עברית לכיתה ב'

עברית לכיתה ב' – מה שכל הורה חייב לדעת

לאחר שכיתה א' ספקה נחיתה רכה עבור רוב התלמידים, והתכנים והמטלות בהבנת הנקרא ובכתיבה היו פשוטים יחסית, היכונו לקפיצת מדרגה ברמה.

התלמידים יאלצו להפגין קריאה שוטפת ורציפה יותר.
הבנת הנקרא לכיתה ב' תהפוך למורכבת יותר, התלמידים ידרשו לקרוא טקסטים ארוכים יותר ואף לפתור בעיות מילוליות.

במהלך כיתה ב' תערך בבתי הספר בחינת מיצב בעברית (מבחן ארצי גדול, הנותן משוב על רמתו של התלמיד במקצוע הספציפי בו נערך), אליה כדאי להגיע מוכנים.

הילד מעדיף ללמוד רק דרך המחשב? על מה אסור לנו לוותר

לרוב לתלמידי כיתה ב' קל יותר מבחינה פיזית להקליד אותיות ומספרים דרך המקלדת מאשר לכתוב אותם על דף. לכן חשוב לדאוג שהילדים יכתבו על דפים כמה שיותר.

בוואלה! סקול דפי עבודה לכיתה ב' אותם תוכלו להדפיס בכדי שהבן או הבת שלכם יתרגלו כתיבה בכתב יד ולא הקלדה על מקלדת.
דאגנו לסנכרון בין סרטוני הלימוד לבין דפי התרגילים כך שהילד שלכם יוכל להתפתח ולהצליח בעתיד הקרוב והרחוק.

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד ולתרגל עברית בכיתה ב'?

על מנת להתכונן בצורה הטובה ביותר למבחן מיצב ולפתור את התרגילים בכיתה ובבית ביתר קלות הקמנו את וואלה! סקול, אתר לימוד באינטרנט דרך סרטוני וידאו בשילוב עם דפי עבודה להורדה והדפסה שנעשו ע"י טובי המורים והרכזים ממערכת החינוך.

הילד שלכם יוכל לבחור נושא, להיכנס לסרטון, להוריד דפי עבודה ולצפות בהסברים לפי הקצב שלו.

בפעם הראשונה תוכלו אתם ההורים להיכנס לאתר אחד שמכיל ומרכז את כל הנושאים הנלמדים בבית הספר, באישור משרד החינוך ובסדר מופתי.

טוען וידאו...
קנה קורס של וואלה סקול
עברית לכיתה ב'

בכיתה ב' הילדים נדרשים להפגין קריאה שוטפת ורציפה, ונחשפים לקטעי קריאה ללא ניקוד ולהכתבות. בנוסף, נדרשים התלמידים לפתור בעיות מילוליות ולהיבחן במבחן מיצב בעברית. קשיים בהבנת הנקרא עלולים ליצור אצל הילד פערים רבים לשנים הבאות.

בימינו, ילדים רבים מעדיפים ללמוד מול המחשב. בוואלה סקול הם ימצאו שיעורי לימוד פשוטים המועברים על ידי מיטב המורים בארץ, וכמובן דפי עבודה לתרגול. אתם מוזמנים להתרשם משיעורי ההדגמה החינמיים ולתת לילדכם את כל הכלים להצליח.

גישה לכל התכנים בקורס בעלות של החל מ- 29 ₪ לחודש בלבד