כיתה י' - דברים שחשוב לדעת

כיתה י' – כך תלמדו דרך האינטרנט

בכיתה י' נלמדים מקצועות רבים, וזו השנה הראשונה בה גם ניגשים לבגרות בחלק מהמקצועות - בדרך כלל לשון והיסטוריה, ומי שלומד מתמטיקה 3 יח"ל עושה גם את שאלות 801. מי שלומד מתמטיקה 4 ו-5 יח"ל מתחיל גם הוא ללמוד את שאלות 804 ו-806, למרות שאת בחינת הבגרות עצמה עושים בכיתה י"א ובכיתה י"ב.

מבחני הבגרות הם כבר לא "עוד מבחן" שצריך לעשות. ציוני הבגרות ישפיעו על סיכויי הקבלה לתארים אותם תרצו ללמוד באוניברסיטה ובמכללה.

עד היום האלטרנטיבה היתה ללכת למורים פרטיים שעולים לא מעט כסף. כיום, יש פתרון חדש והרבה יותר טוב - וואלה סקול.

סרטוני לימוד באינטרנט בכל הנושאים, בדיוק על פי תכנית הלימודים של משרד החינוך, כולל דפי תרגול להורדה, אש מועברים על ידי המורים הכי טובים בארץ. ריכזנו עבורכם את כל החומר שאתם צריכים לדעת כדי שתוכלו ללמוד מהבית בקלות, בקצב ובזמן שלכם.

פספסתם שיעור? לא הבנתם משהו? רוצים לרוץ קדימה לפני כל הכיתה?

היכנסו לוואלה סקול ותתחילו ללמוד. צפו בשעורי הדוגמא החינמיים ותבינו בדיוק למה אנחנו מתכוונים - ככה לומדים היום!

מה מיוחד בוואלה סקול?

בוואלה סקול לא חסכנו במשאבים כדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר.

המורים שלנו – צוות המורים שלנו נבחרו בקפידה רק אחרי שבדקנו שהם הכי טובים שיש. אתם צריכים להבין, כשמרימים כזה פרויקט לאוויר, המורים עומדים בתור כדי להשתתף - כולם רוצים להיות המורים של וואלה סקול. המורים שבחרנו הם "המורים של המורים", אלה שמלמדים במוסדות הלימוד היוקרתיים בארץ, אלה שאחוזי ההצלחה של התלמידים שלהם הם הגבוהים ביותר, אלה שמכשירים את המורים במכללות להוראה.

השיעורים שלנו – הכנו לכם מאות סרטוני לימוד בכל הנושאים, ובכולם הסברים מפורטים עם המון דוגמאות, כולל המחשות ויזואליות שיעזרו לכם להבין הרבה יותר, גם את הדברים המסובכים ביותר. ניצלנו את היתרונות של לימוד באמצעות מחשב כדי להמחיש ולהסביר דברים שפשוט אי אפשר להסביר על הלוח בכיתה, וכשרואים את התוצאה מבינים את ההבדל. צפו בשיעורי הדוגמא ותתרשמו בעצמכם.

התרגול שלנו – בנוסף לצפיה בשעורים, תוכלו להוריד (חינם) המון דפי עזר ודפי תרגול, ובכל שאלה שלא תצליחו לפתור תוכלו להיעזר בסרטון ההסבר. כן כן, הכנו לכם סרטונים גם של הפתרונות המלאים של כל השאלות!

רוצים לעלות הקבצה? – זה בשבילכם

במקרים רבים, הרבה תלמידים "נופלים בין הכיסאות", בעיקר באנגלית או מתמטיקה, ומשובצים לרמה נמוכה, למרות שהם יודעים שהם יכולים לגשת לבחינת בגרות ברמה גבוהה יותר. אפילו חלק מהמורים שלנו שובצו בתיכון ל-3 ו-4 יח"ל לימוד במתמטיקה והיום הם עם תארים במתמטיקה, 800 בפסיכומטרי, ונחשבים למורים הטובים בארץ!

אז אם אתם יכולים יותר, אל תוותרו, עשו את זה כבר עכשיו. למה לבזבז זמן אחרי הצבא כדי להשלים או לשפר בגרויות? עם וואלה סקול תוכלו להשלים את כל החומר ולהצליח. אל תחכו למחר, אל תדחו את זה. הירשמו עוד היום לוואלה סקול ותתחילו ללמוד עם מיטב המורים.

עלית לכיתה י' וחשוב לך להתחיל את הבגרויות ברגל ימין?


אז הכנו שיעורים עם מיטב המורים כדי להכין אותך הכי טוב שאפשר

טוען וידאו...
עלית לכיתה י' וחשוב לך להתחיל את הבגרויות ברגל ימין?

איך להצליח בכיתה י?

מעמיסים עליכם חומר? הלימודים בתיכון לא נראים פתאום פשוטים כל כך. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. באתר וואלה! סקול תוכלו למצוא שיעורים במגוון נושאים, שיקלו עליכם בהבנת החומר, בהכנת שיעורי בית ובלמידה למבחן. כן, גם לבגרויות שנמצאות ממש מעבר לפינה.

איך ללמוד באינטרנט עם וואלה סקול?

חוץ משיעורים שמועברים על ידי המורים הטובים ביותר, שמסבירים את החומר בצורה הכי ברורה שיש, רצינו שתתרגלו ותתנסו בעצמכם. לכן צירפנו גם תרגילים ושאלות לבדיקת הבנה, וכן את הפתרונות המלאים, שמציגים את כל הדרך לתשובה הנכונה.