כמה עולה קורס קידום אתרים?

תחום קידום האתרים תופס תאוצה בשנים האחרונות בעיקר עם התחזקות מנוע החיפוש של גוגל. אז איפה לומדים לקדם אתרים וכמה זה עולה?

מאת: מיכל כהן

אלא אם כן האתר או הבלוג שלך הוא בין עשרת התוצאות הראשונות בחיפוש גוגל, כמעט אף אחד לא ידע על קיומו. בשנים האחרונות, מנוע החיפוש של גוגל תופס את הנתח המשמעותי ביותר כאמצעי הגעה לאתרים, כך שכל אחד בתעשייה צריך להכיר את עולם הקידום. התחום מתחלק לשניים: קידום אורגני המכונה SEO, וקידום ממומן הנקרא גם PPC. כשמדברים על קידום אורגני (SEO) בעצם מתכוונים לתוצאות החיפוש הלא ממומנות. קידום אתרים אורגני עוסק בהבאת האתר להופיע מה שיותר גבוה בעמודי תוצאות החיפוש של גוגל. ככל שהמיקום יהיה יותר גבוה בתוצאות החיפוש כך גם כמות הכניסות לאתר שלכם תעלה. קורס קידום אתרים (SEO) ילמד אתכם כיצד לקדם את האתר שלכם בצורה חכמה, בהתאם לחוקים של גוגל ולאלגוריתם החיפוש שלו. תרכשו כלי עבודה, טיפים וידע אשר יעזור לכם להופיע ראשונים בעמודי תוצאות החיפוש ולהביא מה שיותר גולשים אליכם לאתר

כמה עולה קורס קידום אתרים במכללות

קורס קידום אתרים ניתן ללמוד במכללות שונות ברחבי הארץ המתמחות בתחום המדיה. בדרך כלל הקורסים נמשכים על פני סמסטר שלם (120 שעות לימוד) כאשר מחיר הקורס מתחיל מ3,000 ש"ח ויכול להגיע עד ל10,000 ש"ח. יש לקחת בחשבון שהמחיר, תכני הלימוד ומספר שעות הלימוד משתנים בין מכללה למכללה.

כמה עולה קורס קידום אתרים באינטרנט

קורס קידום אתרים המועבר אונליין יעלה הרבה פחות מאשר כזה של מכללה ויעניק לכם ברוב המקרים את כל הידע לו תהיו זקוקים בהרבה פחות זמן וכמובן כסף. באתר וואלה! סקול המציע מגוון קורסים מקצועיים תוכלו להתמקצע בתחום קידום האתרים בעבור תשלום של 83 ש"ח לחודש ולצאת מקצועיים ברמה גבוה. בנוסף, קצב הלימוד יקבע על ידכם- תוכלו לצפות באותו שיעור מספר פעמים, לחזור אחורה וקדימה והכל בקצב שלכם ומתי שנוח לכם. את קורס ה-SEO מעבירים מומחים לקידום אתרים בישראל עם ניסיון של שנים בתחום.

דרישה הולכת וגוברת גם בשוק העבודה
דרישה הולכת וגוברת גם בשוק העבודה
(צילום: shutterstock)