כמה עולה קורס וורדפרס?

רוצים לעצב אתר אינטרנט או בלוג בקלילות? כנראה שמערכת וורדפרס תיתן לכם מענה

מאת: מיכל כהן

וורדפרס הינו אתר פתוח ליצירת אתרי אינטרנט הכתובים בשפת PHP. המערכת נחשבת לקלה והחזקה ביותר לניהול תוכן בלוגים ואתרי אינטרנט. בעבר וורדפרס שימשה בעיקר כפלטפורמת בלוגים, אולם, עם הזמן התפתחה למערכת רב תכליתית לניהול תוכן של בלוגים, אתרים פונקציונליים ואפליקציות לנייד. מערכת וורדפרס כאמור קלה לשימוש וגמישה כמעט לכל דבר, התוכנה חופשית לחלוטין והמשמעות היא שניתן להוריד, להתקין ולהשתמש בה כאוות נפשכם. בשל הקוד הפתוח, וורדפרס היא תוכנה קהילתית, ומתוחזקת על ידי קבוצה גדולה של מתנדבים. כל אחד יכול לתרום לסביבתה על ידי כתיבת תיקונים, מתן מענה על שאלות משתמשים, כתיבת תוספים, יצירת ערכות נושא ותרגום. כמשתמש וורדפרס חדש תקבל עזרה מהקהילה, ואחרי שתצבור מספיק ניסיון, תוכל לתרום בחזרה.

כמה עולה קורס וורדפרס במכללות

קורס וורדפרס בסיסי אשר נלמד במכללות מקצועיות בישראל, יעלה בין 2000 ל-3000 ש"ח, קורס מתקדם הכולל לימודי תכנות יעלה בין 10,000 ל-15,000 ש"ח. עם סיום קורס באפשרותכם לעצב אתר אינטרנט הפועל על בסיס וורדפרס.

כמה עולה קורס וורדפרס באינטרנט

קורסים מקצועיים אונליין תופסים תאוצה בשנים האחרונות ומהווים אלטרנטיבה מצוינת ללימודים במכללות. אין צורך להגיע למקום פיזי, מרוויחים זמן יקר, וכמובן חוסכים הרבה כסף. אתר וואלה! סקול מציע מגוון קורסים מקצועיים, ביניהם קורסי וורדפרס ברמות שונות ומשתמשים שונים – מתחילים, מתקדמים ובעלי אתרים. הקורסים ניתנים במחירים אטרקטיביים של כ-80 ש"ח לחודש, וכוללים את כל התכנים הנדרשים לבניית אתר מקצועי. השיעורים מועברים על ידי מיטב המרצים בתחום, בצורה קלילה ומובנת.

וורדפרס בהחלט ניתן ללמידה אונליין
וורדפרס בהחלט ניתן ללמידה אונליין
(צילום: shutterstock)