אנגלית לכיתה ד'

אנגלית לכיתה ד' – מה שכל הורה חייב לדעת

חשיבות השפה האנגלית אינה מוטלת בספק. בעולם המודרני כמעט ולא ניתן להסתדר בלי אנגלית. בין אם הילד שלכם התחיל ללמוד אנגלית השנה או בשנים קודמות, בין אם הוא מצליח יפה בבית הספר ובין אם הוא מתקשה, אנחנו נעזור לו להשתפר. המורים שלנו הכינו לילד שלכם את כלי הלימוד והתמיכה האולטימטיבי לבית הספר. בוואלה! סקול כל נושאי הלימוד באנגלית לכיתה ד' דרך סרטוני מלווים בדפי עבודה באנגלית להורדה והדפסה.

הילד שלכם עושה שיעורי בית, צריך חיזוק? למה שלא ילמד עם המורים הטובים בארץ? בדקו עוד היום את הסרטונים לדוגמא בוואלה! סקול ווודאו שהילד שלכם יקבל את הטוב ביותר.

אנגלית כיתה ד' – כיצד נעזור לילד שלך להצליח?

בכיתה ד' ילמדו נושאים כגון האותיות באנגלית, לימוד מילים, קריאה, הרכבת משפטים פשוטים, לימוד גופים ועוד.

מחקרים רבים מראים כי עדיף ללמוד שפות בגיל כמה שיותר מוקדם ומומלץ שילמדו מהטובים ביותר. בוואלה! סקול בחרנו בקפידה את המורים הטובים ביותר באנגלית שבנו עבור הילדים סרטוני לימוד מלווים בדפי עבודה בהירים ומובנים. מהיום הילד שלכם לא צריכים יותר ללמוד לבד ואתם יכולים לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה על מורים פרטיים. בדקו את הסרטונים לדוגמא שבאתר.

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
אנגלית לכיתה ד'

ברוב בתי הספר מתחילים ללמוד אנגלית בכיתה ד' (ישנם בתי ספר שמתחילים מוקדם יותר). החשיבות של השליטה באנגלית היא אדירה, גם כמבוגרים וגם כילדים, החל בחיפוש מידע באינטרנט וכלה ביכולת "להסתדר" בחו"ל.

במיוחד בהתחלה, חשוב ללמוד ממורה דובר אנגלית, כדי ש"המבטא הישראלי" לא ישתרש מגיל צעיר. כמו כן, תוכלו להוריד דפי עבודה לתרגול נוסף, והכל בקצב ובזמן המתאימים לכם. נסו את השיעורים החינמיים שבאתר ותתחילו לדבר אנגלית.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד