עברית לכיתה ו'

עברית לכיתה ו' – על מה אסור לכם לוותר לפני שהילד עולה לחטיבה?

שנת הלימודים האחרונה בבית הספר היסודי כרוכה בתרגולים רבים בהבנת הנקרא, בעיות מילוליות וחזרה על כל החומר שנלמד בבית הספר היסודי במהלך השנים.

כיתה ו' היא הזדמנות טובה לעלות את הרמה בעברית לפני שמגיעים לחטיבה, שם קצב הלימוד יעלה.

רוב התלמידים המתקשים בעברית סובלים ברמה זו או אחרת מבעיות קשב וריכוז המקשות עליהם את ההבנה של החומר הנלמד בכיתה. לכן יתכן שבשעות שאחרי הלימודים ולאחר מנוחה קלה, יוכלו ללמוד מהבית ביתר קלות.

בכל מקרה אסור לוותר לילד בנושא הבנת הנקרא ועברית כי הם הבסיס ללימודים בחטיבה.

רוצים ילד "חזק" בהבנת הנקרא? – סקרנות היא שם המשחק

תרגולים רבים בהבנת הנקרא בבית הספר מכילים טקסטים שלא יוצרים עניין וסקרנות אצל התלמידים. תנו לילד לפתור תרגול בהבנת הנקרא בנושא שמדבר אליו וסביר להניח שיצליח בו יותר.

בוואלה! סקול סרטוני לימוד, בליווי דפי עבודה מודרניים שיעזרו לילד שלכם להבין ולפתור את התרגילים מהבית ויפנו לכם זמן יקר.

איך אתם (ואנחנו) יכולים לעזור לילדכם?

הילד שלכם לא בדיוק מצליח במבחנים בעברית? מרגיש מתוסכל ומבולבל ממה שלומדים בבית הספר? כל מה שצריך זה לתת לו הסבר פרטני, פשוט ובזמן שנוח לו.

לתלמידים רבים קשה להתרכז בכיתות העמוסות והרועשות.

בוואלה! סקול סרטוני לימוד בליווי דפים בעברית להדפסה עם כל הנושאים הנלמדים בכיתה ו' בהתאם לתוכנים הלימודים. כל תלמיד יוכל "לרוץ" קדימה או לחזור אחורה בהתאם לקצב התקדמותו ולקבל בזמן פתרון הסברים של המורים הטובים ביותר ממערכת החינוך. אל תחכו שיהיה מאוחר מדי, בדקו עוד היום את התרגולים בהבנת הנקרא לדוגמא שבאתר.

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
עברית לכיתה ו'

כיתה ו' עוסקת בתרגול כל החומר שנלמד בעברית החל מכיתה א' והלאה. הרמה הולכת ועולה, וכך גם אורך הטקסטים וכמות המבחנים. כדאי מאוד ליישר קו לפני העלייה לחטיבה ולדאוג לשלוט בחומר ב-100%.

בוואלה סקול תמצאו שיעורי וידאו ודפי עבודה לתרגול מאת מיטב המורים, בצמוד לתוכנית הלימודים של משרד החינוך, ותוכלו ללמוד ולתרגל בקצב ובזמן הנחים לכם. נסו את השיעורים החינמיים שבאתר ותראו כמה פשוט ללמוד עברית.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס