כיתה ד' - דברים שחשוב לדעת

מה חדש בכיתה ד'?

הגיעה כיתה ד', מחצית מבית הספר היסודי כבר מאחורינו, והתלמידים מתחילים להרגיש "בסביבה הטבעית" שלהם. בכיתה ד', רמת הלימוד עולה שוב (כמו בכל כיתה), מתחילים ללמוד מדעים ואנגלית (בבתי ספר שעדין לא התחילו) ויהיו גם מבחנים רבים ברמת קושי גבוהה יותר.

כיתה ד' – למה קשה לילד שלכם?

כאמור, בכיתה ד' המקצועות מתרבים ואיתם גם שעות הלימוד, וסביר שבשנה זו חלק מהתלמידים ירגישו עומס מסוים. מקצועות כמו מדעים, אנגלית, עברית וחשבון יהוו את רוב הנפח בתכנית הלימודים והשיעורים יכולים להיות מאתגרים עבור התלמידים.

בחשבון, יפגשו התלמידים בשברים רגילים, שברים עשרוניים ונושאים מורכבים נוספים, באנגלית ובמדעים התלמידים ידרשו לעמוד בסטנדרטים ברמה ארצית, ובעברית קטעי הבנת הנקרא יהפכו לקשים יותר.

לכן, הילד זקוק ליותר עזרה מאשר בכיתות הקודמות. החומר מורכב ומסובך יותר, ובדרך כלל הזמן המוגבל שלכם כהורים לא תמיד מאפשר לכם לתת לו את הליווי אותו הוא צריך כדי להצליח ולמצות את הפוטנציאל שלו.

כיצד נעזור לילד שלכם להצליח?

וואלה סקול הוא אתר ללימוד באינטרנט בו הילד שלכם יוכל ללמוד דרך סרטוני לימוד המלווים בדפי עבודה תואמים. פשוט בוחרים את המקצוע הרלוונטי, וניתן לצפות בבל השיעורים שנלמדים בבית הספר, בקצב שלכם, בזמן שנח לכם, בלי שאף אחד יושב לכם על הראש. לא הבנתם משהו? עוצרים, חוזרים לאחור ומסתכלים שוב. פשוט, לא?

בנוסף, לכל נושא מצורפים גם דפי עבודה להורדה או הדפסה, כך שניתן לתרגל את כל החומר. לכל התרגילים יש כמובן גם פתרונות מלאים באתר - סרטוני וידאו בהם המורה פותר כל תרגיל ותרגיל!

רוצה לעזור לילד אבל הוא לא משתף פעולה?

כיום, הילדים מחוברים למחשב, ואם זה כך, אז מדוע לא לנצל את זה גם ללימודים? בין גלישה בפייסבוק לבין צ'אט עם החברים הם יוכלו להיכנס לוואלה סקול ולחזור על כל מה שלא הבינו באותו יום בכיתה.

הילדים צריכים עזרה בשיעורי בית? תנו לנו לעזור להם. המורים שלנו יודעים בדיוק איך להסביר להם וכיצד להמחיש להם גם את הדברים המסובכים ביותר. המחשות ויזואליות, משולשים מסתובבים - זה העולם שהם רגילים אליו ומתחברים אליו יותר בקלות - לא מחברת ועפרון.

הילד מתקשה ללמוד לבד בבית?

התרגול הוא הכלי החשוב ביותר בדרך להבנה מלאה של חומר לימודי, ולכן בוואלה סקול תוכלו למצוא תרגולים ופתרונות דרך שיעורי ווידאו בליווי דפי עבודה להורדה והדפסה אותם הילד שלכם יוכל לפתור תוך כדי צפייה בהסברים.

שיעורים לצפייה בחינם

משמעות החזקה
משמעות החזקה
תיבה - פאות, צלעות (מקצועות), קודקודים
תיבה - פאות, צלעות (מקצועות), קודקודים
בעיות מילוליות של חישובי שטח והיקפים
בעיות מילוליות של חישובי שטח והיקפים
שטח פנים של תיבה
שטח פנים של תיבה
השבר על ישר המספרים
השבר על ישר המספרים
בנית תרגילים לשם קבלת תוצאה רצויה
בנית תרגילים לשם קבלת תוצאה רצויה
סימן התחלקות ב-3 ללא שארית
סימן התחלקות ב-3 ללא שארית

הילד שלכם בכיתה ד' וצריך עזרה עם שיעורי הבית?


בוואלה סקול תמצאו את כל הפתרונות וההסברים הכי טובים ממיטב המורים בישראל

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
הילד שלכם בכיתה ד' וצריך עזרה עם שיעורי הבית?

איך להצליח בכיתה ד?

לא רק שהחומר הולך ומסתבך בחשבון, בכיתה ד' הילדים שלכם יתחילו ללמוד אנגלית וחשוב מאוד שחוויית הלימוד הראשונה תהייה טובה. באתר תוכלו להכין את ילדכם בצורה הטובה ביותר לכיתה ד' עם שיעורים און ליין שמועברים על ידי מיטב מורים, מה שיקל עליהם בהכנת שיעורי בית ואף במעבר המבחן.

איך ללמוד באינטרנט עם וואלה סקול?

יותר קל ללמוד כשהכל נמצא במקום אחד. במיוחד בגלל זה, איגדנו את השיעורים, התרגילים, הפתרונות המלאים וכל יתר חומרי הלימוד כאן באתר. הירשמו עכשיו לוואלה סקול ותעזרו לילד שלכם להצליח בקצב שלו ובזמן שנוח לו. פשוט ללמוד.