כמה עולה קורס אופיס?

כולנו משתמשים ביישומי אופיס, כמה עולה קורס שילמד אותנו כיצד להשתמש בהם?

מאת: מיכל כהן

יישומי אופיס הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו ומשמשים אותנו בבית, בעבודה ובלימודים. התוכנות מבית מייקרוסופט הפציעו בשנת 1990 עם התוכנות המוכרות: מעבד התמלילים וורד (Word), הגיליון האלקטרוני אקסל (Excel), תוכנת המצגות פאואר פוינט (PowerPoint), דואר אלקטרוני ומנהל מידע אאוטלוק (Outlook), כלי מסד הנתונים אקסס (Access) ועוד. אופיס שולט בשוק, אולם מתחרה עם יישומים בעלי קוד פתוח כמו אופנאופיס, ליבראופיס ויישומי גוגל לעסקים. בנוסף להיותו זמין בגרסת שולחן העבודה המסורתית, מייקרוסופט מציעה כעת גם גרסאות של מייקרוסופט אופיס בענן (Office 365). לא משנה במה אתם עוסקים, היישומים השונים יתנו לכם מענה מהיר ופשוט, כל מה שצריך לעשות זה ללמוד כיצד משתמשים בהם.

מיליון אפשרויות לכל אחד מהיישומים
מיליון אפשרויות לכל אחד מהיישומים
(צילום: shutterstock)


כמה עולה קורס אופיס במכללות
קורס אופיס ניתן ללמידה במכללות שונות ברחבי הארץ אשר מתמחות בתחום המחשבים. משך הקורס משתנה בין מוסדות הלימודים השונים, תלוי במספר היישומים הנלמדים והתכנים. קורס ממוצע כולל בין 16 ל-18 מפגשים בני ארבע שעות כל אחד. עלות קורס נעה בין 2000 ל-4000 ש"ח. כמובן שתכנים ושעות הלימוד משתנים בין המכללות השונות.


כמה עולה קורס אופיס באינטרנט
מחירו של קורס אופיס המועבר אונליין זול משמעותית ממחיר קורס במכללה וברוב המקרים מעניק את כל התכנים והידע לו תזדקקו. באתר וואלה! סקול המציע מגוון קורסים מקצועיים תוכלו להתמקצע ביישומי אופיס בעבור תשלום של 30 ש"ח לחודש. בנוסף, ניתן להעמיק בכל יישום בנפרד ולעבוד עם הממשקים בקלות. קצב הלימוד נקבע על ידי המשתמש – ניתן לצפות בכל שיעור מכל מקום ובכל זמן, כמה פעמים שתרצו. את קורסי אופיס מעבירים מרצים מקצועיים ומנוסים ללימוד יעיל.