הכנה למבחני מיון - פסיכומטרי, אמי"ר, מימ"ד ועוד

למי מיועדים הקורסים?

הקורסים של וואלה סקול מיועדים לכולם - גם לאלו שרוצים ללמוד לבד וגם לאלו שמתכוונים ללמוד בקורס.

אם אתם לומדים בקורס - תוכלו לחזור על כל הנושאים שלא הבנתם בכיתה כדי שבשיעור הבא המדריך לא יברח לכם עם החומר. בנוסף, לפעמים הסבר ממדריך אחר, שמסביר קצת אחרת, יכול להפיל את האסימון, במיוחד כאשר מדובר במדריכים שלנו - שגם כותבים ספרי פסיכומטרי וגם מכשירים מדריכים למכונים.

אם אתם לומדים לבד - אין שום דבר שלומדים בקורס "רגיל" שלא תלמדו גם כאן, ואפילו להיפך - ההמחשות הויזואליות בשיעורים באתר יעזרו לכם להבין את החומר הרבה יותר טוב, ויש גם שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים שלא קיימים באף קורס אחר. בנוסף, ישנה תכנית לימודים מומלצת ללימוד עצמי ופורום פסיכומטרי בו המדריכים שלנו ישמחו לעזור לכם בכל שאלה.

האם הקורסים בוואלה סקול מלמדים את כל מה שצריך לבחינה?

בוודאי! כל קורס מכין אתכם בצורה מושלמת לבחינה. השיעורים מקיפים את כל החומר שצריך לדעת, וכוללים הסברים מפורטים, דוגמאות, ושיטות מיוחדות שיקלו עליכם את הפתרון (וכמו שאמרנו, בחלק מהשיעורים ישנן גם שיטות בלעדיות שלא קיימות באף קורס אחר).

מה כדאי - ללמוד בקורס או עם וואלה סקול?

האמת - זה תלוי רק בכם. הקורסים בוואלה סקול נותנים לכם את כל מה שאתם צריכים כדי ללמוד לבד (תכנית לימודים מומלצת, שיעורים מפורטים, תרגול ועוד), אולם יש כאלה שזקוקים למסגרת של קורס. במקרה כזה, תוכלו להרשם גם לקורס הכנה וגם לוואלה סקול, ולהיעזר בנו בכל נושא שלא תבינו בכיתה, ואפילו ללמוד כל מיני דברים שלא ילמדו אתכם בקורס (כמו שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים).

מה ממוצע הציונים בוואלה סקול?

"מה ממוצע הציונים?" היא אחת השאלות הנפוצות ביותר, אך מיד נסביר מדוע היא מעט בעייתית (ונסביר גם מה השאלה "הנכונה" שצריך לשאול). הציון במבחני מיון תלוי בעיקר בתלמיד וביכולות שלו - בין אם מדובר ברמתו ההתחלתית ובין אם ביכולות הלימוד והשיפור שלו. המטרה של קורס מסוים היא להביא את התלמיד למקסימום שהוא יכול להגיע אליו, אולם המקסימום של כל תלמיד הוא שונה, ולכן "ממוצע ציונים" של קורס כלשהו אינו רלוונטי.

השאלה שאתם צריכים לשאול היא: "כמה נקודות הקורס משפר?".
זאת אומרת, כמה נקודות הקורס שלנו יוסיף לכם (בהשוואה או בנוסף ללימוד בקורס אחר). במקום להיכנס לסטטיסטיקות, נאמר רק את הדבר הבא: לא משנה אם אתם לומדים לבד או בקורס, השיעורים בוואלה סקול יעזרו לכם להוציא יותר. כמה יותר? זה כבר תלוי במידת ההשקעה שלכם, מאילו ספרים אתם לומדים, באיזה קורס ועוד, אבל מהניסיון שלנו, בדרך כלל מדובר בעשרות נקודות!

האם השיטות בשיעורים מותאמות לקורסים?

בוודאי! כאשר ישנן מספר שיטות פתרון לשאלה מסוימת, אנחנו מלמדים את כולן, כך שלא משנה איזו שיטה אתם מכירים - היא ככל הנראה תופיע בשיעור. בנוסף, יכול להיות שדווקא אחת השיטות האחרות תהיה לכם נוחה ומובנת יותר ממה שלמדתם בקורס.

לאילו ספרים הקורסים מתאימים?

ראשית, הקורס מתאים לכל הספרים. בשיעורי ה-VOD אתם לומדים את החומר - את ההסברים לכל הנושאים. את התרגול עצמו אתם יכולים לבצע בעזרת כל ספר. עם זאת, חשוב להדגיש שהקורסים מועברים על ידי המדריכים של פסיכו, וההסברים בשיעורים מותאמים לספרים אלו באופן מושלם. לכן, אם יש לכם אפשרות אנו ממליצים ללמוד עם הספרים של פסיכו, ואם אתם זקוקים לתרגול נוסף אפשר לשלב גם ספרים נוספים.

כמה תלמידים לומדים עם וואלה סקול?

הקורסים של וואלה סקול מועברים על ידי המדריכים של פסיכו שמחברים ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי ומנהלים את אתר psycho.co.il. בכל שנה, אלפי נבחנים לומדים לבד באמצעות הספרים של פסיכו, ואלפים נוספים נעזרים בהם במקביל ללימודים בקורס, כשהציונים שהם מקבלים בדרך כלל גבוהים באופן משמעותי מממוצע הציונים הארצי.

מידי יום מצטרפים אל וואלה סקול תלמידים חדשים ואנו רואים כיצד כמעט כל מי שלומד עם הספרים של פסיכו נרשם גם לקורסים של וואלה סקול. צפו בשיעורים לדוגמה ותבינו מדוע.

שיעורים לצפייה בחינם

מבוא למבחן אמיר / אמירם
מבוא למבחן אמיר / אמירם
הוכחה של משפט פיתגורס
הוכחה של משפט פיתגורס
מבוא לאנלוגיות
מבוא לאנלוגיות
מבוא לניסוח מחדש
מבוא לניסוח מחדש
מבנה פרק אנגלית במבחן אמיר
מבנה פרק אנגלית במבחן אמיר
מידע כללי על מבחן מימד
מידע כללי על מבחן מימד
הערכת סדר גודל
הערכת סדר גודל

צריכים לעשות פסיכומטרי, אמי"ר/ם או מבחן מימ"ד?


לא משנה אם אתם רוצים ללמוד לבד או שאתם לומדים בקורס וזקוקים לעזרה נוספת –הקורסים של וואלה סקול יעזרו לכם לקבל ציון גבוה יותר

טוען וידאו...
צריכים לעשות פסיכומטרי, אמי"ר/ם או מבחן מימ"ד?

רוצים ללמוד לבד?

הקורסים של וואלה סקול יתנו לך כל מה שצריך - שיעורי VOD של כל החומר - ממש מאפס, תרגול, ואפילו תכנית מומלצת ללימוד עצמי. השיעורים והשיטות מותאמים לספרי הלימוד של פסיכו, כך שהשילוב יחד נותן לך קורס מושלם. בנוסף, המדריכים שלנו מחכים לעזור לך בפורום בכל שאלה.

לומדים בקורס?

לא משנה לאיזה קורס נרשמת, הקורס של וואלה סקול יעזור לך לקבל יותר. ההמחשות הויזואליות בשיעורים יעזרו לך להבין את החומר הרבה יותר טוב, אפשר לחזור על נושאים שלא הבנת בכיתה, לרוץ קדימה, ואפילו ללמוד שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים שלא קיימים באף קורס.