אנגלית לכיתה ו'

אנגלית לכיתה ו' – מה שכל הורה חייב לדעת

בכיתה ו' יתמקדו המורים בשיפור מיומנות הדיבור, הכתיבה והקריאה של התלמידים.

אם הילד שלכם לא מצליח להבין את הנאמר בכיתה בשפה האנגלית, או מתקשה לקרוא את הטקסטים ולכתוב באנגלית סימן שהוא צריך עזרה.

החל מכיתה ו' ברוב בתי הספר מורי האנגלית ידברו עם התלמידים רק בשפה האנגלית וישתמשו בשפת האם רק במידה והכרחי.

כיתה ו' היא הזמן הנכון לא לוותר לילד בכל הנוגע ללימוד אנגלית משום שבחטיבת הביניים הרמה תעלה ויהיה קשה משמעותית לצמצם פערים.
עד היום הורים של תלמיד מתקשה נאלצו לפנות למורה פרטי ולהוציא סכומי כסף גדולים. היום אנו מעמידים אלטרנטיבה מעולה וכלי עזר לתלמידים בכל הרמות.

כך תחסכו אלפי שקלים על לימודי אנגלית

וואלה! סקול הוא אתר ללימוד באינטרנט הכולל את כל נושאי הלימוד של אנגלית לכיתה ו' מסודרים לפי נושאים ותת נושאים.

בוואלה! סקול הילד שלכם יוכל לזהות לבד במה הוא חלש, להיכנס לסרטון לימוד המכיל תכנים תואמים להורדה ודפי עבודה, וללמוד בקצב שלו בכל זמן ומכל מקום. היכנסו לסרטוני הדוגמא שבאתר. (כל התכנים תואמים את תוכנית הלימודים באנגלית לכיתה ו')

כיצד נעזור לילד שלך להצליח במבחן הבא באנגלית?

בנוסף לקפיצת מדרגה ברמת הקריאה הדיבור והכתיבה יאצלו להתמודד התלמידים עם תרגול זמנים - present simple, past simple, present progressive ועוד, yes/no questions, דקדוק, קטעי הבנת הנקרא באנגלית, אוצר מילים חדש ועוד.

כמות החומר הגדולה עלולה להקשות על התלמידים להבין את הנושאים בצורה מלאה ויסודית. בוואלה! סקול עזרה מקיפה ויסודית באנגלית לתלמידי כיתה ו' תחת קורת גג אחת. באתר סרטוני ווידאו לימודיים ומצגות בליווי דפי עבודה להורדה לכל הרמות באנגלית.

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
אנגלית לכיתה ו'

בכיתה ו' תלמדו זמנים משתנים, דקדוק ואוצר מילים חדש, ולראשונה, יהיה עליכם להתמודד עם קטעי הבנת הנקרא באנגלית. בנוסף, ברוב בתי הספר מורי האנגלית לא מדברים עברית בשיעורים וההסברים בכיתה נעשים באנגלית, מה שמערים קשיים נוספים.

בוואלה סקול תמצאו עשרות שיעורים ממיטב המורים בארץ, שיסבירו בעברית את החומר הנלמד. תוכלו גם להוריד דפי עבודה לתרגול של החומר. נסו את השיעורים החינמיים באתר וגלו כמה קל ללמוד אנגלית.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד