הכנה למבחני מיון - פסיכומטרי, אמי"ר, מימ"ד ועוד

לעבור את מבחני המיון לאוניברסיטאות בהצלחה

כולם חוששים מעט ממבחני המיון השונים לאוניברסיטאות ומוסדות השכלה גבוהה נוספים, ואין פלא - המבחנים נמשכים לעיתים שעות ארוכות ומעייפים. הם מצריכים ריכוז רב לאורך זמן, וידע בתחומים שאולי אינם התחומים החזקים ביותר שלכם או שכבר עבר זמן מאז התיכון ואינכם זוכרים את החומר היטב. גם עבר זמן מאז נבחנתם לאחרונה, ואולי עברתם חוויות רבות ושונות מאז, כמו שירות צבאי למשל, ש"הוציאו" אתכם מהרגלי לימודים ומסוג החשיבה הנדרש ללימודים. 
לפעמים התחושה היא שהמבחנים קריטיים לעתידכם, ולכן יש לחץ רב לעבור אותם בציון גבוה ככל האפשר (למרות שאפשר לרוב לחזור עליהם אם צריך). 
בקיצור, טבעי מאד שתחששו, אך עם הכנה נכונה וטובה, אין סיבה שלא תשיגו את מטרותיכם ותעברו את המבחנים בהצלחה. בוואלה! סקול מוצעים קורסים אונליין המאפשרים הכנה מלאה לכל מבחני הכניסה - הפסיכומטרי, מימ"ד ואמי"ר או אמיר"ם. הקורסים תוכננו על ידי מיטב המורים בתחום, המנוסים מאד בהעברת חומר הלימוד באופן ברור ופשוט. תוכלו לצפות בהם ולתרגל בעזרת דפי התרגול והמבחנים לדוגמא כמה פעמים שתרצו, וללמוד בקצב ובזמן שמתאים לכם, בלי לחץ.

האם הקורסים בוואלה! סקול מלמדים את כל מה שצריך לבחינה?

בוודאי! כל קורס מכין אתכם בצורה מושלמת לבחינה. השיעורים מקיפים את כל החומר שצריך לדעת, וכוללים הסברים מפורטים, דוגמאות, ושיטות מיוחדות שיקלו עליכם את הפתרון (וכמו שאמרנו, בחלק מהשיעורים ישנן גם שיטות בלעדיות שלא קיימות באף קורס אחר).

למי מיועדים הקורסים?

הקורסים של וואלה סקול מיועדים לכולם - גם לאלו הבוחרים ללמוד לבד וגם לאלו שנרשמו לקורס.

אם אתם לומדים בקורס - תוכלו לחזור על כל הנושאים שלא הבנתם בכיתה ולתרגל אותם כדי שבשיעור הבא בקורס המדריך לא ימשיך "לרוץ" עם החומר ויותיר אתכם מאחור. לעיתים קרובות הסבר ממדריך אחר, שמסביר קצת אחרת, יכול לשפר את ההבנה וההפנמה של החומר הנלמד, במיוחד כאשר מדובר במדריכים שלנו - שגם כותבים ספרי פסיכומטרי וגם מכשירים מדריכים למכונים השונים.

אם אתם לומדים לבד - אין שום דבר שלומדים בקורס "רגיל" שלא תלמדו גם כאן, ואפילו להיפך - ההמחשות הויזואליות בשיעורים שבאתר יעזרו לכם להבין את החומר טוב יותר, ונלמדים גם שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים שלא ניתנים באף קורס אחר. בנוסף, ישנה תכנית לימודים מומלצת ללימוד עצמי ופורום פסיכומטרי בו המדריכים שלנו ישמחו לעזור לכם בכל שאלה.

מה כדאי - ללמוד בקורס או עם וואלה! סקול?

האמת - זה תלוי רק בכם. הקורסים בוואלה! סקול נותנים לכם את כל מה שאתם צריכים כדי ללמוד לבד (תכנית לימודים מומלצת, שיעורים מפורטים, תרגול ועוד), אולם ישנם תלמידים הזקוקים למסגרת של קורס. במקרה כזה, תוכלו להרשם גם לקורס הכנה וגם לוואלה! סקול, להיעזר בנו בכל נושא שלא תבינו בכיתה, ואפילו ללמוד דברים נוספים שלא ילמדו אתכם בקורס.

מה ממוצע הציונים בוואלה! סקול?

"מה ממוצע הציונים בבחינה?" היא אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים, אך קשה לענות עליה בתשובה מספרית אחת. הציון במבחני מיון תלוי בתלמיד וביכולות שלו, ברמתו ההתחלתית וביכולות הלימוד והשיפור שלו. מטרת הקורס היא להביא את התלמיד למקסימום שהוא יכול להגיע אליו, אולם המקסימום של כל תלמיד הוא שונה, ולכן "ממוצע ציונים" של קורס כלשהו אינו רלוונטי.

