סטודנטים, איך תצליחו במבחן מבלי לקום מהכיסא?

כולם רוצים להצליח במבחנים ולהוציא ציונים גבוהים, אבל האמת היא שעם אורח חיים כה עמוס של סטודנטים זה לא כזה פשוט. אז איך בכל זאת תוכלו להצליח מבלי להתאמץ יותר מדי?

מאת: הדס נתנאל

יש הרבה יתרונות בלהיות סטודנט, אבל אם יש משהו אחד שמטריד את כולם – זו תקופת המבחנים. עומס של מידע ונתונים שצריך לאסוף, לשנן, לזכור וללמוד, וזאת במקביל לחיים הסטודנטיאליים, אז איך למרות כל זאת תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה? 

אתר וואלה! סקול המספק שיעורי וידאו אקדמאיים באינטרנט, פותר את אחד האתגרים הגדולים שניצבים מול הסטודנטים ומאפשר לכם ללמוד בקצב, בזמן ובמקום אותו אתם תקבעו, כל היתרונות של למידה באינטרנט. מוכנים? צאו לדרך.

סיכומים רלוונטיים ועדכניים
יש סטודנטים שבכל שיעור יושבים בשורה הראשונה וממהרים לכתוב כל מילה שהמרצה אומר, אבל גם אז לא תמיד מספיקים לכסות את כל החומר. במקום שתרדפו אחרי מה שהמרצים אומרים, או אחרי אלו שמסכמים את השיעורים, תוכלו למצוא את כל החומר הרלוונטי באתר וואלה! סקול. 

מקצועות הלימוד והחומר הלימודי מותאמים לכל מוסד לימוד אקדמאי ולכל מסלול, כך שאת כל החומר הרלוונטי תוכלו למצוא במקום אחד בקלות בלחיצת כפתור אחת.

סיכומים מותאמים ומעודכנים לכל מסלול לימוד בכל מרכז אקדמי (צילום: shutterstock)
 

עלות במחיר ששווה לכיס הסטודנטיאלי
יש כמה דרכים לצלוח את תקופת הבחינות, אחת מהן היא להיעזר במורה פרטי, אבל כמו שכולם יודעים מדובר בהוצאה כספית גבוהה במיוחד, האם יש פתרון נוסף שמתאים לכיס הסטודנטיאלי? 

אתר וואלה! סקול נותן מענה לקשת רחבה של שיעורים במחירים שווים לכיס, שלא יגרמו לכם לחשוב על זה פעמיים, ויעזרו לכם לעבור את התקופה הקשה בקלות וביעילות מבלי לקרוע את הכיס.

להתקדם בקצב שלכם
יש שיעורים שכמה שלא תנסו, לא תצליחו להבין על מה המרצה דיבר. שיעור אחד שפספסתם, כמה דקות שלא הקשבתם, שיעורי בית שלא הכנתם וכבר אתם לא עומדים בקצב. באתר וואלה! סקול אתם אלו שמכתיבים את הקצב ומחליטים כמה אתם רוצים להתקדם עם החומר, אתם אלו שמחליטים מתי יהיה השיעור, איפה ועד איזו שעה.

ללמוד בכל זמן ובכל מקום
איך הייתם מגיבים אם היו אומרים לכם שאת אלו שקובעים באיזה שעה השיעור מתחיל ואיפה הוא יתקיים? החיים הסטודנטיאליים עמוסים, שכן יש כל כך הרבה מחויבויות מסביב שלא תמיד מספיקים להגיע לכל השיעורים. 
אתר וואלה! סקול מאפשר ללמוד דרך האינטרנט בכל זמן ובכל מקום שרק תרצו, כאשר בלחיצת כפתור אחת השיעור מתחיל.

ללמוד בקצב שלך, בכל זמן ובכל מקום (צילום: shutterstock)
 

שיטה נוחה ופשוטה
בא לכם שמישהו יעשה לכם סדר בחומר? אתר וואלה! סקול מגיש לכם את כל החומר הלימודי בצורה נוחה ויעילה ומפשט לכם את כל החומר הלימודי. את השיעורים מעבירים מרצים בכירים, כאשר באפשרותכם להחליט איזה שיעור אתם רוצים ללמוד, האם לחזור אחורה על שיעור מסוים או להריץ לשיעור הבא.