כיתה ח' - דברים שחשוב לדעת

כיתה ח' – דברים שחייבים לדעת

בכיתה ח' תתמודדו עם נושאי לימוד מורכבים, ויחלקו אתכם להקבצות לימוד ברמות שונות בהתאם להצלחה במבחנים ובמבחני המיצב באנגלית ובמתמטיקה.

לשיבוץ בהקבצה נמוכה יש השלכות מרחיקות לכת בעתיד הקרוב והרחוק, גם חברתית וגם פסיכולוגית. אף אחד מאיתנו לא רוצה להרגיש פחות "שווה" או פחות חכם. עם זאת, שיבוץ בהקבצה נמוכה אינו סוף פסוק. אם תוכיחו שאתם ראויים לכך, יעבירו אתכם להקבצה גבוהה יותר. אבל בשביל זה צריך ללמוד, ובדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

השיעורים בוואלה סקול הם בדיוק מה שאתם צריכים - אנחנו ניתן לכם את כל הכלים להצליח, ונעזור לכם להבין כל נושא. רוצים לעלות הקבצה? אנחנו נעזור לכם. אתם כבר תותחים ורוצים לרוץ קדימה עם החומר? צפו בשיעורים לפני כל הכיתה ותדעו הכל לפני שהמורה יסביר.

מה לומדים בכיתה ח'?

בכיתה ח', רמת הלימוד עולה בצורה דרסטית במקצועות הליבה כגון מתמטיקה, אנגלית ולשון, בהם חלק גדול מהנושאים שנלמדים מופיעים גם בבחינות הבגרות.

באלגברה נלמדים נושאים כגון פונקציות, פתרון משוואות ממעלה ראשונה, טכניקה אלגברית ועוד. בגיאומטריה נלמדים חפיפת משולשים, דמיון משולשים ועוד.

באנגלית, לומדים הטיות של פעלים v1, v2, v3, irregular verbs, זמנים ונושאי דקדוק שונים נוספים. בנוסף, צריך ללמוד ולשנן אוצר מילים רב ולתרגל אנסין - unseen (קטע קריאה עם שאלות).

רוצים להצליח תוך זמן קצר?

נושאי הלימוד וכמויות המבחנים בכיתה ח', יכולים להיות מאתגרים עד מאוד עבור התלמידים.

בוואלה סקול תמצאו מערך לימוד הכולל סרטוני לימוד מלווים בדפי עבודה להורדה או להדפסה. השעורים נבנו על ידי מיטב המורים בארץ שבחרנו בקפידה מתוך מוסדות לימוד פרטיים.

כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הנושא הרלוונטי, לצפות בשיעור ולאחר מכן להוריד את דפי העבודה. לא הצלחתם חלק מהתרגילים? אין בעיה, פשוט לוחצים על סרטון ההסבר וצופים במורה פותר את התרגיל.

היכנסו לסרטוני הדוגמה שבאתר ותתחילו ללמוד.

שיעורים לצפייה בחינם

מבחן מיצב 2012 שאלה 17
מבחן מיצב 2012 שאלה 17
בעיות רווח והפסד
בעיות רווח והפסד
Present Simple vs Present Progressive - הווה פשוט לעומת הווה ממושך
Present Simple vs Present Progressive - הווה פשוט לעומת הווה ממושך
Adjectives Ending in ing and ed - שמות תואר המסתיימים ב- ing  ו- ed
Adjectives Ending in ing and ed - שמות תואר המסתיימים ב- ing ו- ed
Past Simple: Questions and Negatives - עבר פשוט: שאלה ושלילה
Past Simple: Questions and Negatives - עבר פשוט: שאלה ושלילה
מבחן מיצב 2011 שאלה 4
מבחן מיצב 2011 שאלה 4
Past Simple: Spelling Rules - עבר פשוט: כללי איות
Past Simple: Spelling Rules - עבר פשוט: כללי איות

עלית לכיתה ח' ומבחני המיצב ממתינים לך ממש מעבר לפינה?


עם השיעורים שהכנו עבורכם בוואלה סקול תגיעו מוכנים לבחינה בקצב ובזמן שלכם

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
עלית לכיתה ח' ומבחני המיצב ממתינים לך ממש מעבר לפינה?

איך להצליח בכיתה ח?

יכול להיות שלא זכרתם, אבל בסוף השנה מחכים לכם מבחני מיצ"ב. כדי להגיע מוכנים הירשמו לאתר עכשיו ותוכלו ליהנות ממגוון שיעורים און ליין שיכינו אתכם לבחינה. איתנו אתם לומדים בקצב שלכם, אחד על אחד, ממש כמו עם מורה פרטי, וכל החומר – במרחק של קליק.

איך ללמוד באינטרנט עם וואלה סקול?

לשיעורים באתר, שמותאמים לחומר שאתם לומדים בבית הספר, מצורפים גם תרגילים במקצועות השונים וכמובן תשובות ופתרונות מלאים, כדי שתוכלו לבדוק את עצמכם ולהגיע באמת מוכנים למבחן. מהיום פשוט ללמוד כשכל חומרי הלימוד במקום אחד.