השאלה שאתם צריכים לשאול היא - "כמה נקודות הקורס משפר?".
כלומר, כמה נקודות הקורס שלנו צפוי להוסיף לציון שלכם, בהשוואה או בנוסף ללימוד בקורס אחר. לכך יש לנו תשובה מצויינת - לא משנה אם אתם לומדים לבד או בקורס, השיעורים בוואלה! סקול יעזרו לכם להוציא יותר. כמה יותר? זה כבר תלוי במידת ההשקעה שלכם, בעזרת אילו ספרים אתם לומדים, באיזה קורס ועוד, אבל מהניסיון שלנו, בדרך כלל מדובר בעשרות נקודות!

האם השיטות בשיעורים מותאמות לקורסים?

בוודאי! כאשר ישנן מספר שיטות פתרון לשאלה מסוימת, אנחנו מלמדים את כולן, מכיוון שאין מצב שבו שיטה אחת מתאימה לכל התלמידים. לכל תלמיד סגנון הלמידה והחשיבה שלו, ולכן יש צורך לחשוף את התלמידים למגוון שיטות כדי שיוכלו לבחור את זו המתאימה ביותר והברורה ביותר להם. בכל מקרה, לא משנה איזו שיטה אתם מכירים - היא ככל הנראה תופיע בשיעור, ויכול להיות שדווקא אחת השיטות האחרות תהיה לכם נוחה ומובנת יותר ממה שלמדתם בקורס או במקום אחר.

לאילו ספרים הקורסים מתאימים?

הקורס של וואלה! סקול מתאים לכל ספרי הקורסים. בשיעורי ה-VOD אתם לומדים את החומר וניתנים ההסברים לכל הנושאים. את התרגול לכל נושא אתם יכולים לבצע בעזרת כל ספר. 
עם זאת, חשוב להדגיש שהקורסים מועברים על ידי המדריכים של מכון פסיכו, וההסברים בשיעורים מותאמים לספרים אלו באופן מושלם. לכן, אם יש לכם אפשרות לעשות זאת, אנו ממליצים ללמוד עם הספרים של פסיכו. אם אתם זקוקים לתרגול נוסף, אפשר לשלב גם ספרים נוספים.

כמה תלמידים לומדים עם וואלה! סקול?

הקורסים של וואלה! סקול מועברים על ידי המדריכים של מכון פסיכו, המחברים ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי ומנהלים את אתר psycho.co.il. בכל שנה, אלפי נבחנים לומדים לבד באמצעות הספרים של פסיכו, ואלפים נוספים נעזרים בהם במקביל ללימודים בקורס. הציונים שהם מקבלים בדרך כלל גבוהים באופן משמעותי מממוצע הציונים הארצי.

מידי יום מצטרפים אל וואלה! סקול תלמידים חדשים, ואנו רואים כיצד כמעט כל מי שלומד עם הספרים של פסיכו נרשם גם לקורסים של וואלה! סקול. צפו בשיעורים לדוגמא ותבינו מדוע.

שיעורים לצפייה בחינם

ניהול זמן במבחן מימד
ניהול זמן במבחן מימד
מבוא לאנלוגיות
מבוא לאנלוגיות
קשרים נפוצים
קשרים נפוצים
טכניקות פתרון ניסוח מחדש
טכניקות פתרון ניסוח מחדש
שיטות ללימוד מילים
שיטות ללימוד מילים
מידע כללי על מבחן מימד
מידע כללי על מבחן מימד
מבנה פרק אנגלית במבחן אמיר
מבנה פרק אנגלית במבחן אמיר

צריכים לעשות פסיכומטרי, אמי"ר/ם או מבחן מימ"ד?


לא משנה אם אתם רוצים ללמוד לבד או שאתם לומדים בקורס וזקוקים לעזרה נוספת –הקורסים של וואלה סקול יעזרו לכם לקבל ציון גבוה יותר

טוען וידאו...
צריכים לעשות פסיכומטרי, אמי"ר/ם או מבחן מימ"ד?

רוצים ללמוד לבד?

הקורסים של וואלה סקול יתנו לך כל מה שצריך - שיעורי VOD של כל החומר - ממש מאפס, תרגול, ואפילו תכנית מומלצת ללימוד עצמי. השיעורים והשיטות מותאמים לספרי הלימוד של פסיכו, כך שהשילוב יחד נותן לך קורס מושלם. בנוסף, המדריכים שלנו מחכים לעזור לך בפורום בכל שאלה.

לומדים בקורס?

לא משנה לאיזה קורס נרשמת, הקורס של וואלה סקול יעזור לך לקבל יותר. ההמחשות הויזואליות בשיעורים יעזרו לך להבין את החומר הרבה יותר טוב, אפשר לחזור על נושאים שלא הבנת בכיתה, לרוץ קדימה, ואפילו ללמוד שיטות ייחודיות וטיפים בלעדיים שלא קיימים באף קורס.