חולמים על ציון 100? עם וואלה סקול זה אפשרי

הבחינה מתקרבת וכל מה שעובר לכם בראש הוא הפחד מציון נכשל? אל תבזבזו את הזמן! בואו ללמוד מכל מקום ובכל זמן שתרצו עם מגוון ענק של שיעורים מותאמים לכל הכיתות. אז למה אתם מחכים?

מאת: גל יונגר

בשיאה של תקופת מבחנים, מבחני מיצ"ב, בחינות מגן ובחינת בגרות, לתלמידים אין כמעט זמן לבזבז ולכן כל מה שהם זקוקים לו הוא מורה טוב שיעביר את החומר במקסימום תועלת ובמינימום זמן. אז איך בכל זאת תלמדו בצורה אפקטיבית ומהנה? עם אתר וואלה! סקול תוכלו ליהנות משיעורי און ליין המותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך ומועברים על-ידי נבחרת המורים המובילה בארץ. 

סוף סוף 100, עם וואלה סקול תגיעו להצלחה בקלות (צילום: shutterstock)
סוף סוף ציון 100! עם וואלה סקול תגיעו להצלחה בקלות (צילום: shutterstock)
 

החדשות החמות הן עבור תלמידי כיתות א'-יב', מוכנים לזה? פלטפורמת הלימודים וואלה! סקול מאפשרת לכם ללמוד ולתרגל את החומר מכל מקום ובכל זמן החל מ 59 ש''ח לחודש. החומר הנלמד מוצג בצורה ויזואלית ומלווה בהסברים קצרים ופשוטים שיעזרו לכם להבין את כל החומר בקלות והכי חשוב בקצב שלכם. 

מי אמר שבתקופת מבחנים חייבים לשקוע בספרים? (צילום: shutterstock)
כי מי אמר שבתקופת מבחנים חייבים לשקוע בספרים? עם וואלה סקול לא תאבדו את זה (צילום: shutterstock)
 

הלמידה מסוג און ליין בוואלה! סקול תאפשר לכם להתעכב על חומר מורכב בו אתם פחות שולטים, להריץ קדימה בקטעים קלים ולנהל את הלמידה בקצב האישי והנוח לכם. כי מי אמר שבתקופת מבחנים חייבים לטבוע בספרים? זה הזמן לחוות למידה מסוג אחר, בסגנון יותר נוח, מרתק וגמיש. וכן, גם אפשר גם ללמוד בחוף הים - כל מה שתצטרכו זה לפטופ, חיבור לוואלה סקול ואתם מסודרים. 


אז אם תמיד רציתם להפיץ בציונים, מעכשיו תוכלו לשמור על ממוצע גבוה בלימודים, לחסוך הוצאות כספיות גבוהות וללמוד בקצב אותו אתם תכתיבו באמצעות קורסי האון ליין של וואלה! סקול, ממש כמו בשיעור פרטי. את הידע תקבלו דרך צפייה בסרטונים קצרים והסברי שיטות לימוד ברורות, המועברות על ידי צוות מורים מובילים. ושיהיה המון בהצלחה.