להתחיל ברגל ימין: חשבון לכיתה א'

עם המעבר לכיתה א' משחקי הגן נזנחים מאחור ומתחלפים במחברות משובצת ולימוד מספרים. שיעורי חשבון לכיתה א' של וואלה! סקול יהפכו את הלימודים להנאה, ובעיקר יספקו לילדכם כליי למידה איכותיים

מאת: וואלה! סקול

בין אם הילד שלכם נמצא רגע לפני כיתה א' ובין אם אתם נמצאים כבר בעיצומה של השנה, מדובר בתקופה מרגשת בה הילד הקטן שלכם עובר מעולם שכולו משחקים, לעולם בו הוא מתחיל לרכוש מושגים בוגרים יותר המקנים לו עצמאות – קריאה, כתיבה והיכולת לבצע פעולות חשבון פשוטות.

אז איך תדאגו שהוא יצליח כבר מהצעד הראשון? למדו איתו חשבון לכיתה א' בוואלה! סקול, וההתחלה כבר תהיה פשוטה וקלה יותר

אפשרו לילדכם לפרוח וללמוד כבר מכיתה א
אפשרו לילדכם לפרוח וללמוד כבר מכיתה א
(צילום: shutterstock)

אמנם כיתה א' מרגשת את כולם, אבל לא כל הילדים זהים – לכל ילד חוזקות שונות ותכנים שונים בהם הוא מתקשה. אתם כהורים שואפים להעניק לילדכם תמיכה ואהבה לאורך כל הדרך על מנת שימצה את הפוטנציאל שלו, ויהנה מבסיס איכותי ואיתן שיאפשר לו להמשיך ולפרוח בכיתות הגבוהות יותר.

ההורים עושים שיעורי בית

רבות דובר על כך שלא מעט הורים מוצאים את עצמם עושים את שיעורי הבית של הילד, במטרה לאפשר לו להגיע לכיתה עם התשובות הנכונות ולספק לו תחושת ביטחון עצמי והצלחה. אך זהו הגורם לבעיה ולא הפיתרון. על מנת לאפשר לילד שלכם לפרוח במערכת החינוך ולהיות תלמיד מוביל עליכם לתת לו ארגז כלים איכותי שילווה אותו כבר מכיתה א'. אבל איך עושים את זה? הרי רוב ההורים אינם מורים מוסכמים ושעות העבודה הרבות מתישות ויכולות לגרור חוסר סבלנות ותסכול הן מצד ההורה והן מצד הילד.

מדובר בחשבון פשוט

כיום אין כמעט מוסד לימודי שמכבד את עצמו שלא מציע לתלמידיו לימודי אונליין. מהפכת הלימודים הישירים תפסה תאוצה וכיום לימודי אונליין מהווים כלי נוסף ומקובל אצל תלמידים בוגרים וסטודנטים, אז למה שתלמידים צעירים, כמו תלמידי כיתה א', לא ייהנו מהכלים המתקדמים הללו?

וואלה! סקול החליטו להרים את הכפפה וכיום תלמידי כיתה א' יכולים ליהנות משיעורי חשבון לכיתה א' איכותיים, מעניינים ובעיקר מותאמים לתוכנית הלימודים.

לימודי חשבון לכיתה א' בוואלה! סקול יעזרו לילדים לחזק את הידע שלהם במגוון תחומים – הכרת המספרים, פעולות חשבוניות, בעיות מילוליות ועוד, ויעשו זאת בצורה מהנה ונעימה. הלמידה בבית מול המחשב תעזור גם לך כהורה וגם לילד שלך, מכיוון שתדע כי הוא נמצא בידיים טובות ונהנה מחווית למידה איכותית.

אז תעשו את החשבון - במקום לנסות ולהבין איך אתם גורמים לילד שלכם לאהוב מספרים, פשוט היכנסו לוואלה! סקול ותראו איך הילד שלכם קם בכיף לבית הספר.