כיתה ג' - דברים שחשוב לדעת

כיתה ג' – מה שכל הורה חייב לדעת

כיתה ג' היא הכיתה החשובה ביותר לעתיד האקדמי של הילד (לפי מחקר שנערך לאחרונה בארה"ב). בכיתה זו, הילדים מתחילים ללמוד הבנת הנקרא וכיצד לדלות מידע מטקסטים כתובים. בנוסף, ישנה עליית מדרגה משמעותית ברמת הלימוד בכל מקצועות הלימוד.

מה חדש בכיתה ג'?

כאמור, כיתה ג' היא כיתה לא פשוטה עבור התלמידים. רמת הלימודים עולה, ומתווספים בה מקצועות חדשים ומאתגרים לתוכנית הלימודים.

בחשבון והנדסה התלמידים יבחנו בפעם הראשונה במבחנים סטנדרטיים ורמת התרגול תעלה משמעותית, דבר העלול להערים עליהם קשיים. תכנית הלימודים בחשבון כוללת נושאים חדשים כגון חוקיות בסדרות של מספרים, גימטריה, חיבור וחיסור ארוך, חישובים באומדנים, ועוד, ובהנדסה התלמידים ילמדו על זוויות, משולשים, מרובעים, נפחים של גופים ועוד.

בעברית, הדגש כאמור יהיה על הבנת הנקרא והתמודדות עם טקסטים, טכניקה מאוד חשובה שתשמש אותם בכל הלימודים שלהם בהמשך, החל מהכיתות הגבוהות בבית הספר היסודי, דרך חטיבת הביניים והתיכון, ועד ללימודים באקדמיה.

השיעורים בוואלה סקול מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך וכוללים את כל הנושאים שנלמדים בבית הספר, בצירוף דפי עבודה להורדה או הדפסה חינם!

רוצים לעזור לילד שלכם להצליח?

בכיתה ג', לשיעורים בוואלה סקול יש שתי מטרות:

האחת, לתת לילד שלכם אפשרות להשלים חומר, לעבור שוב על נושאים לא מובנים ולעשות חזרה מסודרת לפני מבחנים.

השניה, ללמד אתכם כיצד לעזור לילד שלכם בצורה הטובה ביותר. גם אם אתם באופן אישי שולטים בחומר, חשוב שכאשר אתם יושבים לעזור לילדכם תעשו זאת לפי השיטות הנכונות - אותן שיטות שלימדו אותו בבית הספר.

כל השיעורים בוואלה סקול מועברים על ידי "המורים של המורים" - אלה שמכשירים את המורים של בתי הספר, ולכן הם מכירים את תכנית הלימודים ואת שיטות הלימוד טוב יותר מכל מורה אחר, כך שאתם יכולים להיות רגועים שמה שתלמדו כאן - זה בדיוק מה שצריך.

כיצד נתרגל עם וואלה! סקול?

בכיתה ג' תוכלו למצוא תרגולים רבים לחומר הנלמד. מאחורי כל תרגול ותרגול ישנה מחשבה רבה על מנת להבטיח את הבנתו המלאה של הילד.

  • בוחרים מקצוע לימוד (חשבון, עברית...)
  • בוחרים נושא (הנדסה, פעולות חשבון...)
  • נכנסים לסרטון המתאים (למשל, השוואה ישירה בין זוויות)

בנוסף, תוכלו למצוא דפי עבודה אותם יוכל ילדכם לפתור לאחר הצפייה בשיעורים. תודות לאלו, יוכל ילדכם להתכונן למבחנים שיהיו בכיתה ג' וליהנות מיתרון יחסי על פני שאר התלמידים הלומדים בשיטות הישנות.

שיעורים לצפייה בחינם

מדידות זמן: המחוג הגדול בשעון
מדידות זמן: המחוג הגדול בשעון
חיסור במאונך עם המרות רצופות
חיסור במאונך עם המרות רצופות
קריאת נתונים מדיאגרמת עמודות
קריאת נתונים מדיאגרמת עמודות
הזוויה הישרה שווה 90 מעלות
הזוויה הישרה שווה 90 מעלות
סימן התחלקות ב-2
סימן התחלקות ב-2
ערך הספרה נקבע על פי מיקומה
ערך הספרה נקבע על פי מיקומה
טרפז
טרפז

כיתה ג' היא גורלית במיוחד לעתיד הלימודי של ילדיכם


בואו להשתמש בשיעורים שלנו כדי לסלול לילדכם את הדרך להצלחה

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
כיתה ג' היא גורלית במיוחד לעתיד הלימודי של ילדיכם

איך להצליח בכיתה ג?

כיתה ג' היא כבר חצי הדרך לסיום בית הספר היסודי, וזה הזמן להתחיל להצליח. עם וואלה סקול פשוט ללמוד, כך שהציונים של ילדיכם יתחילו לעלות. בזכות המורים הטובים ביותר, שמעבירים באתר שיעורים און-ליין, החומר מובן יותר, קל יותר לעשות שיעורי בית, וכמובן להגיע מוכנים למבחן.

איך ללמוד באינטרנט עם וואלה סקול?

לא השארנו אתכם לבד עם סרטוני השיעורים. צירפנו גם תרגילים ודפי עזר שמאגדים את כל המידע הנחוץ לתלמידי כיתה ג' במקום אחד – חוקי חשבון, חוקים באנגלית ועוד דברים שכדאי לזכור. תוכלו למצוא באתר גם את פתרונות התרגילים, כדי שתוכלו לבדוק את הדרך לתשובה הנכונה ולשפר את תהליך הלמידה.