עברית לכיתה ג'

עברית לכיתה ג' – מה שכל הורה חייב לדעת

כיתה ג' מהווה קפיצת מדרגה בנושאי הדקדוק, הבנת הנקרא והכתיבה.

אם נשווה, נוכל לראות כי בסוף כיתה ג' תרגילי הבנת הנקרא יהיו קשים משמעותית לעומת תרגילי הבנת הנקרא מתחילת השנה.
לכן, חשוב לעבוד עם הילד בהתאם לתוכנית הלימוד הבין ספרית ובמקביל לצפות בסרטונים ולהוריד תכנים מוואלה! סקול.

מהיום הילד שלכם יוכל ליהנות מכל התכנים במקום אחד ולפי סדר מושלם שיעזור לו להתקדם ביעילות ולהצליח במבחנים בעברית והבנת הנקרא שנה ג'.

הילד מעדיף ללמוד רק דרך המחשב – ממה כדאי להזהר?

הילדים של היום, בניגוד אלינו ההורים, נולדו לסביבה ממוחשבת.
רבים מתלמידי כיתה ג' מקלידים על המקלדת מהר יותר ובקלות יותר ממה שהם כותבים על דף בעזרת כלי כתיבה. אין זה חיסרון, אך מומלץ שאנו ההורים, נוודא שהילדים מתרגלים כתיבה בכתב יד, ולא נוותר כאשר הילד מעדיף להקליד במקלדת במקום לכתוב.

בוואלה! סקול סרטוני לימוד בעברית לכיתה ג' בליווי דפי עבודה להדפסה.

התרגול יתבצע באופן משולב בכדי שהילדים יוכלו לתרגל כתיבה תוך כדי הסברים מהמורים הטובים ביותר בסרטוני הלימוד והמצגות – והכל תחת קורת גג אחת.

כיצד תוכלו לעזור לילדכם מבלי לבזבז זמן יקר?

בכיתה, המורים יתנו לתלמידים לפתור תרגילים בהבנת הנקרא, במידה והתלמיד יתקשה הוא יוכל לקרוא למורה שיסביר לו באופן פרטני, או לאחר מכן יראה את המורה מסביר את הדברים על הלוח בעת הפתרון.

בבית הדבר שונה, ההורים אינם מכירים את הטקסט הנלמד באותה רמה שהמורים מכירים אותו. רוב ההורים עסוקים או עדיין לא חזרו מהעבודה ואינם יכולים לשבת עם הילד במשך כל הזמן בו הוא עושה שיעורי בית.

בוואלה! סקול, הבן או הבת שלכם יוכלו להוריד מהאינטרנט דפי עבודה, ולצפות בסרטוני לימוד ובמצגות תואמות תוך כדי הקריאה ופתרון התרגיל.

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
עברית לכיתה ג'

בכיתה ג' לומדים שימוש נכון במילות יחס, ומתמודדים עם קריאת משפטים קצרים, בעיות מילוליות והבנת הנקרא. הילדים כיום חיים במחשב ובאינטרנט, ומיומנויות הקריאה והשימוש בשפה אינן כפי שהיו פעם.

בוואלה סקול תמצאו שיעורים ודפי עבודה שישלבו בין למידה באמצעות המחשב ותרגול ממשי בדפי עבודה. תנו לילדים ללמוד בקצב ובזמן שלהם, בסביבה שהם רגילים אליה. נסו את שיעורי הלימוד החינמיים שבאתר, ותנו לילדכם את הכלים להצלחתו.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד
עזרי קורס

עזרי קורס