כיתה ז' - דברים שחשוב לדעת

שלום כיתה ז'

כיתה ז' היא השנה הראשונה בחטיבת הביניים, והסביבה הלימודית, כמו גם הסוציאלית משתנה. המורים הרבה פחות סלחנים, כמות התלמידים גדולה מאוד, והחומר הנלמד קשה יותר ומלווה במקצועות חדשים ומאתגרים. כמות המבחנים גדלה משמעותית והלחץ להצליח גדל. מעבר לכך, חשוב לציין שלקראת סוף השנה יתקיים מבחן מפמ"ר במתמטיקה.

צריכים עזרה בשיעורי הבית? לא הבנתם משהו בשיעור? היכנסו עכשיו לשיעורים בוואלה סקול ותגלו איך הלימודים הופכים להיות הרבה יותר קלים. תנו לנו ללוות אתכם במהלך השנה, לעזור לכם עם שיעורי הבית ולעזור לכם להתכונן למבחנים השונים במהלך השנה (כן כן, גם למבחן מפמר במתמטיקה).

מספיק שתראו שיעור אחד לדוגמה במתמטיקה כדי שתבינו עד כמה אנחנו יכולים לעזור. גייסנו את המורים הכי טובים בארץ, ואיתם, אין מצב שיהיה משהו שלא תבינו.

מה לומדים בכיתה ז'?

בשנה זו נלמדים אותם מקצועות ליבה שנלמדו בבית הספר היסודי (מתמטיקה, אנגלית, לשון ומדעים) ביחד עם מקצועות חדשים ומעניינים.

במתמטיקה לכיתה ז' מתחילים ללמוד את יסודות המתמטיקה לבגרות – אלגברה וגיאומטריה. בתחום האלגברה נלמדים נושאים כגון משתנים, ביטויים אלגבריים, פתרון משוואות, פונקציות ובעיות מילוליות.

בתחום הגיאומטריה נלמדים נושאים שונים כגון מצולעים ואפילו מנסרות (שהם גופים תלת מימדיים כמו קוביות, תיבות ועוד).

באנגלית מתקיימת אינטראקציה חברתית בה התלמידים ינהלו שיחות עם המורה ועם חבריהם על חיי היומיום. בנוסף, ילמדו התלמידים הבנת הנקרא דרך קטעי אנסין (unseen), הבנת הנשמע, חוקי דקדוק ועוד.

כיצד נעזור לכם להצליח?

בוואלה סקול תמצאו הכנה מושלמת למבחנים באמצעות שיעורים בוידאו בליווי תרגול רב ודפי עבודה להורדה או להדפסה.

קשה לכם בנושא מסוים? רוצים לסיים עם שיעורי הבית תיק תק?

היכנסו לסרטונים של וואלה סקול ותתחילו ללמוד. עם המורים שלנו, תבינו את החומר בלי בעיה ותסיימו את שיעורי הבית במהירות. ההורים שלכם יהיו מרוצים וירדו לכם מהגב, ולכם יהיה הרבה יותר זמן פנוי לעצמכם.

כיצד נתרגל?

בכיתה ז', גדלה כמות המבחנים ושיעורי הבית, ובנוסף יתקיים מבחן מפמ"ר מתמטיקה. על מנת להיות מוכנים למבחנים נדרש תרגול רב ויעיל.

וואלה סקול תעזור לכם לתרגל בשיטות המתקדמות ביותר ועם המורים הטובים ביותר. כל מה שצריך הוא לבחור נושא, לצפות בסרטון הסבר, ולהוריד דפי עבודה תואמים מהאתר. לא הבנתם את אחד התרגילים? אין בעיה - לחצו על הסרטון של הפתרון והמורה יסביר לכם בדיוק מה צריך לעשות.

שיעורים לצפייה בחינם

Superlatives - משפטי מחמאה
Superlatives - משפטי מחמאה
סוגי זוויות - חדה, ישרה, קהה ושטוחה
סוגי זוויות - חדה, ישרה, קהה ושטוחה
Past Simple - עבר פשוט
Past Simple - עבר פשוט
שיוויון בין ביטויים אלגבריים
שיוויון בין ביטויים אלגבריים
איברים ניטרליים בחיבור ובכפל
איברים ניטרליים בחיבור ובכפל
מבחן מפמ"ר 2012 שאלה 20
מבחן מפמ"ר 2012 שאלה 20
Expressing an Opinion - הבעת דעה
Expressing an Opinion - הבעת דעה

כיתה ז' היא שנת הלימודים הראשונה שלך בחטיבה


אז הכנו לך שיעורים אונליין, כדי להפוך את הלימודים לפשוטים יותר

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
כיתה ז' היא שנת הלימודים הראשונה שלך בחטיבה

איך להצליח בכיתה ז?

בית ספר חדש, מורה חדשה, חומר חדש. איפה תוכלו למצוא מישהו שיעזור לכם להתמודד עם כיתה ז', במיוחד עכשיו כשההורים כבר לא ממש זוכרים איך פותרים את התרגיל ההוא במתמטיקה? כאן בוואלה! סקול חשבנו על הכל והכנו לכם שיעורים און ליין, במגוון נושאים, והכל במקום אחד כדי שתוכלו ללמוד בקצב שלכם.

איך ללמוד באינטרנט עם וואלה סקול?

סידרנו לכם את כל החומר, לפי התוכנית של משרד החינוך במקום אחד. באתר תוכלו למצוא שיעורים און ליין במגוון נושאים, תרגילים שיעזרו לכם להבין את החומר, וגם פתרונות לשאלות הכי קשות שיביאו אתכם מוכנים למבחן.