קורסי גרפיקה ועיצוב אונליין

מה לומדים בקורסי גרפיקה ועיצוב?

גרפיקה ממוחשבת בימינו היא תחום ענק ומגוון הכולל תחומים רבים - דפוס, פרסום דיגיטלי, שרטוט והדמייה אדריכלית, עריכת וידאו, וכו'. 

קורסי הגרפיקה והעיצוב של וואלה! סקול יעניקו לכם את הידע והיכולת להשתמש בכלים המקצועיים החשובים ביותר בתחום, כגון אוטוקאד למטרות שרטוט אדריכלי, אינדיזיין המשמש בתחום הבאה לדפוס, פוטושופ לטיפול בתמונות, אילוסטרייטור המשמש בתחום האיור, ועוד. 

כלים אלה יאפשרו לכם לבצע עבודות גרפיקה מסוגים שונים, ולהיכנס לתחום עיצוב גרפי כמבצעים גרפיים, שרטטים או עורכי וידאו. מקצועות אלה אינם דורשים בדרך כלל תארים אקדמיים ופתוחים לכל מי שבקיא בתוכנות הרלוונטיות. הם גם רווחיים יחסית, במיוחד לאחר שצברתם ניסיון של כמה שנים, ולכן שווה להשקיע בהכשרה אליהם. התחום מתפתח וגדל כל הזמן, ולכן כדאי גם למי שיש לו ידע בסיסי לעדכנו בקורס קצר. 

גם אם אינכם מתכוונים לעסוק בתחום, הרי שהידע שתרכשו בקורסים שלנו יוכל לשמש אתכם גם למטרות אישיות ועסקיות - למשל, ליצירת כרטיסי ברכה יפים, הזמנות, הדפסת ברושורים לעסק שלכם וכרטיסי ביקור, ועוד ועוד. ההשקעה בקורס תשתלם עם החסכון הרב בהוצאות על תשלום לגרפיקאים ובתי דפוס שיעשו את העבודה עבורכם. 

בואו להתמקצע ולהיות מומחים בגרפיקה ועיצוב

וואלה! סקול פיתחה שיטה ייחודית ללימוד קורסים אונליין. באמצעות סרטוני וידאו המועברים באיכות גבוהה תוכלו ללמוד מבחר עשיר של קורסי גרפיקה ועיצוב אשר יעניקו לכם ידע נרחב בתחום ויאפשרו לכם להתמקצע. קבצי תרגול מצורפים לשיעורים, ניתן להוריד אותם למחשבכם האישי ולתרגל בעזרתם את החומר הנלמד. 
את הקורסים תוכלו ללמוד מכל מקום, בקצב שמתאים לכם ובמחיר הוגן למנוי לשלושה חודשים, שניתן לחדשו בהמשך או לרכוש קורס אחר ממגוון הקורסים המוצעים באתר. 

קורסי גרפיקה


מבחר קורסים מקצועיים ללמידה אונליין. זה הזמן שלך לשדרג את עצמך בידע מקצועי בזמן ובקצב שלך

טוען וידאו...
קורסי גרפיקה

קורסי גרפיקה ועיצוב אונליין

תקשורת חזותית ועיצוב גרפי כבר מזמן הפכו להיות דבר מרכזי בחיינו. זאת ההזדמנות שלכם ללמוד איך עובדים ומעצבים בעזרת תוכנות העיצוב הפופולריות בקלי קלות- פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדזיין, פלאש ועוד. בעזרת הקורסים תרכשו כלים וידע אשר יקנו לכם את הידע כיצד לעבוד בצורה נכונה ואפקטיביות עם התוכנות השונות

איך זה עובד?

באתר וואלה! סקול תוכלו להנות ממבחר קורסי גרפיקה ועיצוב ברמה גבוהה שתקנה לכם אפשרות ללמוד את מה שבאמת מעניין אתכם, מכל מקום, בקצב שמתאים לכם ובמחיר הוגן