חשבון לכיתה א' ודפי עבודה בחשבון בכיתה א'

שלום כיתה א' – האם יש סיבה להיות מודאגים?

מחקרים הוכיחו שיש קשר ישיר בין ידע ההורים במתמטיקה לבין אהדת ילדיהם למקצוע המתמטיקה. הקשר הוא לא מקרי, תרגול חשבון דורש עזרה מתמדת, ובהעדרה, המקצוע יכול להפוך למתסכל. מורים ממליצים לא לדחוף את הילדים יתר על המידה לפתור תרגילים, משום שלילדים צעירים אין הרבה סבלנות. וכדאי לזכור-יש הבדל בין לדעת חשבון לבין ללמד חשבון. וואלה! סקול, מאפשרת לתלמידי כיתה א' ליהנות מכל התכנים בתוכנית הלימודים במקום אחד, בצורה המסודרת והמעניינת ביותר בעזרת סרטונים ושיעורים שנכתבו ונעשו על ידי טובי המורים בארץ. בנוסף, כליווי מושלם לסרטונים באתר ישנם דפי עבודה בחשבון והנדסה מוכנים להורדה והדפסה.

הכנה לכיתה א' – גם למי שאין זמן

התחרות בעולם המודרני גורמת לרבים מההורים להכין את ילדיהם לכיתה א' טרם תחילת שנת הלימודים עצמה. כ40% מתלמידי כיתה א' כבר רכשו ידע בסיסי בחשבון לפני שנת הלימודים וכ15% מהם בעלי יכולת התמודדות עם תרגילי חשבון מתקדמים יחסית, והצפי הוא שהתחרות תלך ותגדל. אנחנו בטוחים שאתם לא רוצים שהילד שלכם יישאר מאחור! הורים רבים נעזרים בדפי עבודה וכלים נוספים מאולתרים אותם כתבו בעצמם או דלו ממקורות שונים. הבעיה היא שהדבר נעשה בלי שיטתיות, סדר והבנה מעמיקה של יכולות ההבנה של ילדים.

בוואלה! סקול תוכלו לעבור מראש על תכני הלימוד בחשבון של כיתה א' ולהכין את הילד בצורה הטובה ביותר בעזרת שילוב סרטוני לימוד ודפים להדפסה שנכתבו על ידי מיטב המורים. כיתה א' היא המקום הראשון בו ייפגשו הילדים הצעירים עם מקצוע החשבון, שהוא אבן היסוד הראשונה בבניית ההבנה המתמטית של הילד. בניגוד לחלק מהמקצועות האחרים, מתמטיקה נבנית בשלבים, וללא בסיס חזק ילדכם יתקל בקשיים מתמטיים ככל שיעברו השנים. הירשמו עוד היום!

רוצה שהילד/ה יצליחו בחשבון? – זה בשבילך

כמות הנושאים הנלמדים בחשבון בכיתה א' היא גדולה מאוד. תכנית הלימוד מאפשרת לתלמידים "לגעת" בהמון נושאים באופן כללי ומבלי לרדת לעומקם בצורה שתקשה עליהם. התרגילים שמקבלים התלמידים כתרגול לשיעורי בית הם תרגילים קצרים וקלים שתפקידם להכיר לתלמידים את עולם החשבון. אך, שקלות התרגילים לא תבלבל אתכם ההורים! יש הבדל ענק בין הסבר של מורה עם ניסיון של שנים לבין הסבר שלכם, אל תחסכו בדברים החשובים באמת – הירשמו עוד היום לוואלה! סקול.

שיעורים לצפייה בחינם

הכרות עם המספרים 0-10
הכרות עם המספרים 0-10
האפס בחיבור
האפס בחיבור
הכרות עם המספרים 11-20
הכרות עם המספרים 11-20
השוואה עם מתווך
השוואה עם מתווך
בעיות כפל מציור לתרגיל
בעיות כפל מציור לתרגיל
מחוברים וסכום
מחוברים וסכום
הכרת החצי
הכרת החצי
טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
חשבון לכיתה א'

אוטוטו הילד שלכם ייפגש בפעם הראשונה עם עולם המספרים. רוצים שלא יפחד ממתמטיקה? מעוניינים שיהיה "גאון" כבר מההתחלה? זה לא מסובך – בסך הכל צריך לגרום לו לאהוב חשבון, וזה הרבה פחות מסובך ממה שנדמה... המשוואה פשוטה מאוד: הצלחה = אהבה.

בוואלה סקול, סרטוני הווידאו יכינו את ילדכם למקצוע החשבון בדיוק לפי תכנית הלימודים של משרד החינוך, בתוספת דפי עבודה לתרגול שנכתבו על ידי מיטב המורים. אתם מוזמנים להתרשם משיעורי הלימוד החינמיים, ולגרום לילד שלכם להצליח.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד

חדשות ועדכונים