סקול נותן לכם את כל מה שאתם צריכים - הסברים מפורטים, שיטות בלעדיות ותרגול. צפו בשעורים לדוגמה, ותתחילו ללמוד.

קורסי האנגלית במהלך התואר עולים כסף, מבזבזים זמן (שעורי בית, עבודות, מבחנים), ובעיקר "תקועים" לכם באמצע בזמן שאתם רוצים להשקיע בתואר שלכם. ציון טוב במבחן אמיר יפטור אתכם מחלק מהקורסים, ואפילו מכולם.

גישה לכל התכנים בקורס למשך 6 חודשים בעלות של 349 ₪ בלבד

חדשות ועדכונים