עברית לכיתה ד'

עברית והבנת הנקרא לכיתה ד' - מה שכל הורה חייב לדעת

הילד שלכם הגיע לכיתה ד', היכונו לקפיצת מדרגה משמעותית ברמת הלימוד.

קטעי הקריאה והבנת הנקרא בכיתה ד' יהפכו לקשים יותר והשאלות על הטקסט יהיו מעמיקות יותר ויכילו תשובות דומות עם שוני קל. הורדה של ניקוד מהטקסט מקשה על ההבנה גם היא.

כשהילד לומד בכיתה הוא יכול להיעזר במורים, אך מה קורה כשהילד לא מבין משהו בבית? האם יש לכם את הזמן, הסבלנות והיכולת לעזור לו?

במקום לבלות עם ילד מתוסכל שעות מול הדפים תעבדו עם וואלה! סקול, אתר ללימוד באינטרנט המכיל קטעי הבנת הנקרא להורדה בשילוב סרטוני ווידאו ומצגות עם הסברים והמחשות, בהם יוכל הילד להיעזר תוך כדי הפתרון.

התכנים בוואלה! סקול, נבנו על ידי טובי המורים ובהתאם לצרכים ויכולות ההבנה של ילדים וכמובן התאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך.

מה לעשות כשהילד לא רוצה לעשות שיעורי בית?

הילדים של היום מעדיפים טלוויזיה ומחשב על פני דפי עבודה ושיעורי בית.
אז כיצד בכל זאת נגרום להם לעשות שיעורי בית?

ראשית כל, כדאי לנסות ולקרב אותם אל החומר הלימודי דרך אמצעים טכנולוגיים. אך חשוב לזכור שברוב המקרים התלמידים יעדיפו להשתמש בהם על פני דפי עבודה.

בוואלה! סקול תוכלו להושיב את ילדכם לצפות בסרטוני לימוד בהירים וקלים להבנה, מלווים בדפי עבודה תואמים להורדה והדפסה, וכמובן בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך.
עם וואלה! סקול תוכלו להתפנות לחיים האישיים שלכם ולהיות בטוחים שהילד מקבל את הטוב ביותר.

הבהרה, המורים בוואלה! סקול נבחרו בקפידה ובעלי ניסיון של שנים בהוראה במוסדות לימוד פרטיים

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
עברית לכיתה ד'

בכיתה ד' מקצוע העברית עולה רמה ומתחילים ללמוד את יסודות הספרות, שירה, וכן להכיר ולהשתמש במילים גבוהות ושפה עשירה יותר מהשפה היומיומית הרגילה.

בוואלה סקול תמצאו סרטוני וידאו מאת מיטב המורים בארץ, המסבירים את החומר הנלמד בצורה מסודרת ופשוטה, לפי תכנית הלימודים של משרד החינוך, ובנוסף, תוכלו להוריד דפי עבודה לתרגול. צפו בשיעורים החינמיים לדוגמה ותראו כמה הדברים פשוטים.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס